Vēstījums Lai satiktu Cilvēku sevī
no Budas Šrilankā Kandi pilsētā pie Budas zoba tempļa.

 

Tāpat kā dienai ir savs ritms un kārtība, tāda tā ir arī cilvēka dzīvē.
Ja varat to pieņemt, uzticēties un ļauties, tad arī dzīves plūsma ir harmoniska un līdzsvarota. Ja pazaudējat dabisko kārtību, tad ienāk haoss, bailes, šaubas un depresijas.
Daba Jums rāda visu priekšā. Tajā ielūkojoties, Jūs varat vairāk satikt sevi un savu cikliskumu. Jo katrs dzīves posms atnāk ar noteiktu uzdevumu un mācībām. Ja spējat tās apgūt, tad ejat līdzi laikam, tātad savam vecumam un virzāties uz priekšu dabiskā plūsmā. Ja kaut ko iekavējat, tad atpaliekat un nespējat harmoniski iekļauties nākamajā ciklā.
Tikai izejot visus sevis pieņemšanas un Gaismas akceptēšanas posmus, pakāpeniski sasniedzat sevi un ienesat mieru dzīvības plūsmā. Tas palīdz atbrīvot prātu no nevajadzīgām vēlmēm un atlaist atkarības un pieķeršanos materiālām lietām. Ja esat no kaut kā atkarīgi, tad nekad nebūsiet brīvi.
Iekšējā brīvība tā ir liela plašuma sajūta, kas dod iespēju izdarīt savas izvēles, kas ir neatkarīgas no citu vēlmēm un nosacījumiem. Tas vienlaicīgi palīdz pašam būt nepieprasošam. Tātad nedzīvot gaidās un atkarībās no citiem, bet vienkārši būt laimīgam ar sevi.
Šie soļi turpinās un tie ir vajadzīgi, lai satiktu Cilvēku sevī. Viņš mostas lēnām un pakāpeniski, nedaudz atverot acis un ieraugot Gaismas spilgtumu pats sevī. Tas sākumā var apžilbināt un radīt neizpratni, bet ar laiku Jūs sajūtat, ka tikai tagad sākat dzīvot. Šajā posmā var par sevi likt manīt cilvēciskais egocentrisms. Ja laikā to nepamanāt, tad augstprātībai un garīgajam ego ir iespēja ņemt virsroku. Tas var aizvest pie dzīves iluzorā gaismā, tātad lepnībā un sava pārākuma sajūtā. Svarīgi ir to ieraudzīt, apstāties šajā posmā un lūgties, lūgties, lūgties. Tā dodat sev iespēju atkal sākt visu no jauna. Jo būs jāpamostas no jauna un vēlreiz jāierauga Gaisma. Ja neizdosies, tad nākamā dzīve atkal to piedāvās.
Viss, kas Jūs esat, esat Jūs.
Sevi radījāt no ciešanām un no mīlestības, no prieka un no skumjām, no svētkiem un no ikdienas.
Tikai Jūs paši varat izdarīt savas izvēles. Bet vispirms Jums tās ir jāierauga, tikai tad tās sāk kļūt par izvēlēm.

 

Es esmu blakus Jums, lai pavadītu Ceļā.

 

Visu Budu vārdā

 

Gautama Buda.

 

Pierakstīja Maija Kadiķe

 

05.02.2017. Šrilankā

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Kā tā var palīdzēt?

  • Uzlabo savas un apkārtējo dzīves kvalitāti
  • Iegūt saikni ar dievišķo sevī un sev apkārt
  • Dzīvot harmoniskāku dzīvi