Mīlestība ir vārds, kurš tiek ļoti bieži izrunāts. Dažādās toņkārtās, situācijās, tēmās...Kādam mīlestības trūkst, cits vēlas un ir gatavs ar to dalīties.

Dažreiz vajag pavisam nedaudz, lai kādu iepriecinātu. Tā ir patiesa interese, mīļums un uzmanība, kas visvairāk pietrūkst bērniem, kuri nonāk bērnu un ģimenes krīzes centros.

Valentīna dienas nedēļā sestdien 16.februārī dosimies uz Zantes krīzes centru, ar kuru sadarbojamies jau piecus gadus, pie bērniem, kuri ir izolēti no savas ģimenes, jo ir cietuši tur no vardarbības.

Ja kādu tas uzrunā, tad aicinam pievienoties mums, ziedojot šo savu brīvdienu krīzes centra bērniem. Mums ir padomā organizēt centrā dažādas radošas aktivitātes – krūzīšu apgleznošanu, galda spēļu turnīru, rotaļas un citas atraktīvas lietas. Būsim pateicīgi par katru radošu ideju un arī tās realizāciju.

 Zantes krīzes centrs labprāt pieņemtu ziedojumā drēbes ( vecums no dzimšanas līdz pilngadībai), rotaļlietas, grāmatas, kā arī, ja ir vēlēšanās atbalstīt šo pasākumu finansiāli, tad biedrības Vienota gaisma konts ir:

 LV35HABA0551021106296,

 Reģ.Nr.40008127983

 

Kopā mēs varam daudz!