29. oktobrī pl.18:30. Gaismas Tīmeklī, Maskavs iela 42, Rīga.

Turpinot tēmu par tikšanos ar Sargeņģeli, šajā nodarbībā Maija stāstīs par zīmēm, kuras mums sūta Sargeņģelis un par savstarpējo sadarbību katru dienu.

Šī vairāk būs praktiska darbošanās.

Laiks, kurā dzīvojam, ir piepildīts ar jaunām iespējām un arī ar pārbaudījumiem.

Arvien tuvāk mūsu esībai pienāk smalkā gaismas pasaule un vienlaicīgi arī aktivizējas pretējie spēki gaismai. Katra mūsu izvēle ir kā atbalsts vienai vai otrai pusei.

Smalkā gaismas pasaule šobrīd vēlas no mums lielāku atbildību, modrību un apzinātību, jo mūsu vibrācijas tieši tagad un šeit veido Zemes nākotni.

Kā to paveikt? Kā atšķirt enerģijas, kurās atrodamies? Kā izdarīt izvēli, kas ir visharmoniskākā dvēseles Gaismas ceļam?

Jau tad, kad nācām uz Zemi, mēs nebijām vieni, bet kopā ar savu Sargeņģeli. Viņš visu laiku ir ar mums, lai atbalstītu un aizsargātu.

Iespējams, ka bērnībā sajutām Sargeņģeli kā draugu no smalkās pasaules, kas visu laiku bija blakus. Tagad ir pienācis laiks Viņu atkal atcerēties un atjaunot savu saikni ar Sargeņģeli.

Kad esam kopā ar Viņu, atbildes atnāk ātri un viegli, vienlaicīgi ir arī drošības un atbalsta sajūta, ko veido gaismas lauks, kad esam savienoti ar Eņģeļu pasauli.

Roku rokā ar Sargeņģeli, kā labāko Gaismas draugu, ir viegli iet pa savas dvēseles ceļu un atvērties arvien lielākam priekam un mīlestībai.

 

Semināru - praksi "Tikšanās ar Sargeņģeli" vadīs Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un terapeite, grāmatu "Eņģeļu lūgšanas", "Eņģeļu dārzā" un "Ceļš ar Eņģeļiem" autore.

Adrese: Maskavas iela 42, 5. stāvs (Lejā ir kods 1327#)
Nodarbības ilgums: 3 stundas
Telefons: 28818184
Ziedojums: 15 euro

Tiekamies Gaismas Tīmeklī!