Kļūsti par eņģeli kādamIesākoties jaunajam gadam, Eņģeļi uzrunāja cilvēci un teica, ka šī gada Gaismas moto ir Kļūsti par eņģeli kādam.

Domāju, ka daudzi ir sadzirdējuši Eņģeļu vārdus un savu laiku, mīlestību un atbalstu sniedz tiem, kam tas ir visvairāk vajadzīgs šobrīd. Šie cilvēki var būt mums pavisam tuvu blakus un mēs sadzirdam savas sirds aicinājumu doties pie viņiem.

Mūsu biedrība ar sabiedriskā labuma statusu Vienota Gaisma ir draudzībā ar Zantes ģimenes un bērnu krīzes centru. Bērni krīzes centrā mainās, bet vajadzība pēc mīlestības paliek.
Bildes no mūsu pēdējās kopā būšanas skatiet Galerijā.


Aicinām arī Tevi piebiedroties mums un kļūt par eņģeli kādam.

Lasīt tālāk: Kļūsti par...

  Labdarības pasākums.Drīz tuvojas Advente un šajā laikā biedrība ar sabiedriskā labuma statusu Vienota gaisma veido kopīgus svētkus ar Zantes krīzes centra bērniem, bērniem no audžu ģimenēm un skolotājiem.

         Sadarbība ar Zantes krīzes centru mums jau ir ilgstoša un pilna ar uzticēšanos un sapratni.

        Jaunmoku pils vadība sniedz Adventes pasākumam savas brīnišķīgās telpas svētku noskaņās, kā arī izzinošu ekskursiju pa pili.

        Pēc ekskursijas būs bērnu koncerts, tad mūsu atbildes priekšnesums un gardas pusdienas pils kafejnīcā.

        Aicinām piedalīties šajos svētkos visus cilvēkus, kurus tas ir uzrunājis,  kopā ar ģimenēm ,jo šis gaišais Adventes laiks ir īpašs mums katram.

Lasīt tālāk: Labdarības...

Labdarības pasākums Māte Zeme.Tuvojas Mātes diena, kurā mēs sveicam un suminām savas mammas.

Bet visu mūsu māte ir Zeme. Mēs esam Viņas bērni.

 Ceturtdien 8.maijā mēs sanāksim kopā, lai iepazītu Zemi, kā dzīvu planētu, lai uzzinātu par tās smalko uzbūvi un enerģētiskiem centriem, par Zemes Gaismas sirdi un Dvēseli. Dalīšos ar savu pieredzi, esot Zemes čakrās Austrālijā un Izraēlā.

 Meditācijā mēs godināsim un dziedināsim Zemi, kā arī katrs priekš sevis arvien vairāk sapratīsim, kādi ir mūsu uzdevumi uz Zemes. Lūgsim Māti Zemi, lai Viņa mūs vada un parāda, kādiem mums būt un kā palīdzēt, lai atbrīvotu Zemi no smagajām enerģijām un vibrācijām, lai  ļautu  Zemei atdzimt, ziedēt un starot jaunā visaptverošā gaismā.

Lasīt tālāk: Labdarības...

Labdarības pasākums Satikšanās gaismā.Labdarības pasākums Satikšanās gaismā sestdien 8.martā no 11.00 līdz 14.00.

Saziedotie līdzekļi tiks ieguldīti bērnu krīzes centra vasaras nometnes rīkošanai.

Baiba Kranāte, jogas skolotāja,  kopā ar Maiju Kadiķi,eņģeļu praktiķi nereti organizē kopējus pasākumus.
Abām jau kādu laiku ir iespēja iepazīt tiešā veidā Mātes Zemes enerģiju dažādos  kontinentos,kur tā ir pavisam citāda.

Maija decembrī un janvārī praktizēja Austrālijā, Uluru,kas izsenis zināma kā Zemes pirmā- pamatčakra čakra.

Lasīt tālāk: Labdarības...

Labdarības pasākums.Labdarības pasākums Mīlestības gaismā 1.martā.

Mīlestība ir vārds, kurš tiek ļoti bieži izrunāts. Dažādās toņkārtās, situācijās, tēmās...

Kādam mīlestības trūkst, cits vēlas un ir gatavs ar to dalīties.

Dažreiz vajag pavisam nedaudz, lai kādu iepriecinātu. Tā ir patiesa interese, mīļums un uzmanība, kas visvairāk pietrūkst bērniem, kuri nonāk bērnu un ģimenes krīzes centros.

Pavasara gaidīšanas laikā marta pirmajā dienā mēs ,biedrība Vienota gaisma,  dosimies uz Zantes krīzes centru, kuru atbalstam materiāli un emocionāli  jau sešus gadus, pie bērniem, kuri ir izolēti no savas ģimenes, jo ir cietuši tur no vardarbības.

Ja kādu tas uzrunā, tad aicinām pievienoties mums, veltot šo savu brīvdienu krīzes centra bērniem. Mēs domājam rīkot dažādas radošās darbnīcas bērniem, tā kā būsim pateicīgi par katru jūsu ideju un arī tās realizāciju.

Lasīt tālāk: Labdarības...

Labdarības pasākums Pirmajā Adventā.Drīz tuvojas Adventa un šajā laikā jau sesto reizi biedrība ar sabiedriskā labuma statusu Vienota gaisma veido kopīgus svētkus ar Zantes krīzes centra bērniem, bērniem no audžu ģimenēm un skolotājiem.

Sadarbība ar Zantes krīzes centru mums jau ir ilgstoša un pilna ar uzticēšanos un sapratni.

Jaunmoku pils vadība sniedz Adventas pasākumam savas brīnišķīgās telpas svētku noskaņās, kā arī izzinošu ekskursiju pa pili.

Lasīt tālāk: Labdarības...

Labdarības pasākums Rožu un eņģeļu pasaulē.Sestdien 24.augustā brauciens uz Tukuma rajona Rozītēm , kur iepazīsimies ar plašo Dailas Trubiņas rožu kolekciju un skaisto dārzu, kas kopā veido brīnišķīgu dabas ainavu. Daila ir rožu audzētāja jau trešajā paaudzē, tāpēc varēs daudz ko pastāstīt par šo ziedu karalieni, bet galvenais, ka mums būs iespēja izbaudīt bezgaldaudz rožu šķirņu formas, krāsas un smaržas. Tā kā roze ir eņģeļu zieds, tad meditācijā savienosimies ar rožu eņģeļiem un to smalkajām vibrācijām, kas ļaus sajust saikni ar savu iekšējo radošumu, lai rozi uzzīmētu, izdejotu, izdziedātu, aprakstītu...

Lasīt tālāk: Labdarības...

 Labdarības pasākums Mīlestības gaismāMīlestība ir vārds, kurš tiek ļoti bieži izrunāts. Dažādās toņkārtās, situācijās, tēmās...Kādam mīlestības trūkst, cits vēlas un ir gatavs ar to dalīties.

Dažreiz vajag pavisam nedaudz, lai kādu iepriecinātu. Tā ir patiesa interese, mīļums un uzmanība, kas visvairāk pietrūkst bērniem, kuri nonāk bērnu un ģimenes krīzes centros.

Valentīna dienas nedēļā sestdien 16.februārī dosimies uz Zantes krīzes centru, ar kuru sadarbojamies jau piecus gadus, pie bērniem, kuri ir izolēti no savas ģimenes, jo ir cietuši tur no vardarbības.

Lasīt tālāk: Labdarības...

Izr0331Drīz tuvojas Adventa un šajā laikā jau piekto, tātad Jubilejas reizi biedrība ar sabiedriskā labuma statusu Vienota gaisma veido kopīgus svētkus ar Zantes krīzes centra bērniem, bērniem no audžu ģimenēm un pedagogiem.

Sadarbība ar Zantes krīzes centru mums jau ir ilgstoša un pilna ar uzticēšanos un sapratni.

Jaunmoku pils vadība piedāvā šim pasākumam savas brīnišķīgās telpas un arī ekskursiju pa pili.

Aicinam pieslēgties Vienotas gaismas dalībniekus un ģimenes ,jo šis Adventas laiks ir īpašs mums katram.

Priecāsimies par Vienotas gaismas daudzbērnu ģimenēm un vispār visām ģimenēm un visām māmiņām un tētiem, kas grib šo gaišo brīdi pavadīt kopā ar mums.

Lasīt tālāk: Labdarības...