Viesu nams “Lauvaskalni ” atrodas apmēram 100 km no Rīgas, klusā neskartas dabas apvidū, starp Limbažiem un Valmieru gleznainā augstienē pie Augstrozes ezera. Pagājušā gadsimta sākumā Lauvaskalns ir piederējis vācu baronam Gersdorfam, kurš šo vietu izmantoja kā "sanatoriju" savai ģimenei un draugiem. Tā kā augstiene atrodas uz pussalas un apkārt ir ūdens, daudz simtgadīgu ozolu un klusums, veidojas patiešām dziedinoša vide gan garam, gan ķermenim.

Daba ir kā milzīga dziednīca. Katra nometnes diena būs veltīta kādai no dabas enerģijām - zemei, ūdenim, ugunij un gaisam. Dabas elementu sajušana apkārtējā pasaulē, ļaus šīs enerģijas saharmonizēt sevī un atrast iekšējo mieru. Tas ir kā līdzsvars starp dienu un nakti, starp došanu un ņemšanu, starp sievišķo un vīrišķo enerģiju. Sasniedzot līdzsvara punktu , varam vēl vairāk sajust sevī mierīgumu,kas gan dinamisks,gan patstāvīgs,gan dziedinošas.Tādas enerģijas var vibrēt mūsos un ap mums.

Nometnē izmantosim dažādas tehnikas –meditēsim ,ieklausīsimies skaņās un atvērsim ķermeni dabas enerģiju plūsmām.
No rītiem jogosim,lai vairāk sajustu sevi un savu ķermeni, tā atvērsimies jaunajam un apzināsimies enerģiju plūsmu sevī un ap sevi.Pēc jogas nodarbības –klausīsimies Gongu skaņās,kuru laikā varēsim atbrīvoties no liekā,no tā ,kas traucē ,lai piepildītos ar jauno,gaišo un skaisto ,radot līdzsvara,harmonijas un mierīguma vibrācijas sevī un ap sevi. Gongu skaņas ir dzīvas , Visuma skaņas ,kuras dziedinoši iedarbojas arī uz fizisko ķermeni.

Caur kustību,skaņām un meditācijām, varēs vairāk apzināties sevi kā fiziski,tā arī garīgi tādā veidā apvienojot kopā ķermeni un sajūtas. Biodeja mums dos iespēju apzināt savas emocijas un savienot tās ar ķermeni.

Pērsimies lauku pirtī, kurā attīrīsimies gan fiziski, gan enerģētiski.
Dosimies uz tuvākiem spēka centriem, akmeņiem un dižkokiem. Šajās vietās stiprināsimies enerģētiski, kā arī veiksim gaismas rituālus, palīdzot atjaunoties Zemei un sev
Viena no spēcīgākajām Svētvietām ,ko apmeklēsim ir Zilaiskalns-zemes spēka vieta ,kurā var papildus uzņemt garīgo enerģiju,sakārtot domas, attīrīties un ieklausīties sevī.

Tiek uzskatīts ,ka visas Svētvietas uz Zemes ir savstarpēji saistītas ,tās ir kā enerģētisko vietu centri,kuri spēj saņemt informāciju un nodot to cilvēkiem,pastiprinot viņu intuitīvo domāšanu.
Katra diena, ko veltīsim kādai no dabas izpausmēm - zemei, ūdenim, ugunij un gaisam – dos iespēju saharmonizēt šīs enerģijas sevī un atgriezties arvien vairāk pie sava veseluma. Veselums tā ir vienotība, kad prāts, sajūtas un ķermenis atrodas nevis opozīcijā viens ar otru, bet gan harmoniski sadarbojas ,rezonējot un papildinot viens otru,ejot kopā pa dzīves – Mīlestības Ceļu.
Tiekamies zemē, ūdenī, ugunī un gaisā!

Nometnes programma-
29.jūnijs-piektdiena
17.00- ierašanās un iekārtošanās,
18.00-vakara aplis(Maija),
19.30-vakariņas,
20.30-Gongu meditācija(Santa),
22.00- meditatīva pastaiga-kontakts ar dabu un tās stihijām(Maija,Santa).
30.jūnijs-sestdiena
8.00-rīta joga(Santa),
9.00-gongu meditācija(Santa),
10.00-brokastis,
11.00- zemes un ūdens enerģiju meditācija( Maija ),
14.00-pusdienas,
15.00- brauciens uz Zilo kalnu, vietas sajušana un rituāls(Maija),
18.00-vakariņas,
19.00-pirts ,ar dziedošo bļodu un vargāna skaņām,
22.00- spēka dziesmas pie ugunskura.
01.jūlijs-svētdiena
8.00-rīta joga (Santa)
9.00-Gonga meditācija(Santa)
10.00 –brokastis
11.00- uguns un gaisa enerģiju meditācijas(Maija)
14.00-pusdienas
15.00-noslēgum aplis un biodeja. ( Maija, Santa )
17.00-mājupceļs.
Papildus informācija-
• Nometnes vadītājas - Eņģeļu terapeite,Dabas enerģiju praktiķe- Maija Kadiķe , Gonga meistare,Jogas pasniedzēja -Santa Ibragimova.
• Dzīvošana istabiņā 2-4 cilvēki, dalības maksa 120 Eur-gulēšana istabiņā ,gultā.Dalības maksa 100 Eur –gulēšana istabiņā ,uz matrača.Dalības maksa 90 Eur guļot savā teltī.
Visiem nometnes dalībniekiem cenā iekļauta tēja,kafija ,uzkodas un ēdināšana.
Lai apstiprinātu savu dalību -pirmā iemaksa ,vietas rezervēšanai - 40 Eur.
• Līdzi jāņem pirtij nepieciešamās lietas.
• Peldkostīms un dvielis ,peldēšanai ezerā.
• Ērts tērps , paklājiņs ,plāns plediņš un spilvens- Jogai un Gonga meditācijai.
• Līdzi jāņem krāsu zīmuļi vai krītiņi, līme, šķēres.
• Pieteikšanās un papildus informācija
-Maija Kadiķe- pa e-pastu , Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
-Santa Ibragimova-pa e-pastu, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ,vai t.nr.29413312.

https://www.facebook.com/
search/top/?q=lauvaskalni