Ziemas nometne

Kad klusums ienāk sirdī

no 27. līdz 29.novembrim Siguldā.

 

            Kad tuvojas Ziemassvētki, un pasaule ap mums kļūst arvien baltāka, tā ir zīme, ka ir atnācis Eņģeļu laiks.

            Tad tūkstošiem Eņģeļu laižas uz Zemi, lai būtu ar mums un sagaidītu Kristus bērniņa piedzimšanu, jo katru gadu tas notiek atkal no jauna. Tie ir gaišākie svētki uz planētas. Cilvēki sanāk kopā, lai svētītu gaismu sevī un citos.

            Nometnē mācīsimies kā katru dienu sadarboties ar saviem Eņģeļiem, kā viņus pieaicināt, uzrunāt un pateikties. Bet galvenās prakses būs saistītas ar iekšējo bērnu un attiecībām ģimenē. Šajā laikā, kad Kristus bērniņš nāk uz Zemi, varam savu iekšējo bērnu dziedināt un pacelt augstākās dievišķās vibrācijās. Tad ir iespējams augt lielākiem un sakārtot attiecības ar vecākiem, ģimeni un dzimtu. Svētā ģimene – Marija, Jāzeps un Kristus var kļūt par mūsu katra ģimeni, kurā  saņemam drošību, atbalstu, pieņemšanu un tās emocijas, kuras ir pietrūkušas bērnībā.

            Nometnē strādāsim ar dažādām praksēm – meditāciju, deju, zīmēšanu, kustībām dabā, kā arī ar arvien dziļāku savas Gaismas esības apzināšanos. Eņģeļi būs kopā ar mums un atbalstīs šajā procesā.

            Piektdienas vakarā ir paredzēta enerģētiskā attīrīšanās un pēršanās pirtī. Sestdien dosimies uz spēka vietu un sadarbosimies ar dabas gariem, bet svētdien kopā sagaidīsim  Adventi un aizdegsim pirmo sveci.

            Aicinām braukt kopā ar bērniem, partneriem, vecākiem, māsām un brāļiem, jo Ziemassvētku gaidīšanas laiks vieno ģimenes un atver sirdis arvien lielākai mīlestībai.

            Nometne būs no 27. līdz 29.novembrim Siguldā skaistā vietā pie dabas. Dzīvosim mājīgā guļbūvē viesu namā Vālodzes ( http://www.valodzes.lv ) Ierašanās no 16.00.

            Dalība ir 90 euro, kurā ietilpst nodarbības, dzīvošana, pirts un veģetārs ēdiens, ko gatavosim paši. Ģimenēm dalība draudzīga.

            Nometni vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un terapeite, grāmatu Eņģeļu lūgšanas un Eņģeļu dārzā autore.

            Sīkāka informācija un pieteikšanās 29493382 un Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.