Pavasara nometne Dvēseles pamošanās

 

            no 25. līdz 27.martam viesu namā Kalniņi Gaujas nacionālā parkā.

 

            Pavasaris ir pamošanās laiks. Gan dabai, gan cilvēkiem. Tā ir iespēja dzīvot arvien lielākā iekšējā Vienotībā, kad harmoniski sadarbojas ķermenis, prāts un jūtas.

 

            Kristus atnāca un parādīja Ceļu, kas ejams katram cilvēkam, esot saskaņā ar savu Dvēseles gaismu. Tāpēc Lieldienas ir īpašs laiks, kad Kristus enerģijas atkal nolaižas uz Zemi, lai palīdzētu cilvēkiem pamosties un savienoties ar savu Dvēseles Ceļu.

 

             Trīs dienu pavasara nometnē Dvēseles pamošanās atjaunosim saikni ar savu Dvēseli pakāpeniski, izmantojot tādas prakses, kā apziņas paplašināšana, meditācija, gaismas rituāli, deja un saskarsme, dziedāšana , zīmēšana,  došanās uz spēka vietām un pēršanās lauku pirtī. Nometnes laikā veidosim arvien ciešāku saikni ar saviem Gaismas eņģeļiem, kā labākiem draugiem un palīgiem.

 

              Pirmajā dienā strādāsim ar Dvēseles attīrīšanu, atbrīvojot no tā, kas viņu ierobežo,kas  neļauj pilnībā izpausties un dzīvot brīvībā. Vakarā būs pēršanās lauku pirtī, kur savienosim Dvēseles gaismu ar ķermeņa enerģētisko tīrību.

 

              Otrajā dienā darbosimies pie tā, lai sajustu savu Dvēseli un to, kas Viņai ir nepieciešams. Esot kontaktā ar Dvēseli, varam savienoties ar gaismas plūsmu, kas nāk no Viņas. Mūsu uzdevums ir nostiprināt to sevī, lai plūsma būtu patstāvīga, droša un stabila. Šajā dienā būsim arī dabā, jo tā ir kā milzīga Dvēseles dziednīca. Dosimies uz spēku vietu, lai to godinātu un saņemtu atbalstu un svētību no Mātes Zemes. Vakarā būs radoša olu krāsošanas darbnīca ar dabas materiāliem.

 

              Trešo dienu – Lielo Dienu – sāksim ar saules lēktu, ļaujoties savai enerģētiskai, emocionālai un mentālai atdzimšanai. Gaismas enerģija šajā laikā ir ļoti spēcīga un dziedinoša, jo Kristus un Viņa Gaismas eņģeļi nolaižas uz Zemi, lai palīdzētu cilvēkiem pamosties un dzīvot saskaņā ar savu Dvēseli. Šajā dienā ir arī iespējams atgūt tās Dvēseles gaismas daļas, kas ir palikušas citā laika un telpas dimensijā. Tā kopā ar Kristus enerģijām varam atgriezties arvien lielākā Dvēseles gaismas Vienotībā.

 

            Katrs no mums šajās trīs spēcīgajās dienās paveiks tik daudz, cik tas ir paredzēts pēc Augstākā Radītāja plāna, lai dzīvotu arvien lielākā mīlestības pasaulē.

 

            Pavasara nometne būs no piektdienas 25.marta 14.00 līdz svētdienai 27.martam 14.00  klusā vietā pie dabas Gaujas nacionālā parka teritorijā netālu no Āraišiem viesu namā Kalniņi.

 

           Viesu nama Kalniņi ( http://kalnini.lv/ ) apkārtne ir skaista un ainaviska, varam baudīt pastaigas vienatnē, gan pabūt kopā ar draugiem. Dzīvošana būs mājīgās istabās. Mūsu rīcībā ir virtuve, viesistaba un terase. Ēdiens nometnē veģetārs, ko gatavosim pašas.

 

            Nometni vadīs eņģeļu praktiķe Maija Kadiķe, grāmatu Eņģeļu lūgšanas un Eņģeļu dārzā autore.

 

            Dalība nometnē ir 90 euro.

 

            Sīkāka informācija un pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382 Maija.