Gaismas centrā Eņģeļu pasaule
Kristāliskās Gaismas Eņģeļi - 15.decembrī pl.18.00.

Laiks pirms Ziemassvētkiem ir ļoti īpašs Gaismas pasaulē.
Tūkstošiem Eņģeļu laižas uz Zemi, lai būtu kopā ar mums šajos svētkos, kad caur Gaismu atnāk Brīnums un piedzimst Kristus kā bērniņš.
Starp šiem Eņģeļiem, kas tuvojas Zemei, ir arī jauno Gaismas enerģiju Kristāliskie Eņģeļi. Viņu vibrācijas ir augstas un tīras. Šie Eņģeļi mums palīdz ieiet un dzīvot 4 dimensijā – mīlestības pasaulē.

Nākamā gada skaitlis ir 11. Tas ir Vārtu skaitlis, kas nozīmē, ka gada izaicinājums ir augt un iet atkal un atkal cauri jauniem Vārtiem, pietuvojoties arvien vairāk savam iekšējam Gaismas Centram.


Šajā Ceļā jauno enerģiju Kristāliskās Gaismas Eņģeļi var mūs atbalstīt, jo Viņi palīdz noturēt līdzsvarā sievišķās un vīrišķās enerģiju plūsmas, sabalansēt došanas un ņemšanas enerģijas, būt vienlaicīgi spēcīgi Zemes un Debess plūsmās. Kā arī jebkurā situācijā palīdz ieraudzīt Gaismu un Augstāko dievišķo plānu un pārvarēt jebkuras grūtības ar šo augsto Gaismas frekvenču palīdzību.
Tikai no iekšējā līdzsvara punkta sevī var spert soli uz priekšu pa Gaismas apli uz dzīvi mīlestības, pateicības un prieka dimensijā.

Nodarbību un meditāciju vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un terapeite, Eņģeļu skolas vadītāja, grāmatu Eņģeļu lūgšanas, Eņģeļu dārzā un Ceļš ar Eņģeļiem autore.

Lūgums paņemt līdzi divus nelielus kalnu kristāla gabalus apmēram vienāda lieluma. Šajos kristālos integrēsies Kristālisko Gaismas Eņģeļu vibrācijas. Tas dos iespēju praktizēt, katrā rokā turot šo kristālu, tādā veidā sabalansēt sievišķo un vīrišķo enerģiju sevī pēc Augstākā dievišķā plāna.

Dalība ir ziedojums.

Nodarbība būs K.Barona 88/ 2, 221 kabinets.
Pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382