Brauciens uz Bali un Javas spēka un dabas vietām
no 27.februāra līdz 12.martam.

Grupu vadīs Eņģeļu praktiķe Maija Kadiķe.

Bali tiek saukta arī par Dievu salu. Bali ir tik nevainojami krāšņa, ka šķiet kā uzgleznota.Šī vieta ir vilinājusi ceļotājus jau gadsimtiem ilgi ar savām bagātajām kultūras tradīcijām un neatkārtojamām un aizraujošām dabas ainavām. Te ir diži miglā tīti vulkāni un kūpoši kalnu ezeri, rīsu lauki, zeltainas pludmales blakus debesszilajiem ūdeņiem, kur katrs solis nes mieru un laimes sajūtu.

Īpašas Bali salā ir arī naktis – krāšņas un tropiski siltas, zem savādajām Dienvidu puslodes zvaigznēm, kur galvenais zvaigznājs ir Dienvidu Krusts. Tuvumā rāmi šalko okeāns, gaiss smaržo pēc ziediem, ūdens un garšvielām.
Balieši ārkārtīgi lepojas ar savu seno kultūru un tradīcijām, īpaši jau ar to, ka tieši Bali ir viena no pēdējām hinduisma zemēm Indonēzijas arhipelāgā. Hinduismam ir liela loma baliešu dzīvē – par to liecina neskaitāmās krāšņās ceremonijas, svētki un festivāli, kā arī daudzie majestātiskie tempļi, kas džungļos izskatās gluži vai saauguši ar apkārtni. Tāpēc Bali tiek saukta arī par tempļu salu. Bet Javā atrodas viens no lielākajiem pasaules brīnumiem - Borobuduras templis.

Grupu uz Bali un vadīs Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe, grāmatu par Eņģeļiem autore, kas strādājusi ar sakrālām spēka vietām Latvijā, kā arī bijusi, darbojusies un saņēmusi iesvētību Zemes Gaismas centros Austrālijā, Dienvidamerikā, Indijā, Nepālā, Šrilankā, Tibetā, Anglijā, Itālijā un citur.

Maija stāsta -
- Kad dažus gadus atpakaļ biju uz Saules salas Titikakas ezerā, kas ir Zemes sakrālais centrs un kur krustojas divas planētas spēka līnijas – sievišķā un vīrišķā, tur saņēmu impulsu, ka drīzumā būs jādodas uz Bali salu, jo tur ir otrais šo abu svarīgo Zemes līniju krustpunkts. Tagad šis brīdis ir pienācis un esmu gatava vest grupu uz Bali un Javas salām. Salas ir unikālas ar to, ka te ir saglabājušies senie Mātes Zemes tempļi un spēka vietas, kurās varam smelties jaunu pieredzi un atklāt sevi, savienojoties ar dabas transformējošām enerģijām. Bali ir zemeslodes attīrīšanās centrs un arī sievišķās un vīrišķās enerģiju līnijas krustpunkts un līdzsvara vieta. Tas dod iespēju šīs enerģētiskās kvalitātes ienest arī sevī, līdzsvarot un harmonizēt. Šāds ceļojums uz Zemes spēka vietām vienmēr ir izaicinājums un arī iespēja, jo ir notikušas spēcīgas iekšējas pārmaiņas un transformācija. Lai Top!

Spēka brauciena grupa būs neliela ( 8 – 10 cilvēki ) un draudzīga, jo vieno visus viens mērķis - sava Gaismas spēka apjausma un atgriešanās pie tā. Kopā brauksim, jutīsim, priecāsimies, strādāsim spēka vietās, meditēsim, dalīsimies un atbalstīsim viens otru.

Dalība braucienā ir 1500 euro, kurā ietilpst visas viesnīcas, ēšana ( pamatā brokastis un vakariņas ), transports, kas vedīs pa visu salu no vienas vietas uz otru.Vietējais gids, kas runā krievu valodā, pavadīs visu ceļojuma laiku.
Lidojums šobrīd ir ap 500 euro.

Lūgums pieteikties līdz oktobrim. Pirmā iemaksa ir biļetes summa.

Brauciena sīku aprakstu un izklāstu izsūtīsim pēc pieprasījuma personīgi uz epastu.

Informācija un pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.