Pilnmēness meditācija pirmdien 20.jūnijā no 19.30 līdz 21.30 pie dabas  Ķīšezera maliņa. Jaunciema gatvē 23, mājas Vārnas. Var atbraukt ar 19 un 29 autobusu līdz pieturai Milnas.


Pilnmēness ir enerģētiski piemērots, lai attīrītu sevi, jo šajā laikā atveras viegla piekļuve zemapaziņai.

Vienlaicīgi pilnmēnesī apkārt virmo dažādas enerģijas, kas var pastiprināt konfliktus, kā arī izcelt bailes un paniku. Tāpēc, ja apzināmies šā laika lietderību, dodam sev iespēju atlaist pagātni un vecās lietas, kā arī atbrīvoties enerģētiski, ielaižot sevī arvien vairāk miera, harmonijas un līdzsvara. Strādājot ar sevi, mēs palīdzam savai zemei un pasaulei.


Daudzās vietās pasaulē cilvēki pilnmēness laikā kopā meditē un lūdzas, tādā veidā palīdzot mazināt globālos konfliktus un stresu pasaulē. Arī mēs katrs varam ielikt savu devumu tam, lai uz Zemes iestātos Miers.

Mēs šogad esam apņēmušies pilnmēness laikos sanākt kopā, lai meditētu un strādātu ar savām nepilnībām jeb arī Svētajos rakstos tā sauktajiem grēkiem.

Šajā īpašajā, Saulgriežu, nodarbībā un meditācijā apzināsim un strādāsim ar iekāri, kas izpaužas gan garīgā, gan fiziskā pasaulē. Izprotot un atbrīvojot sevi no tās, mēs dodam iespēju ienākt sevī arvien vairāk dievišķai enerģijai.

Meditācijā mūs atbalstīs Eņģeļu un Erceņģeļu komanda.

Nodarbību un meditāciju vada Maija Kadiķe - Eņģeļu praktiķe.

Tiekamies pirmdien 20.jūnija vakarā Ķīšezera maliņā. Līdzi paņemt tepiķīšus un plediņus, kā arī vieglas uzkodas pie tējas.

Dalība ir ziedojums.