Pilnmēness ir enerģētiski piemērots, lai attīrītu sevi, jo šajā laikā atveras viegla piekļuve zempaziņai.

Vienlaicīgi pilnmēnesī apkārt virmo dažādas enerģijas, kas var pastiprināt konfliktus, kā arī izcelt bailes un paniku. Tāpēc, ja apzināmies šā laika lietderību, dodam sev iespēju atlaist pagātni un vecās lietas, kā arī atbrīvoties enerģētiski, ielaižot sevī arvien vairāk miera, harmonijas un līdzsvara. Strādājot ar sevi, mēs palīdzam savai zemei un pasaulei.

Daudzās vietās pasaulē cilvēki pilnmēness laikā kopā meditē un lūdzas, tādā veidā palīdzot mazināt globālos konfliktus un stresu pasaulē. Arī mēs katrs varam ielikt savu devumu tam, lai uz Zemes iestātos Miers.

Šogad esam apņēmušies pilnmēness laikos sanākt kopā, lai meditētu un strādātu ar bailēm. Baiļu enerģija rada emocionālu diskomfortu, kā arī neļauj cilvēkam dzīvot pilnvērtīgi un pašrealizēties.
Meditācijā mūs atbalstīs Eņģeļu un Erceņģeļu komanda.
Nodarbību un meditāciju vada Maija Kadiķe - Eņģeļu praktiķe un terapeite, grāmatu Eņģeļu lūgšanas un Eņģeļu dārzā autore.
Tiekamies trešdien 14.decembrīī no 18.00 līdz 20.30 Gaismas centrā Eņģeļu pasaule K.Barona iela 88, 2 korpuss 2 stāvs 221 kabinets. Bezmaksas autostāvvieta (iebraukšana no Dainas ielas.)
Dalība ir ziedojums.
Lūgums pieteikties Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija