Rudens nometne Gaismā ir mūsu spēks

no 18. līdz 20.novembrim Siguldā.


Katrā cilvēkā ir Gaismas pirmsākums, kurš viņu savieno ar Lielo Spēku, kas rodas no divām pirmenerģijām - Lielās Mātes un Lielā Tēva, tātad dievišķā sievišķā un dievišķā vīrišķā.

Atgriešanās pie sava Gaismas spēka, kas ir tik bezgalīgs un liels, ka nespējam to pilnībā pat apjaust, ir Ceļš, ko ejam visu dzīvi. Bet, jo vairāk sākam sevi apzināt, jo atgriešanās pie Gaismas notiek ātrāk un harmoniskāk.

Trīs dienu laikā no 18. līdz 20.novembrim, kas mūsu zemei ir enerģētiski ļoti spēcīgas, strādāsim pie tā, lai nomestu veco ,,čaulu,, un savienotos ar tīro iekšējo Gaismu. Tā ir izlaušanās cauri priekšstatu un ierobežojumu sieniņām, kuras traucē izpaust savu Gaismu pilnīgi. Nospiedumus uz Dvēseles ir iespējams dzēst ar piedošanas, pieņemšanas un pateicības praksēm. Šie nospiedumi ir dzimtas programmas, sabiedrības ierobežojumi, attiecības ar vecākiem un starp vecākiem, kā arī bērnības negatīvā pieredze.

Trīs dienas iesim šo ceļu kopā, savu iekšējo gaismiņu savienojot ar bezgaligo Gaismas un Mīlestības lauku, ko veido Eņģeļi, Erceņģeļi un Gaismas skolotāji. Viņi palīdzēs ieraudzīt un dzēst dzimtas programmu ietekmi, pacelt augstākās vibrācijās attiecības ar saviem radītājiem – māti un tēvu. Tas ir ļoti nozīmīgi un spēj izmainīt cilvēka dzīvi, jo māte ir mūsu vārti uz dzīvību, bet tēvs ir cilvēks, kas sagaida un pieņem šajā pasaulē.

Izgaismojot savas attiecības ar vecākiem, dziedinam savu Dvēseli, dzēšot nospiedumus, kas ir traucējuši iekšējai Gaismai izpausties pilnīgi. Bet Gaismā ir mūsu spēks.

Nometnē strādāsim ar dažādām garīgām praksēm un meditācijām, kā arī ar kustību un deju, emocionālo saskarsmi un arvien lielāku apzināšanos.

Nometne būs no 18. lidz 20.novembrim klusā, skaistā vietā Siguldā mājīgā guļbūvē Vālodzes

www.valodzes.lv/

Piektdienas vakarā ir paredzēta pēršanās lauku pirtī, lai attīrītu savu ķermeni un garu. Sestdien un svētdien dosimies uz tuvākām sakrālām vietām, lai savienotos ar Zemes spēku un kā pateicību veidosim mandalu no dabas veltēm. Brīvajā laikā ir iespēja doties pastaigās, apzinot sevi kā daļu no dabas, baudot vientulību, kā arī sajūtot drauga atbalstu.

Nometni vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un terapeite, Eņģeļu skolas vadītāja, grāmatu Eņģeļu lūgšanas un Eņģeļu dārzā autore.

Dalība nometnē ir 90 euro (Eņģeļu skolai 75 euro), kurā iekļauta dzīvošana viesu nama mājīgās istabiņās, nodarbības un meditācijas, kā arī veģetārs ēdiens, ko gatavosim pašas.

Pieteikšanās un sīkāka informācija Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382 Maija