Katrā cilvēkā ir Gaismas pirmsākums, kurš viņu savieno ar Lielo Spēku, kas rodas no divām pirmenerģijām - Lielās Mātes un Lielā Tēva, tātad dievišķā sievišķā un dievišķā vīrišķā.
Atgriešanās pie sava Gaismas spēka, tātad pie mīlestības, kas ir tik bezgalīgs un liels, ka nespējam to pilnībā pat apjaust, ir Ceļš, ko ejam visu dzīvi. Bet, jo vairāk sākam sevi apzināt, jo atgriešanās pie Gaismas notiek ātrāk un harmoniskāk.

Trīs dienu laikā no 24. līdz 26.novembrim strādāsim pie tā, lai nomestu veco ,,čaulu,, un savienotos ar tīro iekšējo Gaismu, kas vedīs mūs pa mīlestības Ceļu. Tā ir izlaušanās cauri priekšstatu un ierobežojumu sieniņām, kuras traucē izpaust savu Gaismu pilnīgi. Nospiedumus uz Dvēseles ir iespējams dzēst ar piedošanas, pieņemšanas un pateicības praksēm. Šie nospiedumi ir dzimtas programmas, sabiedrības ierobežojumi, attiecības ar vecākiem un starp vecākiem, kā arī bērnības negatīvā pieredze.
Trīs dienas iesim šo ceļu kopā, savu iekšējo gaismiņu savienojot ar bezgaligo Gaismas un Mīlestības lauku, ko veido Eņģeļi, Erceņģeļi un Gaismas skolotāji.

Mīlestība ir pati spēcīgākā enerģija uz Zemes.
Nometnē strādāsim ar dažādām garīgām praksēm un meditācijām, kā arī ar kustību un deju, emocionālo saskarsmi un arvien lielāku apzināšanos.

Nometne būs no 24. lidz 26.novembrim klusā, skaistā vietā Siguldā mājīgā guļbūvē Vālodzes ( www.valodzes.lv )
Piektdienas vakarā ir paredzēta pēršanās lauku pirtī, lai attīrītu savu ķermeni un garu. Sestdien un svētdien dosimies uz tuvākām sakrālām vietām, lai savienotos ar Zemes spēku. Brīvajā laikā ir iespēja doties pastaigās, apzinot sevi kā daļu no dabas, baudot vientulību, kā arī sajūtot drauga atbalstu.

Nometni vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un terapeite, Eņģeļu skolas vadītāja, grāmatu Eņģeļu lūgšanas, Eņģeļu dārzā un Ceļš ar Eņģeļiem autore.

Dalība nometnē ir 90 euro (Eņģeļu skolai 75 euro), kurā iekļauta dzīvošana viesu nama mājīgās istabiņās, nodarbības un meditācijas, kā arī veģetārs ēdiens, ko gatavosim pašas.

Pieteikšanās un sīkāka informācija Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382 Maija