Sievietes svētība – Lietuvas – Latvijas garīgā tikšanās

no 11. lidz 12.jūnijam Gārsenes pilī.

Rīgas un Viļņas Eņģeļu skolas atvērtais draudzības pasākums.

 

Sestdiena 11.jūnijs.

No 11.00 pulcēšanās un iekārtošanās Gārsenes pilī http://www.latvia.travel/lv/apskates-vieta/garsenes-pils

12.00 Sirds gaismas aplis un iepazīšanās. Vada Danute Davidoniene – Lietuvas un Maija Kadiķe – Latvijas Eņģeļu skolu vadītājas.

13.00 Ievadmeditācija un noskaņošanās uz sadarbību ar smalko gaismas pasauli. Vada Danute Davidoniene – Eņģeļu speciāliste no Lietuvas, studējusi Angeoloģiju Gateway University.

14.00 Kopīgas pusdienas.

15.00 Ceļojums pa Gārsenes dabas takām.http://dodies.lv/info?taka=garsenes-takas

17.00 Seminārs – prakse Sieviete kā labklājības, mīlestības un prieka avots. Vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un terapeite.

Ja esam piedzimušas kā sievietes, tas nozīmē, ka šī enerģija būtu jāiepazīst arvien dziļāk un pilnīgāk. Seminārā runāsim par sievišķās enerģijas dievišķiem principiem un to izpausmēm ikdienā, kas ir būtiski, lai saprastu un savienotos ar sevi. Katra mēs esam vienreizēja un unikāla. Līdz ar to īpašs ir arī mūsu dzīves ceļš. Iepazīstot sevi un pieņemot, dodam iespēju arvien vairāk savienoties ar Avotu. Esot saiknē ar To, sākam radīt savu dzīvi pašas.

19.00 Kopīgas vakariņa.

20.00 Naksnīgās dabas takas, pastaigas un peldēšanās.

22.00 Vakars pie ugunskura Paradīzes līcītī. Draudzība, dziesmas, dejas. Sarunas ar dabu un zvaigznēm.

Svētdiena 12.jūnijs.

8.30 Elpošanas prakse. Vada rebefinga meistare Dalia Berzanskiene.

Rebefings jeb cirkulārā vai apzinātā elpošana – tā ir gan fiziska, gan garīga prakse, kas pilnībā atjauno dabīgo saikni starp apziņu un ķermeni. Prakse izmanto ķermeni, lai savienotos ar apziņu. Rebefinga radītāji uzskata to par pašpalīdzības metodi, kuru tagad veiksmīgi izmanto cilvēki visā pasaulē. Prakse dod iespēju apziņai un ķermenim pārskaņot sevi tā, lai palielinātos laimes sajūta, darbību efektivitāte un uzlabotos veselība.

10.00 Kopīgās brokastis.

11.00 Seminārs Kalpošana un pateicība – sievietes ceļš pie laimes. Vada Danute Davidoniene.

Sievietei no dieva ir daudz kas dots.... Ko ar šīm dāvanām darām? Vai esam pateicīgas liktenim, ka esam piedzimušas kā sievietes? Pateicība – tā ir dvēseles enerģija, kas atver priekam, mīlestībai un labklājībai. Sievietei ir divi dzīves ceļi, un abi tie ir kalpošana, uzticoties Dieva vadībai. Pirmais ceļš ir nelielam skaitam cilvēku. Tā ir beznosacījuma kalpošana Dievam. Visu mīlestību, visas savas sievišķās kvalitātes māsas atdod Dievam. Otrs ceļš – ģimene, kalpošana vīram un bērniem. Kāds ir jūsu ceļš? Kādas ir vērtības, vīzijas, misija, mērķis? Kādi Eņģeļi Jūs atbalsta? Kāda palīdzība ir vajadzīga no sieviešu grupas? Vai esat gatavas to saņemt?

13.00 Kopīgās pusdienas.

14.00 Kustības un deja, sajūtot vienam otru un dabas pasauli ap mums. Vada Maija Kadiķe.

16.00 Atvadīšanās, apskāvumi un ceļš uz mājām.

 

Pieteikšanās un sīkāka informācija Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.

Dalība ir 45 euro ( ietilpst nodarbības, dzīvošana un ēšana ). Nokļūšana ar savu transportu. Ja ir iespēja, paņemot līdzbraucējas.