Vasaras nometne Sievietes svētība -ģimenes, dzimtas dziedināšana.

Sieviete ir laimīga un var sākt izpaust sevi pilnīgi, kad saņem svētību no vecākiem un no dzimtas. Ja spējam šo dzimtas enerģijas plūsmu sakārtot un atvērt, dzīvē ienāk milzīgs spēks un Gaismas potenciāls. Tā ir svētība, kas nāk no dzimtas sievietēm un vīriešiem. Viņi var būt laimīgi caur mums, bet mēs - kopā ar viņiem.

Sieviete ir piedzimusi kā radītāja, un viņā ir milzīga mīlestības un radošuma iespēja, tikai apkārtējo apstākļu, dzīves pieredzes un dzimtas enerģiju ietekmē, šī unikālā sievišķā enerģija var būt apspiesta vai neizprasta un līdz ar to līdz galam neizpausta. Bet Zeme un Debesis vienmēr ir ar mums un visu laiku dod iespēju atdzimt un atgriezties savā patiesajā radošajā spēkā, tātad mīlestībā. Ja atgūstam savu sievišķo esību un tādā veidā harmonizējam iekšējo sievieti, tad dodam iespēju vīriešiem atgriezties viņu spēkā.

Daba ir kā milzīga dziednīca. Mēs dzīvosim netālu no Rojas pašā jūras krastā. Dabas enerģiju sajušana apkārtējā pasaulē, ļaus tās saharmonizēt sevī un atrast iekšējo mieru. Tas ir līdzsvars strap dienu un nakti, starp došanu un ņemšanu, starp sievišķo un vīrišķo enerģiju. Līdzsvara punktā ir patiesība, tur ir maigums un mīlestība. Sasniedzot šādu stāvokli, varam izstarot Gaismu ap sevi, sniedzot to cilvēkiem, kas ir ap mums – ģimenei, partnerim, draugiem un jebkuram, ko satiekam.

Nometnē strādāsim ar dažādām tehnikām – meditācijām, kas ļaus saskatīt ģimenes un dzimtas programmas un to radītos šķēršļus, ieskatīties acīs bailēm, atbrīvot aizvainojumus un sāpes, piedot sev un citiem. Katru rītu sāksim ar sakrāliem vingrojumiem un dziedinošo Gaismas apli. Strādāsim ar kustību meditācijām un deju, kas palīdzēs savienot kopā ķermeni un jūtas. Būs iespēja pilnveidot savu radošumu zīmējot un veidojot, kā arī atvērsimies smalkajām maņām,vērojot un sajūtot dabas pasauli ap sevi.

Katru dienu strādāsim dzimtas koku un ar ģimenes un dzimtas dziedināšanu, kur neizprastās un neatbrīvotās enerģijas un uzskati var būt arī par iemeslu tam, kas traucē šajā dzīvē pašrealizēties pilnīgi un būt laimīgai kā sievietei, sievai, mīļotai, mātei.

Pērsimies lauku pirtī, kurā attīrīsimies gan fiziski, gan enerģētiski, dosimies uz spēka vietām, seniem akmens krāvumiem un pie dižkokiem. Šajās vietās stiprināsimies fiziski un garīgi, kā arī veiksim Gaismas rituālus, palīdzot atjaunoties Zemei un sev. Brauksim uz Balto kāpu un Kolkas ragu, kur savienojas līča ūdeņi ar atklāto jūru, kur var redzēt sauli norietam un uzlecam, kā arī dosimies vienas dienas pārgājienā gar jūras krastu.

Visas septiņas nometnes dienas paies klusā un neskartā vietā pašā jūras krastā. Varēsim ieklausīties putnu balsīs un jūras šalkās, peldēties saulrietā, kā arī lasīt tējas. Pastaigas klusumā gar jūras krastu, kā arī drauga pleca sajušana, palīdzēs atbrīvoties no emocijām, kuras esam gatavas atlaist un savienoties arvien vairāk ar Gaismu sevī.

Nedēļu, ko pavadīsim kopā, katrai dos iespēju dziedināt ģimenes un dzimtas enerģijas un atrast iekšējo sievišķo spēku sevī, dodot sev iespēju piedzimt no jauna kā Gaismas Sievietei.
Sievietes svētība nāk no vecākiem un dzimtas, bet Ceļš pie tās iet caur mums.

Nometnes noslēgumā katra saņems stiprinošo spēka jostu un Gaismas Sievietes iniciāciju.

Tiekamies jūrā, saulē un vējā! Tiekamies mīlestībā!
Nometni vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe, Eņģeļu skolas vadītāja, grāmatu Eņģeļu lūgšanas, Eņģeļu dārzā un Ceļš ar Eņģeļiem autore.

Nometne būs no 2017.g. 3. līdz 9.jūlijam Rojā viesu mājā Vecmuižas http://www.vecmuizas.lv/, kas atrodas pašā jūras krastā.

Dalība nometnē ir 210 euro, kurā ietilpst dzīvošana, nodarbības, meditācijas, pirts.

Ēdiens ir veģetārs, ko gatavosim pašas.
Sīkāka informācija un pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382.