Brauciens uz Šrilankas spēka un dabas vietām
no 28.janvāra līdz 11.februārim.

Šrilanka ir Latvijas lieluma sala Indijas okeānā, pie Indijas. Šrilanka vietējo singāliešu valodā nozīmē ''Laimīgo Zeme'',
Indijas prieka asara – mazā Šrilankas sala ir tieši tik eksotiska, lai ceļotājiem aizrautos elpa. Te žilbst acis no Ceilonas tējas lauku zaļuma un, protams, tieši tējas dzimtenē tēja garšo vislabāk. Gaiss smaržo pēc savvaļas orhidejām un kanēļa, starp palmām būkšķ ziloņu soļi.
Šrilanka – tā ir iespēja atgriezties Ēdenes dārzā, kur visa daba ir savā augstākā pilnbriedā, saules stari glāsta ādu, bet baltās smilšu pludmales aicina apstāties un ļauties viļņu rotaļām un pieskārieniem.

Šrilankas sala ir ļoti sena un tai ir īpaša nozīme visas Zemes enerģētikā.
Grupu uz Šrilanku vadīs Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un terapeite, kas strādājusi ar spēka vietām Latvijā, kā arī bijusi un saņēmusi iesvētību Zemes spēka centros Austrālijā, Dienvidamerikā, Indijā, Nepālā, Tibetā, Izraēlā, Anglijā, Itālijā un citur.
Maija stāsta

- Kad saņēmu šo impulsu doties uz Šrilanku, tad sapratu, ka būs kaut kas īpašs un ka viss jau tiek gatavots, lai tas notiktu. Sajutu Šrilanku kā Lielā Sievišķā pirmsākumu uz Zemes, kā vietu, no kurienes mēs nākam. Lai gan uz salas dominē budisms, tā tempļi ir veidoti senās spēka vietās, kur vēl līdz šim laikam var sajust Lielās Mātes tīro, svēto esību un pirmenerģiju. Ceļojuma laikā apmeklēsim daudzas tādas vietas, veicot tur Gaismas godināšanas rituālus un meditācijas. Tas, kas notiks ceļojuma laikā, ir iekšējais svētceļojums pie sevis, pie tā milzīgā Gaismas spēka, kas ir katrā cilvēkā. Tādās sakrālās spēka vietās uz Zemes, kur šī enerģija ir savās augstākās vibrācijās, atgriešanās pie sevis notiek maksimāli jaudīgu un vienlaicīgi harmoniski. Katra diena nāks ar jaunu pieredzi un enerģijas kāpinājumu, kuru noslēgsim Ādama smailē. Vietā, kur Dievi pieskaras Zemei.

Spēka brauciena grupa būs neliela ( līdz 8 cilvēki ) un draudzīga, jo vieno mūs viens – sava Gaismas spēka apjausma un atgriešanās pie tā, dievišķās sievišķības atdzimšana. Kopā brauksim, jutīsim, priecāsimies, meditēsim, dalīsimies un atbalstīsim viens otru.

Dalība spēka braucienā ir 1200 euro, kurā ietilpst visas viesnīcas, ēšana ( pamatā brokastis un vakariņas ), transports, kas vedīs pa visu salu no vienas vietas uz otru. Vietējais gids, kas runā krievu valodā, pavadīs ceļojuma laikā.
Lidojums ir ap 700 euro.
Lūgums pieteikties līdz decembrim. Pirmā iemaksa ir biļetes summa. Pārējā janvārī.
Brauciena sīku aprakstu un izklāstu izsūtīsim personīgi uz epastu.
Informācija un pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.