Adventas brīnums biodejas darbnīcā „Kad Sargeņģeļis ir blakus”
Svētdien 3.decembrī no 11.00 līdz 17.30

Ikviens ir sirsnīgi aicināts piedzīvot brīnuma sajūtu, satiekoties ar Sargeņģeli biodejā.
Ziemassvētku gaidīšanas un Adventas laiks ir kā radīts, lai satiktos ar eņģeļiem. Tas ir laiks, kad Debesis pietuvojas Zemei un arī cilvēku sirdis ir atvērtākas labestībai, pieņemšanai, mīlestībai. Adventes laiks ir pārdomu laiks, kurā ir iespēja pavērst savu dzīves ceļu tuvāk gaismai un eņģeļiem.

Eņģeļi ir gaismas būtnes, kas visu laiku atrodas mums blakus. Viņi ir kopā ar mums jau kopš dzimšanas. Eņģeļi vienmēr ir atvērti sadarbībai. Tikai no cilvēkiem ir atkarīgs, vai un kādu šo kontaktu ar saviem eņģeļiem veidojam.

ģeļi ir kā tilts, kas savieno mūs ar Debesīm. Šī saikne dod iespēju piekļūt savai iekšējai gaismai, izprast un pieņemt dievišķo un paveikt savus uzdevumus uz Zemes.
Eņģeļu klātbūtne un viņu drošais atbalsts ienes mieru, harmoniju un līdzsvaru dzīvē.

Šajā biodejas darbnīcā mums būs iespēja pietuvoties eņģeļu pasaulei un veidot ar to apzinātu saikni, satikties ar savu Sargeņģeli. Divās vivencijās caur īpašu mūziku, atbilstošām dejām, dalībnieku atbalstu un iekšējās pasaules izpaušanu mēs savās sajūtās viedosim personīgo kontaktu ar eņģeļu pasauli. Vivensijas laikā atbalstīsim citus dalībniekus viņu ceļā uz šo smalko un gaišo pieredzi, kā arī sajutīsim kopības spēku, vienojoties eņģeļu dejās.
Biodejas darbnīcā iegūtā pieredze dos iespēju dziļāk iepazīt sevi un saklausīt sirdsbalsi, lai varētu radoši un ar mīlestību realizēt sevi, jo Sargeņģeļa uzdevums ir būt blakus, atbalstīt un palīdzēt atvērties dzīvei.

Programma īsumā:
1.daļa Sākuma aplis, iepazīšanās, ievads tēmā. Vivencija „Satikšanās ar Sargeņģeli”.
2.daļa Saruna par Eņģeļu pasauli. Vivencija „Kad Sargeņģelis ir blakus”. Noslēguma aplis.

Norises vieta: Yoga Life Art studijā Rīgā, Matīsa ielā 8, 5 stāvs, durvju kods 4.
Dalības maksa: 30 euro.

Pieteikšanās: 29493382 Maija, 26616846 Saiva un Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vada: Eņģeļu praktiķe un terapeite Biodanza skolotāja-trenere Maija Kadiķe un psiholoģe, Biodanza skolotāja-trenere Saiva Brūdere-Ruska
Ieteicams ir ērts, gaišs apģērbs, kas ļauj brīvi kustēties.

Dejojam basām kājām vai neslīdošās zeķēs. Līdzi vēlams paņemt pudeli ar ūdeni.

Lai paliktu vivencijas sajūtās un saglabātu izveidoto saikni, vēlams pusdienām paredzēto paņemt līdzi un pusdienot uz vietas.

Lai skaisti, gaiši un harmoniski!