Drīz tuvojas Adventa un šajā laikā jau sesto reizi biedrība ar sabiedriskā labuma statusu Vienota gaisma veido kopīgus svētkus ar Zantes krīzes centra bērniem, bērniem no audžu ģimenēm un skolotājiem.

Sadarbība ar Zantes krīzes centru mums jau ir ilgstoša un pilna ar uzticēšanos un sapratni.

Jaunmoku pils vadība sniedz Adventas pasākumam savas brīnišķīgās telpas svētku noskaņās, kā arī izzinošu ekskursiju pa pili.

Pēc ekskursijas būs bērnu koncerts, tad mūsu atbildes priekšnesums un gardas pusdienas pils kafejnīcā. Noslēgumā radošās darbnīcas, kur bērni kopā ar mums sagatavos skaistas dāvanas svētkos sev un savai ģimenei.

Aicinam piedalīties šajos svētkos visus cilvēkus, kurus tas ir uzrunājis,  kopā ar ģimenēm ,jo šis gaišais Adventas laiks ir īpašs mums katram.

Ja kādam ir iespēja novadīt kādu radošo darbnīcu, muzicēt, zīmēt, veidot, vadīt rotaļas,  kā arī iepriecināt krīzes centra bērnus ar kādu dāvanu, vai arī atbalstīt šo labdarības pasākumu ar ziedojumu, būsim ļoti pateicīgi JUMS.

Plānojam, ka pasākumā piedalīsies ap 50 cilvēku. Pusdienas vienam cilvēkam ar silto ēdieno un saldo izmaksā 2 lati. Tātad kopīgā minimālā summa, kas nepieciešama,lai šis pasākums ir 100 lati.

Ziedojuma iespēja - Biedrība Vienota gaisma, 40008127983, LV35HABA0551021106296

Tiekamies Pirmajā Adventas svētdienā 1.decembrī 11.00 Jaunmoku pilī.

Būsim ļoti pateicīgi par jebkuru jūsu atbalstu.

Kopā mēs varam daudz!