Atvasaras nometne Sievietes gaisma no 2. līdz 4.septembrim.

Par iekšējās sievišķās un vīrišķās enerģijas harmonizāciju.


Dabā viss ir līdzsvarā. Tumsa mijas ar gaismu, vasara ar rudeni, migla ar sauli. Patiesībā šie it kā pretpoli ir kaut kā Viena, ļoti Liela sastāvdaļas. Tas ir Kosmoss, kas atrod izpausmi katrā smilšu graudiņā un vēja pieskārienā.

Tāpat ir arī ar mūsu iekšējo Kosmosu, kuru veido divas pamata enerģijas - sievišķā un vīrišķā, sauktas par Iņ un Jaņ.

Ja abas šīs enerģijas ir sakārtotas un atrodas stabilā līdzsvara punktā, tad cilvēks ir harmonijā savā iekšējā Kosmosā, kas vienlaicīgi sinhronizējas ar Lielo Kosmosu, Dabu un cilvēkiem.

Atrašanās līdzsvara vietā dod dzīvei jaunas, daudz augstākas gaismas kvalitātes. Tā ir iekšējā brīvība, radošums, dievišķa pieņemšana, dzīves godināšana un svinēšana.

 

Ceļš pie šī dievišķā līdzsvara sevī iet caur sievišķās un vīrišķās enerģijas izprašanu un harmonizāciju.

Nometnē strādāsim ar dažādām praksēm, kas palīdzēs sajust kāda ir dievišķā sievišķā enerģija, cik esam ar to savienotas un kas ir jāmaina sevī, lai arvien vairāk tajā būtu un atvērtos tās plūsmai. Vienlaicīgi apzināmies, ka katrā sievietē ir vīrišķā enerģija, tāpēc ir svarīgi saprast tās lomu, uzdevumus un dievišķo pielietojumu.

Atbrīvosim sevi no vecajām programmām un stereotipiem, kas traucē pieņemt un izpaust sevi kā sievieti tās augstākajās vibrācijās. Daba un Eņģeļu klātbūtne palīdzēs piedot, pieņemt, dziedināt Dvēseli un atdzimt atkal no jauna.

Darba noslēgumā virzīsimies uz to, lai apvienotu sievišķo un vīrišķo enerģiju sevī. Svarīgi ir, lai tās harmoniski sadarbotos, nevis konfliktētu. Jo viss, kas notiek mūsu iekšējā pasaulē, atspoguļojas attiecībās ar partneri, draugiem un līdzcilvēkiem.

Nometnē strādāsim ar kustību un deju, emocionālo saskarsmi un arvien lielāku apzināšanos, kā arī dažādām meditāciju tehnikām.

Nometne būs 2., 3. un 4.septembrī skaistā vietā pie jūras dabas lieguma zonā Plieņciemā brīvdienu mājā Riekstnieki ( www.riekstnieki.lv/). Tā atrodas klusā vietā 200 m no jūras un 300 m no Plieņciemu kāpas.

Piektdienas vakarā ir paredzēta pēršanās lauku pirtī, lai attīrītu savu ķermeni un garu. Brīvajā laikā ir iespēja doties pastaigās pa mežu un gar jūru, apzinot sevi kā daļu no dabas, baudot vientulību, kā arī sajūtot drauga atbalstu.

Nometni vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un terapeite, Eņģeļu skolas vadītāja, grāmatu Eņģeļu lūgšanas un Eņģeļu dārzā autore.

Dalība nometnē ir 90 euro, kurā iekļauta dzīvošana viesu nama mājīgās istabiņās, nodarbības un meditācijas, kā arī veģetārs ēdiens, ko gatavosim pašas.

Pieteikšanās un sīkāka informācija Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382 Maija

www.engelupasaule.lv/