IMG 9233Mūsu dzīvē dažreiz notiek tādas lietas, kurām nav izskaidrojuma. Varam saukt to par veiksmi, vai vienkārši par sagadīšanos, bet varam arī šos notikumus vērot un mēģināt izprast. Tie parasti noved pie atziņas, ka blakus ir kāda enerģija, kura vada un aizsargā.

Iespējams, ka esam šo enerģiju sajutuši kā gaismas būtnes sev blakus. Varbūt pat dažreiz saskatījuši, vai kādu zīmi saņēmuši no tām. Šīs gaismas būtnes ir mūsu eņģeļi.Eņģeļi ir tie, kas seko mums līdzi no dzīves uz dzīvi un apzinīgi pilda savu uzdevumu – rūpēties par mums. Viņi ir tie, kas mūs uzklausa un palīdz, kas brīdina un aizsargā, tie, kas mūs mīl bez kādiem nosacījumiem. Vienīgi mūsu katra paša ziņā ir šo iespēju izmantot un caur ticību tam, ka Eņģelis ir vienmēr blakus, saikni nostiprināt.

Tie ir tikai septiņi soļi – noticēt, uzrunāt, uzklausīt, sadzirdēt, secināt, rīkoties un pateikties, kas palīdz ieiet smalkajā eņģeļu pasaulē. Šī pasaule ir tepat mums blakus rokas stiepiena attālumā. Caur apzinātu vēlēšanos tajā būt un ar eņģeļiem sadarboties , ienāk pozitīvas pārmaiņas dzīvē. Šī sadarbība ar eņģeļiem ir kā prakse, kas veicama regulāri, un līdz ar to tā sniedz pavisam jaunu apzināšanās līmeni.Tā ir pieejama katram, kas vien tai tic un patiesi vēlas.

Esi sveicināts Eņģeļu pasaulē!

Lūgšanas