Ceļš pie laimes.

 

Lai cilvēks būtu patiesi laimīgs, viņam ir jāatbrīvojas no domām par to, kādam vajadzētu izskatīties citu acīs.
Priekšstati veido ierobežotu telpu, tātad nebrīvi. Ja cilvēks nav brīvs, viņš nespēj būt patiesi laimīgs. Tikai izejot no priekšstatu kastītes, varam arvien vairāk tuvoties savam patiesajam Es.
Ir jārēķinās ar to, ka citos cilvēkos, iespējams, ka arī pašos tuvākajos, mūsu iziešana no ierobežotās telpas var izraisīt neizpratni un pat dusmas. Tas notiek tāpēc, ka arvien vairāk sākam atrasties ārpus kontroles zonas, tātad citu ietekmes un pārvaldīšanas.
Līdz ar to kļūstam neprognozējami un varam būt bīstami, jo pārmaiņas, kas notiek mūsos, rada spriedzi it kā tik stabilajā situācijā un attiecībās. Zinam, ka pēc spriedzes vienmēr seko enerģijas atbrīvošana, tātad sprādziens, kas var apdraudēt citu cilvēku tik stabilo un mierīgo pasauli. Viņi baidās no pārmaiņām, kas vienmēr seko pēc eksplozijas, tātad veco enerģiju atlaišanas un jauno ienākšanas, kam seko dievišķs miers un kārtība.
Nekad nevari būt ,,ērts,, visiem. Ja ir vēlēšanās tādam būt, tad pārstājam dzīvot savu dzīvi, izdabājot citiem un diedelējot uzmanību un kādu mazumiņu uzslavas, kas iespējams ir sajaukta ar priekšstatu par mīlestību.
Tikai atmetot citu cilvēku domas par to, kādiem ir jābūt un ieklausoties savā sirds balsī, arvien vairāk kļūstam par to, kas esam.

 

Tas ir Ceļš pie sevis kā pie laimīga cilvēka.
Tas ir Ceļš pie savas Laimes.
Katram no mums tā ir citādāka, tātad vienreizēja un unikāla.

 

Tikai mūsu sirds balss zin šo Ceļi!

 

Esam laimīgi!
Esam!

 

Maija Kadiķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Kā tā var palīdzēt?

  • Uzlabo savas un apkārtējo dzīves kvalitāti
  • Iegūt saikni ar dievišķo sevī un sev apkārt
  • Dzīvot harmoniskāku dzīvi