Pavasara nometne Es dzimstu jaunai Gaismai no 30.marta līdz 1.aprīlim.

Pavasaris ir pamošanās laiks. Gan dabai, gan cilvēkiem. Tā ir iespēja dzīvot arvien lielākā saskaņā ar sevi, dzīvot mīlestībā.

Kristus atnāca un parādīja šo Ceļu. Tāpēc Lieldienas ir īpašs laiks, kad Kristus enerģijas atkal nolaižas uz Zemi, lai palīdzētu cilvēkiem pamosties un savienoties ar savu Dvēseles Ceļu.

Trīs dienu pavasara nometnē Es dzimstu jaunai Gaismai šo Ceļu pie sevis iesim pakāpeniski, izmantojot tādus instrumentus, kā apziņas paplašināšana, meditācija, Gaismas rituāli, deja un saskarsme, zīmēšana, došanās uz spēka vietām un pēršanās pirtī. Nometnes laikā veidosim arvien ciešāku saikni ar saviem Gaismas eņģeļiem, kā labākiem draugiem un palīgiem.

Pirmajā dienā strādāsim ar emociju attīrīšanās praksēm, atbrīvojot sevi no tā, kas ierobežo, neļauj pilnībā izpausties un dzīvot brīvībā. Vakarā būs pēršanās lauku pirtī, kur savienosim savu iekšējo Gaismu ar ķermeņa enerģētisko tīrību.

Otrajā dienā veidosim arvien lielāku savienošanos ar savu Sirdi, lai plūsma, kas nāk no Avota, būtu visu laiku patstāvīga, droša un stabila. Šajā dienā būsim arī dabā, jo tā ir kā milzīga gan garīga, gan fiziska dziednīca. Dosimies uz tuvējām spēka vietām, lai tās godinātu un saņemtu atbalstu no dabas gariem un Mātes Zemes. Vakarā būs radošā olu krāsošanas darbnīca ar dabas materiāliem.

Trešo dienu – Lielo Dienu – sāksim ar saules lēktu, ļaujoties savai enerģētiskai, emocionālai un mentālai atdzimšanai. Dievišķās Gaismas enerģija šajā laikā ir ļoti spēcīga un dziedinoša, jo Kristus un Viņa Gaismas Eņģeļi nolaižas uz Zemi, lai palīdzētu cilvēkiem pamosties un dzīvot savā Sirdī.

Katrs no mums šajās trīs spēcīgajās dienās vairos sevī Gaismu, lai dzīvotu arvien lielākā mīlestības pasaulē.

Pavasara nometne būs Siguldā klusā vietā pie dabas mājīgā guļbūvē viesu namā Vālodzes (www.valodzes.lv), kur varam baudīt pastaigas vienatnē, gan pabūt kopā ar draugiem. Viesu nama apkārtne ir skaista un ainaviska. Dzīvosim mājīgās istabās. Mūsu rīcībā ir virtuve. Ēdiens nometnē veģetārs, ko gatavosim pašas.

Dalība ir 90 euro, kurā ietilpst prakses un meditācijas, dzīvošana, ēdināšana un pirts.

Nometni vadīs Eņģeļu praktiķe un terapeite, Eņģeļu skolas vadītāja un grāmatu par Eņģeļiem autore Maija Kadiķe.

Sīkāka informācija un pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382