SKORPIONA VĀRTI sestdien 11.novembrī 19.00 Gaismas centrā Eņģeļu pasaule.

Vēstījums no Eņģeļiem .
11.novembra Gaismas vārti ir droša jauna pagrieziena iespēja savienot savu Gaismas sirdi ar fizisko esību, jo tas būs tālāk darbs, kuru Jūs sāksiet veikt ne tikai sev, bet arī Visuma labā.
Šie vārti dod iespēju atlaist piesaistes – emocionālās, mentālās, fiziskās, kas traucē virzīties uz priekšu un palīdzēs atbrīvoties no savu baiļu radītā “ego”. “Ego” atbrīve dod šo iespēju – pacelties jaunās vibrācijās un tā ir nākamā enerģētiskā vibrāciju pakāpe, kad sākat kalpot. Kalpošana, līdzijušana, sirdsgudrība ir vajadzīga jaunajam Zemes cilvēkam. Sākumā Jūs kalpojat sev, savam ķermenim, emocijām, domām, kļūstot par harmonisku planetāro iedzīvotāju. Pēc tam caur savu kalpošanu Jūs sākat kalpot citiem – savai ģimenei, tuviniekiem, tuviem cilvēkiem, dzimtai, tautai un pasaulei.
Nākotnes cilvēks ir cilvēks, kurš noliek savu “ego” pie Dieva kājām un spēj arvien vairāk paļauties uz to, ko mēs Gaismas Eņģeļi un Dievs, esam Jums paredzējuši.
Tikai caur kalpošanu Jūs spējat atbrīvot savu “ego”. Tas ir jaunā Zemes cilvēka modelis un tāpēc dodam šo iespēju Skorpiona laikā atbrīvot zemās frekvences un iziet cauri šiem jaunajiem kalpošanas vārtiem.
Visspēcīgāk tas ir 11.novembrī, bet aktīva ir trīs (3) dienas pirms 11. novembra un trīs (3) dienas pēc 11.novembra. Tāpēc vērojiet un vērtējiet, kas notiek ar Jums ikdienā. Tas ir vislabākais skolotājs. Ja šajā laikā ir lietas, kuras Jūs neapmierina - vēl neesat atbilstošajā frekvencē.
Tātad ir jārada sevī brīva telpa, kur var ienākt arvien dziļāka sapratne, līdzi jušana un Mūsu Svētība.
Bieži Jūs pat neredzat, ka sēžat pašu radītajos šķēršļos, kurus veido Jūsu prāts. Tie ir Jūsu grābekļi.
Jums ir jājautā un jārunā ar mums, lai mēs spētu palīdzēt un parādīt, kā Jums ar šiem grābekļiem ir jāstrādā.
Ja nespējat mainīt attieksmi, arī dzīvē nevar notikt pārmaiņas. Pārmaiņas sākas ar attieksmes maiņu. Tāpēc savienošanās ar Gaismas Sirdi, katru mirkli, ar katru elpas vilcienu, ir ļoti svarīga.
Dzīvojiet 4.dimensijā, tā ir Sirds telpa. Mēs vedam Jūs uz 5. un 6.dimensiju. 5. dimensija – kad runājat un dzīvojat ar Dievišķo Patiesību apzināti.
6.dimensija – kad ienākat smalkajā pasaulē un Mēs sākam sadarboties.
Mēs kopā iesim šo ceļu un Jūs ziniet, ka mūsu enerģijas Jums ir atbalstošas . Lūdziet un Jums tiks dots!
Pateicībā, ka esat šeit!
Pateicībā, ka Jūs esat,
ka Jūs nākat šeit un esiet izvēlējušies šo Gaismas Ceļu!

Gaismas Eņģeļu vārdā Erc. Metatrons
caur Maiju Kadiķi

11.11. meditācijā mūs atbalstīs Eņģeļu un Erceņģeļu komanda.
Nodarbību un meditāciju vada Maija Kadiķe – Eņģeļu skolas radītāja un vadītāja, Eņģeļu praktiķe un terapeite, grāmatu Eņģeļu lūgšanas, Eņģeļu dārzā un Ceļš ar Eņģeļiem autore.

Tiekamies sestdien Gaismas centrā Eņģeļu pasaule K.Barona iela 88, 2 korpuss 2 stāvs 221 kabinets. Bezmaksas autostāvvieta (iebraukšana no Dainas ielas).