Nometne Sievietes atdzimšana no 11. līdz 14. augustam

 

           lauku mājās Ievlejas Sakas pagastā, 5 km no Pāvilostas.

 

           Katram cilvēkam ir savas mācības un dzīves uzdevumi, kuri apgūstami. Ja esam piedzimušas kā sievietes, tad svarīgi ir šo enerģiju izprast, izjust un izpaust caur sevi maksimāli un pilnīgi.

 

            Bet dzīvē mēdz būt dažādi. Katrai no mums ir savs stāsts. Tas ir aizsācies, iespējams, jau citās dzīvēs un turpinās tagad. Ir lietas, kas traucē pieņemt un paust savu sievišķību, tātad atdala no tīrās enerģijas, kas ir ielikta katrā sievietē. Kādai bērnībā ir pietrūcis drošības un aizsardzības, citai mīļuma, maiguma un uzmanības, kā arī izpratnes un brīvības. Līdz ar to šīs ,,lietas,, tiek meklētas citos cilvēkos. Pirmkārt savos partneros. Savukārt viņi no mums gaida to, kas nav ticis viņiem.

 

           

 

Tā visa dzīve var paiet gaidīšanas režīmā. Bet kādam ir jāsāk mainīties.

 

            Intensīvā četru dienu darbā harmoniskā vidē, kas ļaus viens otrai uzticēties, strādāsim ar dažādām praksēm – deju, dziļu meditāciju, kustību, radošām izpausmēm un arvien lielāku apzināšanos. Tas dos iespēju izprast sevi un pieņemt sevi – savu ķermeni, emocijas un domu pasauli, kā arī atgūt iztrūkstošās vērtības un līdz ar to arvien vairāk atvērties sievišķīgai esībai, kuras pamatā ir maigums, miers, radošums, seksualitāte un vitalitāte. Tas ir prieks būt Sievietei.

 

            Pirmajā dienā mēs iekārtosimies, iepazīsimies, dosimies attīrošā meditācijā un ļausim norimt prātam. Katra nākamā diena būs veltīta vienam no mūsu sievišķajiem aspektiem. Otrajā dienā strādāsim ar savu iekšējo bērnu, dziedinot tās lietas, kas ,,nāk,, līdzi no šiem laikiem. Trešajā dienā savienosimies ar sevi kā pusaudzi. Tas ir posms, kad meitene top par sievieti un līdz ar to ļoti nozīmīgs dzīvē un iespējams, ka ir atstājis savus nospiedumus vēl līdz šodienai. Tikai tos izprotot un atbrīvojot, varam ceturtajā dienā radīt sevi kā Sievieti.

 

            Atgūstot sievišķību un apzinot sevi kā sievieti ar viņas pasauli un uzdevumiem, mēs dodam iespēju vīriešiem ,,paņemt,, viņu vīrišķību. Tad viss arī nostājas savās vietās.

 

             Nometne būs no 11. līdz 14.augustam īstās lauku mājās Ievlejas 

 

http://www.pavilosta.lv/lv/trismsunatpt/… , kur no rīta mūs modinās gaiļa dziesma, bet peldēties varēsim ūdensrožu pilnā dīķī.

 

            Baudīsim pēršanos  lauku pirtī, lai attīrītu savu ķermeni un garu. Brīvajā laikā ir iespēja doties pastaigās pa mežu un gar upes krastu, apzinot sevi kā daļu no dabas, baudot vientulību, kā arī sajūtot drauga atbalstu.

 

            Dosimies baudīt saulrietu pie jūras, kā arī brauksim uz tuvākām spēka vietām, lai tur strādātu ar sevi un harmonizētos enerģētiski.

 

            Dalība nometnē ir 110 euro, kurā iekļauta dzīvošana viesu nama istabiņās, nodarbības un meditācijas.

 

            Lauku mājās ir 15 gultas vietas. Ir iespēja arī dzīvot teltī  (70 euro).

 

            Ēdiens ir veģetārs,to gatavosim pašas. 

 

            Pieteikšanās un sīkāka informācija Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382 Maija