Daba ir kā milzīga dziednīca. Nometnes laikā dzīvosim neskartā un ainaviskā vietā Ventas krastos un katra diena būs veltīta kādai no dabas enerģijām – zemei, ūdenim, ugunij un gaisam. Dabas elementu sajušana apkārtējā pasaulē, ļaus šīs enerģijas saharmonizēt sevī un atrast iekšējo mieru. Tas ir līdzsvars strap dienu un nakti, starp došanu un ņemšanu, starp sievišķo un vīrišķo enerģiju. Līdzsvara punktā ir patiesība, tur ir maigums un mīlestība. Sasniedzot šādu stāvokli, varam izstarot Gaismu ap sevi, sniedzot to cilvēkiem, kas ir ap mums – ģimenei, partnerim, draugiem un jebkuram, ko satiekam.

Nometnē strādāsim ar dažādām tehnikām – meditācijām, kas ļaus saskatīt iekšējās programmas un to radītos šķēršļus, ieskatīties acīs bailēm, atbrīvot aizvainojumus un sāpes, piedot sev un citiem. Katru rītu sāksim ar sakrāliem vingrojumiem un dziedinošo Gaismas apli. Strādāsim ar kustību meditācijām un deju, kas palīdzēs savienot kopā ķermeni un jūtas. Būs iespēja pilnveidot savu radošumu zīmējot un veidojot, kā arī atvērsimies smalkajām maņām,vērojot un sajūtot dabas pasauli ap sevi.

Pērsimies lauku pirtī, kurā attīrīsimies gan fiziski, gan enerģētiski. Dosimies uz tuvākiem spēka centriem, akmeņiem un dižkokiem. Šajās vietās stiprināsimies enerģētiski, kā arī veiksim gaismas rituālus, palīdzot atjaunoties Zemei un sev.

Katra diena, ko veltīsim kādai no dabas izpausmēm – zemei, ūdenim, ugunij un gaisam – dos iespēju saharmonizēt šīs enerģijas sevī un atgriezties arvien vairāk pie sava veseluma. Tātad būt emocionāli, garīgi un fiziski veselai. Vesulums tā ir vienotība, kad prāts, jūtas un ķermenis atrodas nevis opozīcijā viens ar otru, bet gan harmoniski sadarbojas un iet kopā pa Mīlestības Ceļu.

Dienas, ko pavadīsim kopā, katrai dos iespēju dziedināties un atrast pirmatnīgo sievišķo spēku sevī, piedzimstot no jauna kā Gaismas Sievietei. Tātad harmoniskai un brīvai, mīlētai un mīlošai.
Tiekamies zemē, ūdenī, ugunī un gaisā!

Nometni vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe, Eņģeļu skolas vadītāja, grāmatu Eņģeļu lūgšanas, Eņģeļu dārzā un Ceļš ar Eņģeļiem autore.

Nometne būs no 10. līdz 13.augustam nelielā grupā brīvdienu mājā Vecvanagi http://www.vecvanagi.lv/ , kas atrodas klusā un skaistā vietā Ventas krastā.

Dalība nometnē ir 120 euro, kur ietilpst nodarbības un meditācijas, dzīvošana viesu nama istabiņās, kā arī veģetārs ēdiens, ko gatavosim pašas.

Sīkāka informācija un pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382.