Septiņu dienu ilgais intensīvais darbs nometnē, kur darbosimies ar daudzām tehnikām – dažādām meditācijām, sakrālām enerģētiskām kustībām, deju, elpošanu, dziedāšanu, zīmēšanu un arvien dziļāku sevis apzināšamos, ir virzīts uz to, lai noticētu sev un pieņemtu sevi, kā arī, lai atvērtu iekšējo sievišķo potenciālu un to attīstītu un izpaustu.
Katra nometnes diena ir veltīta kādam svarīgam mūsu esības aspektam, kas palīdzēs virzīties uz iekšējo vienotību, tātad dos iespēju būt laimīgākai un ar katru mirkli arvien vairāk dzīvot mīlestībā.
Pirmajā dienā mēs iekārtosimies, iepazīsimies, dosimies attīrošā meditācijā, ļausim norimt prātam un ienākt mieram. Katra nākamā diena būs veltīta vienam no mūsu iekšējiem sievišķajiem aspektiem – bērnam, jaunietei, sievietei un viedajai sievietei.
Ceļu pie sevis sāksim ar iekšējo bērnu. Otrajā dienā apzināsim un dziedināsim tās lietas, kas ,,nāk,, līdzi no šiem laikiem.
Trešajā dienā savienosimies ar sevi kā pusaudzi. Tas ir posms, kad meitene top par sievieti un līdz ar to ļoti nozīmīgs dzīvē un , iespējams, atstājis savus nospiedumus vēl līdz šodienai.
Tikai izprotot un atbrīvojot vecās enerģijas, varam ceturtajā dienā tikties ar savu iekšējo sievieti un tādā veidā pieņemt un izprast sevi.
Piektajā dienā dosim iespēju iekšējai sievietei savienoties ar savu viedumu, ienesot Gaismas gudrību savā enerģētikā.
Sestās dienas vakarā īpašā Gaismas rituālā katra saņems stiprinošo Gaismas jostu, kas savieno ar Zemi un Debesīm un palīdz būt un iet pa Gaismas Sievietes Ceļu.
Septītā dienā – Gaismas aplis, iespaidi, sarunas un ceļš uz mājām.

Atgūstot atpakaļ savu enerģiju un apzinot sevi kā sievieti ar viņas pasauli un uzdevumiem, mēs dodam iespēju vīriešiem ,,paņemt,, viņu vīrišķību. Tad arī viss nostājas savās vietās.
Nometnē katru vakaru būs iespēja pērties lauku pirtī, kurā attīrīsimies gan fiziski, gan enerģētiski. Mēs dosimies uz tuvākām spēka vietām, seniem akmens krāvumiem un pie dižkokiem. Šajās vietās stiprināsimies fiziski un garīgi, kā arī veiksim Gaismas rituālus, palīdzot atjaunoties sev un Zemei. Kopā brauksim uz senu sakrālu vietu - Balto kāpu, kā arī Kolkas ragu, kur savienojas līča ūdeņi ar atklāto jūru un kur var redzēt sauli norietam un uzlecam. Paredzēts ir pārgājiens gar jūras krastu, esot iekšējā mierā un klusumā.
Visas septiņas nometnes dienas paies neskartā vietā pašā jūras krastā. Varēsim ieklausīties putnu balsīs un jūras šalkās, vērot gulbjus iepeldam pļavas līcī, peldēties saulrietā, kā arī lasīt ziedu un augu tējas. Pastaigas klusumā gar jūras krastu, kā arī drauga pleca sajušana, palīdzēs atbrīvoties no emocijām, kuras esam gatavas atlaist un savienoties arvien vairāk ar Gaismu sevī.
Nedēļu, ko pavadīsim kopā dabā, varēsim dziedināties iekšēji un atrast sievišķo spēku sevī, dodot iespēju atdzimt no jauna kā Gaismas Sievietei – laimīgai un mīlošai.

Tiekamies jūrā, saulē un vējā! Tiekamies mīlestībā!

Nometni vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un terapeite, Eņģeļu skolas dibinātāja un vadītāja, grāmatu Eņģeļu lūgšanas, Eņģeļu dārzā un Ceļš ar Eņģeļiem autore.

Nometne būs no 9. līdz 15.jūlijam pie Rojas viesu mājā Vecmuižas http://www.vecmuizas.lv/, kas atrodas pašā jūras krastā.

Dalība nometnē ir 210 euro ( Eņģeļu skolai 180 euro ), kurā ietilpst dzīvošana, nodarbības, meditācijas, pirts.
Ēdiens ir veģetārs, ko gatavosim pašas.

Sīkāka informācija un pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382.