Svētceļojums uz Izraēlu
no 21. līdz 29.oktobrim.

Izraēla ir brīnišķīga zeme, kas visos laikos piesaistījusi bezgala daudz ceļotāju no visas pasaules.
Tā ir viena no pārsteidzošākajām pasaules valstīm, kur mazā teritorijā sadzīvo dažādu kultūru izpausmes, tur ir meži, kalni,tuksneši un jūra.


Izraēlas vēsturiskās un reliģiskās svētnīcas remdē satrauktos prātus, sniedz mierinājumu un dāvā dvēseles mieru. Reiz senatnē šeit risinājās nozīmīgi un neparasti notikumi, kuru atbalss palikusi šeit uz mūžīgiem laikiem. Ne velti cilvēkos mājo vēlme, kaut reizi mūžā nokļūt Svētajā zemē, lai uzņemtu tās maģisko auru un nezūdošos pozitīvos iespaidus.
Izraēla apvieno trīs pasaules reliģijas, trīs domāšanas, tomēr visiem valoda te ir kopīga – tas ir dialogs ar Dievu. Ceļotājam tiek dota šī unikālā iespēja sajust visaptverošo maģisko seno notikumu gaisotni un enerģiju. Būt tur, kur Dievs kļuva cilvēks, piedzima Betlēmē, dzīvoja Nācaretē un tā laika cilvēkiem bija pazīstams kā galdnieka dēls Jēzus no Nācaretes. Jēzum Kristum kā cilvēkam bija sava tēvija, kuru svētie raksti sauc par Apsolīto Zemi, par Svēto Zemi. Tagad Svētās Zemes teritorijā ir Izraēla.

Grupu uz Izraēlu vadīs Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe, grāmatu par Eņģeļiem autore, kas strādājusi ar sakrālām spēka vietām Latvijā, kā arī bijusi, darbojusies un saņēmusi iesvētību Zemes Gaismas centros Austrālijā, Dienvidamerikā, Indijā, Nepālā, Šrilankā, Tibetā, Anglijā, Itālijā un citur.

Maija stāsta:
Kad vairākus gadus atpakaļ biju Izraēlā, tad zināju, ka noteikti tur vēlreiz atgriezīšos. Tagad ir pienācis laiks, un esmu gatava vest līdzi arī citus cilvēkus, kas grib doties šajā svētajā ceļojumā pa Apsolīto Zemi, kas vienlaicīgi arī būs katra iekšējais Ceļš pie patiesā sevis. Tā ir iespēja iziet no ikdienas un ierastām klišejām un satikties ar Kristu kā Gaismas Skolotāju savā Sirdī. Mēs dosimies šajā Ceļā enerģētiski augošā secībā, vispirms pabūsim un sajutīsim Betlēmi – Jēzus piedzimšanas vietu, tad dosimies uz Hevronu, Nācareti un Favora kalnu, apmeklēsim Galileju un Kapernaumu, pabūsim Tabhā un pie Jordānas upes, Kesaijā un Haifā. Vairākas dienas dzīvosim Jeruzalēmā. Jeruzalēmas vecpilsētā laiks ir kā apstājies, un visi senie notikumi un Kristus klātbūtne ir ar roku sataustāmi. Jeruzalēmā, vietā, kur Kristus Gaismā ir Augšāmcēlies, katram tiek dota iespēja pašam ieiet jaunā Gaismas lokā, lai satiktos ar Dievu sevī.

Svētceļojuma grupa būs neliela (10 cilvēki ) un draudzīga, jo vieno mūs viens – sava Gaismas spēka apjausma un atgriešanās pie tā. Kopā brauksim, jutīsim, dalīsimies, meditēsim un atbalstīsim viens otru šajā Ceļā pie sevis.

Dalība braucienā ir 1300 euro, kurā ietilpst aviobiļetes (tiešais reiss), viesnīcas, ēšana (pamatā brokastis un dažās vietās vakariņas), transports, kas vedīs pa visu Izraēlu no vienas vietas uz otru. Vietējais gids, kas runā krievu valodā, pavadīs visu ceļojuma laiku.
Lūgums pieteikties līdz maija vidum. Pirmā iemaksa ir 150 euro.

Brauciena sīku aprakstu un izklāstu izsūtīsim personīgi uz epastu.

Informācija un pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.