Tuvojas Mātes diena, kurā mēs sveicam un suminām savas mammas.

Bet visu mūsu māte ir Zeme. Mēs esam Viņas bērni.

 Ceturtdien 8.maijā mēs sanāksim kopā, lai iepazītu Zemi, kā dzīvu planētu, lai uzzinātu par tās smalko uzbūvi un enerģētiskiem centriem, par Zemes Gaismas sirdi un Dvēseli. Dalīšos ar savu pieredzi, esot Zemes čakrās Austrālijā un Izraēlā.

 Meditācijā mēs godināsim un dziedināsim Zemi, kā arī katrs priekš sevis arvien vairāk sapratīsim, kādi ir mūsu uzdevumi uz Zemes. Lūgsim Māti Zemi, lai Viņa mūs vada un parāda, kādiem mums būt un kā palīdzēt, lai atbrīvotu Zemi no smagajām enerģijām un vibrācijām, lai  ļautu  Zemei atdzimt, ziedēt un starot jaunā visaptverošā gaismā.

 Šis ir labdarības pasākums. Visi saziedotie līdzekļi tiks ieguldīti, lai Zantes krīzes centra bērniem būtu vasaras nometne, kas ir ieplānota no 27. līdz 29.jūnijam Salacgrīvā. Krīzes centrā nonāk bērni, kuriem nav ģimenes, vai arī viņi tiek izolēti no ģimenes, jo ir cietuši tur no vardarbības.  Atverot savas sirdis, mēs dodam iespēju šiem bērniem sajust un noticēt, ka dzīvē ir arī labas lietas. Ka mums ir mūsu Māte Zeme, kuru godinot un mīlot, mēs saņemam Viņas atbalstu, maigumu un spēku.

 Ja vēlaties palīdzēt krīzes centra bērnu nometnei, tad ir iespējams veikt ziedojumu

 Biedrība Vienota gaisma  40008127983

 LV35HABA0551021106296

 Labdarības pasākums Māte Zeme ir 8.maijā 18.15 K.Barona 88/2, 221 kabinetā.

 Dalība ir brīvs ziedojums.

 Sīkāka informācija un pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382.