Seminārs Kāpēc mēs atkārtojam dzimtas scenārijus?
Sestdien 31.oktobris no pulksten 11.00 - 15.00


Mēs bieži mēdzam kāpt uz tiem pašiem grābekļiem, uz kuriem kāpuši mūsu vecāki un vecvecāki. Kāpēc mēs atkārtojam savu senču pieredzi un ko mēs no tā iegūstam?

Seminārā no psiholoģijas redzes punkta aplūkosim procesu, kādā veidojas mūsu uzvedības modeļi un runāsim par to, kā ģimenē iegūtā pieredze ietekmē mūsu turpmākās dzīves izvēles. Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar genogrammu jeb ģimenes struktūras un attiecību grafisku attēlojumu, kas palīdzēs ieraudzīt un izprast pašiem savus dzimtas scenārijus.

Semināra laikā analizēsim biežāk izplatītos scenārijus un runāsim par to, kā mainīt scenāriju, kurš nav tāds, kā gribētos, un kā pasargāt savus bērnus no mūsu vecajiem grābekļiem.

Semināru vada Elīna Zelčāne - filozofe un geštaltterapeite. Grāmatas "No perfekcionisma uz mīlestību" autore.

Seminārs būs Gaismas centrā Eņģeļu pasaule K.Barona ielā 88/2 2.stāvā 221 kabinetā. Iebraukšana no Dainas ielas 10. Ir bezmaksas autostāvvieta.

Dalība ir 20 euro.

Pieteikšanās un sīkāka informācija Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   un 26143089.