Sestdien 24.augustā brauciens uz Tukuma rajona Rozītēm , kur iepazīsimies ar plašo Dailas Trubiņas rožu kolekciju un skaisto dārzu, kas kopā veido brīnišķīgu dabas ainavu. Daila ir rožu audzētāja jau trešajā paaudzē, tāpēc varēs daudz ko pastāstīt par šo ziedu karalieni, bet galvenais, ka mums būs iespēja izbaudīt bezgaldaudz rožu šķirņu formas, krāsas un smaržas. Tā kā roze ir eņģeļu zieds, tad meditācijā savienosimies ar rožu eņģeļiem un to smalkajām vibrācijām, kas ļaus sajust saikni ar savu iekšējo radošumu, lai rozi uzzīmētu, izdejotu, izdziedātu, aprakstītu...

Pasākumā būs mūsu ilggadīgie sadarbības draugi labdarībā - Zantes bērnu un ģimenes  krīzes centrs. Ļoti vēlamies, lai šī diena kopā ar rozēm gan centra pedagogiem, gan bērniem būtu  īpaša, gaiša un priekpilna.

Kopā mēs to paveiksim!

Ar Dailas rozēm un vietu var iepazīties http://www.dailasrozes.lv

Dalība pasākumā ir ziedojums.

 Tie, kuri vēlas pavadīt dienu kopā ar bērniem no krīzes centra, dodot tiem savu sirds siltumu, kopā ar rozēm un eņģeļiem, kā arī, ja kādam ir kaut kas, ko ziedot vai kā citādi atbalstīt bērnus krīzes centrā, lūdzu sazinieties  29493382 vai Draugos Maija Kadiķe.