Nometne Sveika, dzīve!

 

          no 3. līdz 9.jūlijam Jūrkalnē jaukā viesu mājā Ozoliņi, kas atrodas pie pašas jūras un stāvkrastiem.

 

            Septiņu dienu ilgais intensīvais darbs nometnē, kur darbosimies ar daudzām  tehnikām – dažādām meditācijām, sakrālām kustībām, deju, elpošanu, dziedāšanu, zīmēšanu un arvien dziļāku apzināšanos, ir virzīts uz to, lai mēs noticētu sev un  pieņemtu sevi, kā arī atvērtu savu iekšējo potenciālu un to arvien vairāk izpaustu. 

 

            Katra nometnes diena ir veltīta kādam svarīgam mūsu esības aspektam, kas palīdzēs virzīties uz iekšējo vienotību, tātad līdzsvaru, mieru, prieku un mīlestību.

 

           Pirmajā vakarā mēs iekārtosimies, iepazīsimies, dosimies attīrošā meditācijā un ļausim pakāpeniski norimt prātam. Nākamajā dienā veidosim saikni ar Zemi un tās spēku. Tad virzīsimies uz savas sievišķības apzināšanu trešajā dienā. Ceturtās dienas enerģija  ir radošums un tā izpausmes it visā. Piektā  ir sirds diena, kad mācāmies dzīvot pieņemšanā un mīlestībā. Bet sestajā dienā dosimies satikt dievišķo sevī un it visā, kas esam, kam pieskaramies, par ko domājam un jūtam.

 

           Nometnes noslēgums ir svētki un vienlaikus liela pateicības diena Zemei un Debesīm, kā arī katrai meitenei par atbalstu, par kopā būšanu un par jauno esību.

 

            Mēs dodam sev  iespēju, sakot - Sveika, Dzīve! Es nāku! ES ESMU!

 

            Nometnē iesim attīrošā lauku pirtī, taisīsim pirts slotas un smaržkociņus.

 

            Tā kā dzīvosim gleznainā jūras krastā Jūrkalnē pie stāvkrastiem, tad tas dos iespēju veidot saikni ar jūru, sagaidīt saulrietus, peldēties un piepildīt sevi ar dabas dziedinošo spēku. Varēsim doties pastaigās gar jūru, baudīt klusumu, kā arī drauga plecu.

 

            Katru pēcpusdienu ir plānoti braucieni uz tuvākām spēka un sakrālām vietām, kā arī pārgājiens gar jūras krastu.

 

            Nometni vada Eņģeļu praktiķe Maija Kadiķe.

 

            Dalība nometnē viesu mājā Ozoliņi http://www.viss.lv/?p=149471 ir 210 euro, kurā ietilpst dzīvošana, nodarbības un veģetārs ēdiens, ko gatavosim pašās. Viesu namā ir 20 gultas vietas. Ir iespēja arī dzīvot teltī (150 euro).

 

             Pieteikšanās un sīkāka informācija Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.