Brīžos, kad esam dabā un savienojamies ar tās pilnību, mēs sajūtam arī ar savu iekšējo pilnību. Mūsu iekšējā daba veidojas no visām dabas enerģijām – zemes, ūdens, uguns un gaisa. Jo vairāk šī Zemes spēka varam integrēt, jo spēcīgāk savienojamies ar savu vitalitāti.

Ja cilvēks ir vitāls, viņš ir dzīvespriecīgs, viņā ir entuziasms un apmierinātība ar dzīvi, pārliecība, ka viņam vienmēr visa kā ir gana, viss pietiek – jo viņā ir visas dabas enerģijas.
Vitalitāte izpaužas arī ķermeniski – cilvēks ir kustīgs un ekspresīvs, drosmīgs un pārliecināts par sevi, drošs par savu dzīvi – „Veselā miesā ir vesels gars”.
Vitālo enerģiju mēs varam iegūt no saiknes ar Zemi, no iezemēšanās – ieteicama staigāšana ar basām kājām, kāju papēžu piesišana zemē, tādējādi atverot enerģijas centrus, kas atrodas mūsu pēdās un veicinot Zemes enerģijas ienākšanu sevī un savas enerģijas nokļūšanu Zemē. Tā sajūtam savas saknes un saikni ar Māti Zemi.

Sievietes Zemes vitālo enerģiju iegūst arī caur ikdienas darbiem, piemēram, gatavojot ēst, esot savienojumā ar dabas dāvanām - kartupeļiem, bietēm, burkāniem, āboliem utt. ... protams, ar apzinātību un pilnīgu enerģijas koncentrēšanu uz šo procesu. Tas nozīmē būt tikai šajā dabas meditācijā un atsakoties bez blakus nodarbēm (televizors, sarunas pa telefonu utml.), kas atņem enerģiju un līdz ar to atrauj no saiknes ar Māti Zemi.

Maija Kadiķe
vasaras nometnē sievietēm „Sveika dzīve!”
2016.gada 4.-9.jūlijs