Kad tuvojas Ziemassvētki un pasaule ap mums kļūst arvien baltāka, tā ir zīme, ka ir atnācis Eņģeļu laiks.
Adventes laikā tūkstošiem Eņģeļu laižas uz Zemi, lai būtu ar mums šajā īpašajā brīdī. Tie ir gaišākie svētki uz planētas, jo cilvēki sanāk kopā, lai svētītu Gaismu sevī, ģimenē un katrā cilvēkā.
Nometne ir par mīlestību un par tik zināmo tēmu – kā mīlēt sevi. Jo tikai, kad spējam pieņemt sevi, tad varam to sniegt arī citiem cilvēkiem. Tikai pēc pieņemšanas sākas mīlestība. Tie ir soļi, kurus liekam katru dienu. Kāds to dara apzinātāk, kāds ne tik ļoti. Bet kopībā ir liels spēks. Esot ar Eņģeļiem šajā Adventas laikā - tas ir kā būt milzīgā Gaismas laukā, kurā esot, dodam sev iespēju pieņemt sevi un mīlēt arvien vairāk. Tad šo mīlestību spējam, kā gaišu sveces liesmu, nest arī saviem tuvajiem cilvēkiem, piedodot, pateicoties un ieraugot viņus mīļāk un īstāk.

Nometnē tiksim arvien lielākā skaidrībā ar sevi un attiecībām savā dzīvē un to, kas vēl traucē būt mīlestībā dažādās dzīves situācijās, kā noturēt robežas, lai nezaudētu savu patieso identitāti.
Trīs dienu laikā strādāsim pie tā, lai nomestu veco ,,čaulu,, un savienotos ar tīro iekšējo Gaismu, kas vedīs mūs pa mīlestības Ceļu. Tā ir izlaušanās cauri priekšstatu un ierobežojumu sieniņām, kuras traucē izpaust savu Gaismu pilnīgi. Nospiedumus uz dvēseles ir iespējams dzēst ar mīlestības praksēm. Šie nospiedumi ir dzimtas programmas, sabiedrības ierobežojumi, attiecības ar vecākiem un starp vecākiem, kā arī bērnības negatīvā pieredze.

Trīs dienas iesim šo ceļu kopā, savu iekšējo gaismiņu savienojot ar bezgaligo Gaismas un Mīlestības lauku, ko veido mūsu sirds siltums un Eņģeļu pasaule.

Mīlestība ir pati spēcīgākā enerģija uz Zemes.
Mācīsimies mīlēt otru, kā sevi pašu!
Nometnē strādāsim ar dažādām garīgām praksēm un meditācijām, kā arī ar kustību un deju, emocionālo saskarsmi un arvien lielāku apzināšanos.

Nometne būs no 30.novembra līdz 2.decembrim skaistā vietā pie jūras dabas lieguma zonā Plieņciemā brīvdienu mājā Riekstnieki.

www.riekstnieki.lv.

Brīvdienu mājā atrodas klusā vietā 200 m no jūras un 300 m no Plieņciemu kāpas.

Sestdien ir paredzēta pēršanās lauku pirtī, lai attīrītu savu ķermeni un garu. Brīvajā laikā ir iespēja doties pastaigās pa mežu un gar jūru, apzinot sevi kā daļu no dabas, baudot vientulību, kā arī sajūtot drauga atbalstu. Dosimies arī uz tuvējām spēka vietām, lai tās sajustu un veidotu kristālu mandalu.


Nometni vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un terapeite, Eņģeļu skolas vadītāja, grāmatu Eņģeļu lūgšanas, Eņģeļu dārzā un Ceļš ar Eņģeļiem autore.

Dalība nometnē ir 99 euro, kurā iekļauta dzīvošana viesu nama mājīgās istabiņās, nodarbības un meditācijas, kā arī veģetārs ēdiens, ko gatavosim pašas.

Pieteikšanās un sīkāka informācija Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382 Maija Kadiķe