Cita Turcija – brauciens uz sakrālajām spēka vietām
no 27.aprīļa līdz 5.maijam.
Grupu vadīs Eņģeļu praktiķe Maija Kadiķe.

Turcija ir paradīzes stūrītis zemes virsū. Turcija valdzina ar krāšņo kultūru, kas sakņojas nacionālajās tradīcijās, ar viesmīlīgajiem cilvēkiem un ar daudzveidīgo virtuvi, ko papildina mūzika, leģendas un austrumu pasakas.

Šī viena Turcijas puse ir zināma visiem, kas kaut reizi ir pabijuši Turcijā.
Bet ir vēl cita Turcija. Neizzinātā, sakrālā, lielu garīgu un enerģētisku spēku nesošā.
Grupu uz Turciju vadīs Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe, grāmatu par Eņģeļiem autore, kas strādājusi ar sakrālām spēka vietām Latvijā, kā arī bijusi, darbojusies un saņēmusi iesvētību Zemes Gaismas centros Anglijā, Austrālijā, Dienvidamerikā, Indijā, Itālijā, Izraēlā, Nepālā, Šrilankā, Tibetā un citur.

Maija stāsta:
Vairākas reizes apmeklējot Turciju, bija sajūta, ka tas, uz kurieni ved ekskursantus, ir tikai virsējā kārta no tā, ko var sniegt šī skaistā un spēcīgā zeme.
Šis brauciens būs padziļināta jeb cita Turcija.
Dažas dienas pavadīsim Kapadokijā, sajūtot šīs vietas spēku un vienreizību.
Kapadokija ir viens no skaistākajiem Turcijas reģioniem, kur Māte Daba izveidojusi pasakainus kanjonus, vulkāniskus krāterus un īpatnējas klinšu formas. Miljoniem gadu to skalojušas lietus un kūstošā sniega straumes, ārdījis vējš, līdz mīkstākie ieži sadrupuši, aizpūsti, aizskaloti un palikusi ainava, kurai, šķiet, nav līdzīgas pasaulē. Tajās alu ir pilsētas, kur savu patvērumu meklējuši pirmie kristieši. Te Daba cenšas pārspēt pati sevi.
Ieliekot šos enerģētiskos pamatus sevī, dosimies uz Konju – vietu, kur atrodas 13.gadsimta persiešu dzejnieka un mistiķa Džalāluddīna Rūmī atdusas vieta un muzejs. Virpuļojošo dervišu garīgā skolotāja klātbūtne dod iespēju atvērt sevī jaunu Gaismas dimensiju.

Pa ceļam apmeklējot antīko Sidu un tās romiešu laika kultūras pieminekļus, virzīsimies uz nelielu piejūras ciematu Čirali, kur pavadīsim trīs dienas. Tā ir miera osta dvēselei, garam un ķermenim – gara, tuksnesīga pludmale, kalni, daudz zaļumu, jūra un ....klusums. Šeit ir vairākas senas spēka vietas, kuras mēs apmeklēsim un veiksim Gaismas rituālus, sajūtot un sadarbojoties ar Zemes un Debesu spēkiem. Apmeklēsim mistisko Himeras kalnu un sengrieķu tempļu drupas antīkajā Olimposas pilsētā. Šis ceļš kalnā pie Himeras ugunīm, kas ir neparasta dabas parādība, kur cauru gadu deg dabiska uguns, būs brauciena noslēgumā kā gājiens pie savas Gaismas, atbrīvojoties no aizejošā un ļaujoties iekšējai transformācijai un atdzimšanai.
Brauciens ar iespēju ieskatīties citā dimensijā, sajust dabas spēkus un Debesu klātbūtni vienmēr ir izaicinājums un arī lielā iespēja. Jo tas, kas atgriežas mājās pēc šīm pieredzēm un procesiem, ir pavisam cits ES.

Sakrālā spēka brauciena grupa būs neliela (10 – 12 dalībnieki ) un draudzīga, jo vieno mūs viens – sava Gaismas spēka apjausma un atgriešanās pie tā. Kopā brauksim, jutīsim, dalīsimies, meditēsim un atbalstīsim viens otru šajā Ceļā pie sevis.

Dalība braucienā ir 1120 euro, kurā ietilpst aviobiļetes, dzīvošana viesnīcās,
ēdināšana 2 reizes dienā (brokasti un pusdienas vai vakariņas), transports, kas vedīs no vienas vietas uz otru un vietējā gida, kas runā krievu valodā, pakalpojumi, medicīniskā apdrošināšana ceļojuma laikā.

Lūgums pieteikties līdz februāra beigām. Pirmā iemaksa ir 150 euro.

Brauciena sīku aprakstu un izklāstu izsūtīsim personīgi uz epastu.

Informācija un pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.