Sakrālais brauciens no Rīgas līdz Pēterburgai ar Maiju Kadiķi

 No 21. līdz 27.oktobrim būs brauciens uz Krieviju pa maršrutu Rīga - Pleskava - Veļikijnovgoroda - Santpēterburga - Puškina - Rīga.

Braucienā apskatīsim un sajutīsim spēcīgas vietas - klosterus, katedrāles, svētu cilvēku relikvijas, kā arī redzēsim Krievijas arhitektūras šedevrus.

 

Grupa ir neliela. Tas dos iespēju arī kopā veikt meditācijas un dalīties ar sajusto. Ja sajuti impulsu pievienoties, tad brauciena aprakstu un citu informāciju atsūtīšu uz epastu.

 

Raksti Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382 Maija.

Lauvas Vārti Lauvaskalnā 08.08.2018.Lūgums ierasties līdz 19.30. http://www.lauvaskalni.lv/

Šogad Zeme un Debesis ir sakārtojušas enerģijas tā, ka mums ir iespēja iziet cauri Lauvas Vārtiem unikālā spēka vietā Lauvas kalnā.
Lauvas planēta ir Saule. Līdz ar to Saules intensitāte šajā laikā ir ļoti spēcīga. Saules gaisma palīdzēs attīrīties, atbrīvoties no vecām enerģijām, emocijām, piesaistēm un pieradumiem, un iziet cauri Lauvas Vārtiem uz dzīvi jaunā gaismas esībā. Jaunā ES ESMU.
Meditāciju, kurā, sabalansējot sevī Zemes un Saules enerģijas, iesim cauri Lauvas Vārtiem, sāksim 20.00. Ierašanās līdz 19.30.

Dalība ir ziedojums.

Lūgums pieteikties Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.

Z-Indijas - Himalaju priekškalne un Kulu ielejas svētās vietasBrauciens uz Indijas ziemeļu - Himalaju priekškalnes un noslēpumainās Kulu ielejas - spēka vietām

17. līdz 29.augusts
Grupu vadīs Eņģeļu praktiķe un Zemes spēka vietu apceļotāja Maija Kadiķe.

Ceļojuma maršruts - DELHI – CHANDIGARH – MANDI – REWALSAR – BIJLI MAHADEV – MANALI – NAGGAR – DHARAMSALA – WAGAH BORDER -AMRITSAR –– DELHI

Indija ir daudzveidīga, kontrastaina un neparasta zeme, kur katrs var atrast to, pēc kā ilgojas sirds. Šoreiz dosimies uz Indijas ziemeļu pusi, kas stipri atšķiras no citiem Indijas reģioniem.
Indijas ziemeļi ir bagāti ar savām nepārspējamām dabas ainavām un tradīcijām. Augstas kalnu virsotnes, zilas debesis, liels skaistums. Tā ir priekšnojautu zeme ar ļaudīm, kas aug līdz ar tibetiešu gadsimtiem senajām mācībām. Dharamshala ir interesanta, sena kalnu pilsēta ar baltas krāsas klosteriem, mūkiem, kas tērpušies sarkanbrūnos ietērpos, ar tirgus laukumiem, kuros rosās tirgotāji no visām pasaules malām un majestātiskām, sniegiem klātām Himalaju virsotnēm. Dalailamas templis, Norbulinkas Tibetas kultūras institūts, kas dibināts, lai saglabātu tibetiešu kultūru un mākslu. Ceļojot pa Kulla upes ieleju, atklāsim daudzas nekurienē noglabātas kultūras vērtības, kā arī tempļus un budistu klosterus. Neatkārtojama ir Manali, kur krustojas Nikolaja Rēriha ceļi ar Indiju. Indijas Mazā Šveice Dalhousie apkārtnē un pārstedzošā Armitsara ar Zelta templi.

Grupu uz Indijas ziemeļiem vadīs Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe, grāmatu par Eņģeļiem autore, kas apceļo pasauli un strādā ar sakrālām spēka vietām Latvijā un ir bijusi, darbojusies un saņēmusi iesvētību daudzos Zemes enerģētiskos Gaismas centros Anglijā, Austrālijā, Bali un Javā, Itālijā, Izraēlā, Dienvidamerikā, Nepālā, Spānijā, Šrilankā, Tibetā, Turcijā un citur.

Maija stāsta -
Savu apzināto Zemes spēka vietu apmeklēšanu sāku ar Indiju. Tas bija vairāk kā desmit gadus atpakaļ un kopš tā laika esmu bijusi Indijā daudzkārt. Tagad saprotu, kāpēc Gaismas pasaule kā pirmo ,,iedeva,, Indiju. Jo, ja spēj pieņemt un patiesi iemīlēt šo zemi, tad atveras durvis uz jebkuru vietu uz zemeslodes. Tā arī notika, jo pēc daudzkārtējiem braucieniem pa dažādiem Indijas reģioniem, apmeklējot gan spēka vietas, gan ašramus, gan esot dabas daudzkrāsainajā pasaulē, tālāk darbs norisinājās Zemes enerģētiskajās čakrās Austrālijā, Anglijā, Bolīvijā, Izraēlā, Tibetā un citur.

Bet manā sirdī vienmēr palika nodoms atkal atgriezties Indijas ziemeļos. Būšana šajā reģionā kaut kā īpaši pieskārās sirdij, jo cilvēki, kas šeit dzīvo un sauc sevi par kalniešiem, aizkustina ar savu vienkāršību, tiešumu un patiesumu. Un tagad mēs uz turieni dosimies, lai sajustu šo kalnaino un gleznaino apvidu, dabas spēkus un savu esību tajos. Lai ieietu kādā klusā budistu templī un sajustu mūku vieglumu un prieku, lai paskatītos uz Himalajiem no tās vietas, kur gleznoja Nikolajs Rērihs un apsēstos pie milzīgas liepas, kas aug viņa pagalmā. Pastaigātos pa Dharamsalas ieliņām un sajustu Tibetas smaržu. Šie mazie, bet tik dziļie mirkļi spēj izmainīt daudzus priekšstatus un piekļūt tuvāk patiesajam sev. Katram tas būt citādi, bet notiekti – ļoti nozīmīgi dvēselei un tās Ceļam. Es būšu blakus, lai vestu gan iekšējā, gan ārējā ceļojumā. Kopā brauksim, meditēsim spēka vietās, sajutīsim, dalīsimies un būsim laimīgi. Jau tagad, domājot par mūsu Ceļu, sirds ielīksmo un priecājas.

Spēka brauciena grupa būs neliela (10 cilvēki ) un draudzīga, jo vieno visus viens mērķis - sava Gaismas spēka apjausma un savienošanās ar to.

Dalība braucienā ir 1180 euro, kurā ietilpst visas viesnīcas, ēšana ( brokastis un vakariņas ), transports – mikroautobuss visa ceļa laiku un vilciens, kā arī ieejas biļetes. Vietējais gids, kas runā krievu valodā, pavadīs visu ceļojuma laiku.

Lidojums šobrīd ir 445 euro.

Lūgums pieteikties līdz maija beigām.

Brauciena sīku aprakstu un izklāstu izsūtīsim pēc pieprasījuma personīgi uz epastu.

Informācija un pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.

Vasaras nometne Sievietes atdzimšana 9. - 15.jūlijamSeptiņu dienu ilgais intensīvais darbs nometnē, kur darbosimies ar daudzām tehnikām – dažādām meditācijām, sakrālām enerģētiskām kustībām, deju, elpošanu, dziedāšanu, zīmēšanu un arvien dziļāku sevis apzināšamos, ir virzīts uz to, lai noticētu sev un pieņemtu sevi, kā arī, lai atvērtu iekšējo sievišķo potenciālu un to attīstītu un izpaustu.
Katra nometnes diena ir veltīta kādam svarīgam mūsu esības aspektam, kas palīdzēs virzīties uz iekšējo vienotību, tātad dos iespēju būt laimīgākai un ar katru mirkli arvien vairāk dzīvot mīlestībā.
Pirmajā dienā mēs iekārtosimies, iepazīsimies, dosimies attīrošā meditācijā, ļausim norimt prātam un ienākt mieram. Katra nākamā diena būs veltīta vienam no mūsu iekšējiem sievišķajiem aspektiem – bērnam, jaunietei, sievietei un viedajai sievietei.
Ceļu pie sevis sāksim ar iekšējo bērnu. Otrajā dienā apzināsim un dziedināsim tās lietas, kas ,,nāk,, līdzi no šiem laikiem.
Trešajā dienā savienosimies ar sevi kā pusaudzi. Tas ir posms, kad meitene top par sievieti un līdz ar to ļoti nozīmīgs dzīvē un , iespējams, atstājis savus nospiedumus vēl līdz šodienai.
Tikai izprotot un atbrīvojot vecās enerģijas, varam ceturtajā dienā tikties ar savu iekšējo sievieti un tādā veidā pieņemt un izprast sevi.
Piektajā dienā dosim iespēju iekšējai sievietei savienoties ar savu viedumu, ienesot Gaismas gudrību savā enerģētikā.
Sestās dienas vakarā īpašā Gaismas rituālā katra saņems stiprinošo Gaismas jostu, kas savieno ar Zemi un Debesīm un palīdz būt un iet pa Gaismas Sievietes Ceļu.
Septītā dienā – Gaismas aplis, iespaidi, sarunas un ceļš uz mājām.

Atgūstot atpakaļ savu enerģiju un apzinot sevi kā sievieti ar viņas pasauli un uzdevumiem, mēs dodam iespēju vīriešiem ,,paņemt,, viņu vīrišķību. Tad arī viss nostājas savās vietās.
Nometnē katru vakaru būs iespēja pērties lauku pirtī, kurā attīrīsimies gan fiziski, gan enerģētiski. Mēs dosimies uz tuvākām spēka vietām, seniem akmens krāvumiem un pie dižkokiem. Šajās vietās stiprināsimies fiziski un garīgi, kā arī veiksim Gaismas rituālus, palīdzot atjaunoties sev un Zemei. Kopā brauksim uz senu sakrālu vietu - Balto kāpu, kā arī Kolkas ragu, kur savienojas līča ūdeņi ar atklāto jūru un kur var redzēt sauli norietam un uzlecam. Paredzēts ir pārgājiens gar jūras krastu, esot iekšējā mierā un klusumā.
Visas septiņas nometnes dienas paies neskartā vietā pašā jūras krastā. Varēsim ieklausīties putnu balsīs un jūras šalkās, vērot gulbjus iepeldam pļavas līcī, peldēties saulrietā, kā arī lasīt ziedu un augu tējas. Pastaigas klusumā gar jūras krastu, kā arī drauga pleca sajušana, palīdzēs atbrīvoties no emocijām, kuras esam gatavas atlaist un savienoties arvien vairāk ar Gaismu sevī.
Nedēļu, ko pavadīsim kopā dabā, varēsim dziedināties iekšēji un atrast sievišķo spēku sevī, dodot iespēju atdzimt no jauna kā Gaismas Sievietei – laimīgai un mīlošai.

Tiekamies jūrā, saulē un vējā! Tiekamies mīlestībā!

Nometni vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un terapeite, Eņģeļu skolas dibinātāja un vadītāja, grāmatu Eņģeļu lūgšanas, Eņģeļu dārzā un Ceļš ar Eņģeļiem autore.

Nometne būs no 9. līdz 15.jūlijam pie Rojas viesu mājā Vecmuižas http://www.vecmuizas.lv/, kas atrodas pašā jūras krastā.

Dalība nometnē ir 210 euro ( Eņģeļu skolai 180 euro ), kurā ietilpst dzīvošana, nodarbības, meditācijas, pirts.
Ēdiens ir veģetārs, ko gatavosim pašas.

Sīkāka informācija un pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382.

Tiekamies Helsus festivālā!Vārds HELSUS 2018 dalībniekiem!
Gaismas centrs - Eņģeļu pasaule

 

Tēmas, par kurām runāsim nodarbībās:
1. Sargeņģelis kā katra cilvēka atbalstošā Gaismas enerģija.
Teorētiskā daļa par Sargeņģeli - kur atrodas, kad ienāk cilvēka enerģijās, kā sajust un uzrunāt.Kā arī neliela meditācija (10 - 15 min.), kas ļautu dziļāk savienoties ar šo enerģiju vārdā Sargeņģelis.

2. Ģimenes eņģelis. Tāds eņģelis ir katrai ģimenei, jo to apzināti uzrunājam un pieaicinām. Ģimenes eņģelis saliedē ģimeni un palīdz atrast harmonisku risinājumu dažādās dzīves situācijās katram ģimenes loceklim.

3. Dzīves telpas attīrīšana kopā ar Eņģeļiem, saukts arī par eņģelisko Fen Šui. Pieaicinot dabas enerģijas eņģeļus, varam sakārtot vidi sev apkārt un piepildīt to ar eņģelisko Gaismu. Teorija un prakse ar meditāciju.

Katrā nodarbībā aplūkosim teoriju kopā ar praksi - neliela meditācija (10 - 15 min).

Tiekamies HELSUS 2018 RISINĀSIES 19.  MAIJĀ, UZVARAS PARKĀ, JELGAVĀ.

http://helsus.org/gaismas-centrs-engelu-pasaule/

Nometne - Dabā un savā Esības centrā 29.06.-01.07.2018.Viesu nams “Lauvaskalni ” atrodas apmēram 100 km no Rīgas, klusā neskartas dabas apvidū, starp Limbažiem un Valmieru gleznainā augstienē pie Augstrozes ezera. Pagājušā gadsimta sākumā Lauvaskalns ir piederējis vācu baronam Gersdorfam, kurš šo vietu izmantoja kā "sanatoriju" savai ģimenei un draugiem. Tā kā augstiene atrodas uz pussalas un apkārt ir ūdens, daudz simtgadīgu ozolu un klusums, veidojas patiešām dziedinoša vide gan garam, gan ķermenim.

Daba ir kā milzīga dziednīca. Katra nometnes diena būs veltīta kādai no dabas enerģijām - zemei, ūdenim, ugunij un gaisam. Dabas elementu sajušana apkārtējā pasaulē, ļaus šīs enerģijas saharmonizēt sevī un atrast iekšējo mieru. Tas ir kā līdzsvars starp dienu un nakti, starp došanu un ņemšanu, starp sievišķo un vīrišķo enerģiju. Sasniedzot līdzsvara punktu , varam vēl vairāk sajust sevī mierīgumu,kas gan dinamisks,gan patstāvīgs,gan dziedinošas.Tādas enerģijas var vibrēt mūsos un ap mums.

Nometnē izmantosim dažādas tehnikas –meditēsim ,ieklausīsimies skaņās un atvērsim ķermeni dabas enerģiju plūsmām.
No rītiem jogosim,lai vairāk sajustu sevi un savu ķermeni, tā atvērsimies jaunajam un apzināsimies enerģiju plūsmu sevī un ap sevi.Pēc jogas nodarbības –klausīsimies Gongu skaņās,kuru laikā varēsim atbrīvoties no liekā,no tā ,kas traucē ,lai piepildītos ar jauno,gaišo un skaisto ,radot līdzsvara,harmonijas un mierīguma vibrācijas sevī un ap sevi. Gongu skaņas ir dzīvas , Visuma skaņas ,kuras dziedinoši iedarbojas arī uz fizisko ķermeni.

Caur kustību,skaņām un meditācijām, varēs vairāk apzināties sevi kā fiziski,tā arī garīgi tādā veidā apvienojot kopā ķermeni un sajūtas. Biodeja mums dos iespēju apzināt savas emocijas un savienot tās ar ķermeni.

Pērsimies lauku pirtī, kurā attīrīsimies gan fiziski, gan enerģētiski.
Dosimies uz tuvākiem spēka centriem, akmeņiem un dižkokiem. Šajās vietās stiprināsimies enerģētiski, kā arī veiksim gaismas rituālus, palīdzot atjaunoties Zemei un sev
Viena no spēcīgākajām Svētvietām ,ko apmeklēsim ir Zilaiskalns-zemes spēka vieta ,kurā var papildus uzņemt garīgo enerģiju,sakārtot domas, attīrīties un ieklausīties sevī.

Lasīt tālāk: Nometne -...

Seminārs – prakse Iekšējā bērna dziedināšanaIekšējais bērns tā ir mūsu tīro un gaišo emociju pasaule, kas veidojas, ja esam savienoti ar Dvēseles gaismu.
Tikai izprotot situācijas un emocijas bērnība, spējam tās izvērtēt un, kļūstot arvien apzinošākiem, dot savam Iekšējam bērnam to, kas viņam nebija bērnībā.
Kādam tā ir drošība un pieņemšana, citam atbalsts un atzīšana, bet varbūt sirsnība un maigums. Tagad šīs kvalitātes mēs paši varam sniegt savam Iekšējam bērnam, kļūstot par mammu viņam un tādā veidā uzņemties atbaldību par savu dzīvi.

Emocionāli dziedināt un sniegt drošību savam Iekšējam bērnam, tā ir labākā dāvana, ko varam sev dot.

Nodarbību un meditāciju Iekšējā bērna dziedināšanu vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un terapeite.

Līdzi paņemt papīru pierakstiem, krāsu zīmuļus, zeķites vai maiņas apavus, kā arī veselīgas uzkodas pie tējas.

Dalība ir ziedojums.

Lūgums pieteikties Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.

Seminārs – prakse: Sievišķie eļļu aromātiKatra smarža rezonē ar mūsu smalko pasauli un būtību.

Aicinam uz semināru 3. aprīlī pl. 18:00 Gaismas centrs Eņģeļu pasaule K.Barona 88/ 2 221.kabinets.

Pēc šī principa ķīmiķe – aromterapeite no Lietuvas Raimonda Žaleniene rada aromātus no dažādu augu un ziedu eļļām.

Seminārā Raimonda stāstīs, kā radušies šie aromāti, kā tie iedarbojas uz cilvēku. Šoreiz atveramies pavasara enerģijām un uzzināsim par Sievišķajiem un sievišķibas ziedu verošiem eļļu aromātiem.

Seminārā varēs aromātus izmēģināt, kā arī iegādāties.

Pieteikšanās un jautājumi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382.

Dalība seminārā ir 10 euro.

Pasākumu organizē Gaismas centrs Eņģeļu pasaule.

Pavasara Māras VārtiPavasaris ir pamošanās laiks. Gan dabai, gan cilvēkiem.

Tā ir iespēja nomest veco un izaugt no jauna. Kā sēklai, kas ir briedusi, un atradusi sevī spēku, lai izlauztos no čaulas un ietu uz priekšu. Neskatoties atpakaļ un dodoties tikai Saules virzienā. Arvien vairāk jaunajā, nezināmajā, un svaigajā.

Mūsu nodomi ir tā sēkla, ko Pavasara Saulgriežos varam ielikt savā dzīve, lai visu gadu lolotu, audzētu un īstenotu.

Pasākumā katrs varēs priekš sevis noformulēt un uzrakstīt savus nodomus. Meditācijā lūgsim Gaismas pasauli, lai dod atbalstu un svētību mūsu mērķu realizācijai.

Godināsim Lielos Spēkus un mūsu Māti Zemi, mūsu zemes dievību Māru – lūgsim Viņu svētību.

Lūgums paņemt līdzi veltes Zemei un dabas pasaulei (augļi, dārzeņi, maize, rieksti, ogas, sēklas utt), kurus pēc tam ziedosim Zemei katrs savā vietā pie dabas.

Iesim cauri Gaismas Vārtiem! Sagaidīsim pavasari! Svinēsim dzīvi! Svētīsim sevi!

Nodarbību un meditāciju vada Eņģeļu praktiķe un terapeite Maija Kadiķe.

Tiekamies, 24. mart pl.17:00, Gaismas centrā Eņģeļu pasaule K.Barona iela 88, 2 korpuss 2 stāvs 221 kabinets. Bezmaksas autostāvvieta (iebraukšana no Dainas ielas).

Dalība ir ziedojums.

Lūgums pieteikties Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.

Gaismas tilts no Bali uz LatvijuLūgšanu aplis - Gaismas tilts no Bali uz Latviju (pēc atgriešanās no svētceļojuma Bali) saulgriežu enerģijās.

22.martā pl. 18:00 Gaismas centrā Eņģeļu pasaule K.Barona iela 88, 2 korpuss 2 stāvs 221 kabinets. Bezmaksas autostāvvieta (iebraukšana no Dainas ielas).

Lūgšana nav tikai vārdi, kurus lasām vai kuri nāk no Sirds. Lūgšanas ir esības stāvoklis, tās ir vibrācijas, kas spēj transformēt tumsu par Gaismu, bailes par mieru, aizvainojumus par piedošanu. Sākumā tas notiek ar mums, bet pakāpeniski, esot lūgšanas vibrācijā, mainās enerģijas apkārt, mainās cilvēki un Zeme. Lūgšanas prakse ir vissenākā un visspēcīgākā, lai būtu kopā ar Dievu un Augstāko ES.

Aplis ir forma, kad visi esam vienādi, kad esam vienoti. Aplī varam ieskatīties viens otram acīs, varam jautāt un dalīties - vieno mūs kopīgais Ceļš uz Gaismu un dzīvi Mīlestībā.

Nodarbību un meditāciju vada Eņģeļu praktiķe Maija Kadiķe.
Piedalīties var visi, kas jūt aicinājumu iet pa savu Gaismas Ceļu un uz tā nostiprināties. Sagatavotībai nav nozīmes.

Līdzi paņemt papīru pierakstiem, zeķites vai maiņas apavus, kā arī uzkodas pie tējas.

Dalība ir ziedojums.

Lūgums pieteikties Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.

http://www.engelupasaule.lv/
https://www.facebook.com/engelupasaule

Uz tikšanos!

Cita Turcija – brauciens uz sakrālajām spēka vietāmCita Turcija – brauciens uz sakrālajām spēka vietām
no 27.aprīļa līdz 5.maijam.
Grupu vadīs Eņģeļu praktiķe Maija Kadiķe.

Turcija ir paradīzes stūrītis zemes virsū. Turcija valdzina ar krāšņo kultūru, kas sakņojas nacionālajās tradīcijās, ar viesmīlīgajiem cilvēkiem un ar daudzveidīgo virtuvi, ko papildina mūzika, leģendas un austrumu pasakas.

Šī viena Turcijas puse ir zināma visiem, kas kaut reizi ir pabijuši Turcijā.
Bet ir vēl cita Turcija. Neizzinātā, sakrālā, lielu garīgu un enerģētisku spēku nesošā.
Grupu uz Turciju vadīs Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe, grāmatu par Eņģeļiem autore, kas strādājusi ar sakrālām spēka vietām Latvijā, kā arī bijusi, darbojusies un saņēmusi iesvētību Zemes Gaismas centros Anglijā, Austrālijā, Dienvidamerikā, Indijā, Itālijā, Izraēlā, Nepālā, Šrilankā, Tibetā un citur.

Maija stāsta:
Vairākas reizes apmeklējot Turciju, bija sajūta, ka tas, uz kurieni ved ekskursantus, ir tikai virsējā kārta no tā, ko var sniegt šī skaistā un spēcīgā zeme.
Šis brauciens būs padziļināta jeb cita Turcija.
Dažas dienas pavadīsim Kapadokijā, sajūtot šīs vietas spēku un vienreizību.
Kapadokija ir viens no skaistākajiem Turcijas reģioniem, kur Māte Daba izveidojusi pasakainus kanjonus, vulkāniskus krāterus un īpatnējas klinšu formas. Miljoniem gadu to skalojušas lietus un kūstošā sniega straumes, ārdījis vējš, līdz mīkstākie ieži sadrupuši, aizpūsti, aizskaloti un palikusi ainava, kurai, šķiet, nav līdzīgas pasaulē. Tajās alu ir pilsētas, kur savu patvērumu meklējuši pirmie kristieši. Te Daba cenšas pārspēt pati sevi.
Ieliekot šos enerģētiskos pamatus sevī, dosimies uz Konju – vietu, kur atrodas 13.gadsimta persiešu dzejnieka un mistiķa Džalāluddīna Rūmī atdusas vieta un muzejs. Virpuļojošo dervišu garīgā skolotāja klātbūtne dod iespēju atvērt sevī jaunu Gaismas dimensiju.

Pa ceļam apmeklējot antīko Sidu un tās romiešu laika kultūras pieminekļus, virzīsimies uz nelielu piejūras ciematu Čirali, kur pavadīsim trīs dienas. Tā ir miera osta dvēselei, garam un ķermenim – gara, tuksnesīga pludmale, kalni, daudz zaļumu, jūra un ....klusums. Šeit ir vairākas senas spēka vietas, kuras mēs apmeklēsim un veiksim Gaismas rituālus, sajūtot un sadarbojoties ar Zemes un Debesu spēkiem. Apmeklēsim mistisko Himeras kalnu un sengrieķu tempļu drupas antīkajā Olimposas pilsētā. Šis ceļš kalnā pie Himeras ugunīm, kas ir neparasta dabas parādība, kur cauru gadu deg dabiska uguns, būs brauciena noslēgumā kā gājiens pie savas Gaismas, atbrīvojoties no aizejošā un ļaujoties iekšējai transformācijai un atdzimšanai.
Brauciens ar iespēju ieskatīties citā dimensijā, sajust dabas spēkus un Debesu klātbūtni vienmēr ir izaicinājums un arī lielā iespēja. Jo tas, kas atgriežas mājās pēc šīm pieredzēm un procesiem, ir pavisam cits ES.

Sakrālā spēka brauciena grupa būs neliela (10 – 12 dalībnieki ) un draudzīga, jo vieno mūs viens – sava Gaismas spēka apjausma un atgriešanās pie tā. Kopā brauksim, jutīsim, dalīsimies, meditēsim un atbalstīsim viens otru šajā Ceļā pie sevis.

Dalība braucienā ir 1120 euro, kurā ietilpst aviobiļetes, dzīvošana viesnīcās,
ēdināšana 2 reizes dienā (brokasti un pusdienas vai vakariņas), transports, kas vedīs no vienas vietas uz otru un vietējā gida, kas runā krievu valodā, pakalpojumi, medicīniskā apdrošināšana ceļojuma laikā.

Lūgums pieteikties līdz februāra beigām. Pirmā iemaksa ir 150 euro.

Brauciena sīku aprakstu un izklāstu izsūtīsim personīgi uz epastu.

Informācija un pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.

Jaunā gada jaunie zelta VārtiJaunie zelta Vārti jaunajā Suņa gadā ieejot


Dalība ir ziedojums.

Tiekamies 15.februārī, pl.18:30 pie Zelta Vārtiem Gaismas centrā Eņģeļu pasaule K.Barona iela 88, 2 korpuss 2 stāvs 221 kabinets. Bezmaksas autostāvvieta (iebraukšana no Dainas ielas)

Lūgums pieteikties Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.

www.engelupasaule.lv/
www.facebook.com/engelupasaule

Pavasara nometne - Es dzimstu jaunai GaismaiPavasara nometne Es dzimstu jaunai Gaismai no 30.marta līdz 1.aprīlim.

Pavasaris ir pamošanās laiks. Gan dabai, gan cilvēkiem. Tā ir iespēja dzīvot arvien lielākā saskaņā ar sevi, dzīvot mīlestībā.

Kristus atnāca un parādīja šo Ceļu. Tāpēc Lieldienas ir īpašs laiks, kad Kristus enerģijas atkal nolaižas uz Zemi, lai palīdzētu cilvēkiem pamosties un savienoties ar savu Dvēseles Ceļu.

Trīs dienu pavasara nometnē Es dzimstu jaunai Gaismai šo Ceļu pie sevis iesim pakāpeniski, izmantojot tādus instrumentus, kā apziņas paplašināšana, meditācija, Gaismas rituāli, deja un saskarsme, zīmēšana, došanās uz spēka vietām un pēršanās pirtī. Nometnes laikā veidosim arvien ciešāku saikni ar saviem Gaismas eņģeļiem, kā labākiem draugiem un palīgiem.

Pirmajā dienā strādāsim ar emociju attīrīšanās praksēm, atbrīvojot sevi no tā, kas ierobežo, neļauj pilnībā izpausties un dzīvot brīvībā. Vakarā būs pēršanās lauku pirtī, kur savienosim savu iekšējo Gaismu ar ķermeņa enerģētisko tīrību.

Otrajā dienā veidosim arvien lielāku savienošanos ar savu Sirdi, lai plūsma, kas nāk no Avota, būtu visu laiku patstāvīga, droša un stabila. Šajā dienā būsim arī dabā, jo tā ir kā milzīga gan garīga, gan fiziska dziednīca. Dosimies uz tuvējām spēka vietām, lai tās godinātu un saņemtu atbalstu no dabas gariem un Mātes Zemes. Vakarā būs radošā olu krāsošanas darbnīca ar dabas materiāliem.

Trešo dienu – Lielo Dienu – sāksim ar saules lēktu, ļaujoties savai enerģētiskai, emocionālai un mentālai atdzimšanai. Dievišķās Gaismas enerģija šajā laikā ir ļoti spēcīga un dziedinoša, jo Kristus un Viņa Gaismas Eņģeļi nolaižas uz Zemi, lai palīdzētu cilvēkiem pamosties un dzīvot savā Sirdī.

Katrs no mums šajās trīs spēcīgajās dienās vairos sevī Gaismu, lai dzīvotu arvien lielākā mīlestības pasaulē.

Pavasara nometne būs Siguldā klusā vietā pie dabas mājīgā guļbūvē viesu namā Vālodzes (www.valodzes.lv), kur varam baudīt pastaigas vienatnē, gan pabūt kopā ar draugiem. Viesu nama apkārtne ir skaista un ainaviska. Dzīvosim mājīgās istabās. Mūsu rīcībā ir virtuve. Ēdiens nometnē veģetārs, ko gatavosim pašas.

Dalība ir 90 euro, kurā ietilpst prakses un meditācijas, dzīvošana, ēdināšana un pirts.

Nometni vadīs Eņģeļu praktiķe un terapeite, Eņģeļu skolas vadītāja un grāmatu par Eņģeļiem autore Maija Kadiķe.

Sīkāka informācija un pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382

 

Eņģeļu skolas Baltie svētkiSestdien 16.decembrī no 12.00 līdz 17.00, kā katru gadu šajā laikā, ir Eņģeļu skolas Baltie svētki.

Tajos satiksies visi skolas trīs kursi, kā arī tie, kas ir beiguši skolu.

Aicinām pievienoties tos, kurus interesē mācības Eņģeļu skolā vai vienkārši pavadīt kopā šo dienu ar Eņģeļiem un jaukiem cilvēkiem.

Kopībā ir liels spēks - iepazīsim viens otru, dalīsimies, būs meditācija un citas jaukas lietas.

Mūsu pasākums notiks Baibas Kranātes Yoga Life Art studijā Rīgā, Matīsa ielā 8, 5. stāvs, durvju kods 4.

Tas iznāk apmēram pretī tirgus vārtiem, kas ir uz Matīsa ielas. Pie mājas ieejas ir izkārtne Lursoft. Nospiediet pogu 4 apakšā un no augšas atvērsim durvis. Būsim pašā augšējā stāvā pa labi koridors un līdz galam ejam.

Lūgums paņemt līdzi pārvelkamos apavus vai zeķītes, nelielas uzkodas pie tējas.

Drēbes ieteicams gaišas un lai būtu kaut kas baltā krāsā.
Varam aicināt ģimeni, bērnus, draugus un tos cilvēkus, kurus interesē lietas, kuras mēs darām Eņģeļu skolā. Šī ir iespēja drošā un mierīgā atmosfērā iepazīstināt ar skolu un mums.

Sagaidīsim šo balto dienu kopā ar Eņģeļiem! Būsim kopā mīlestībā! Tā atverot sev jaunu Gaismas pasauli.

Dalība ir ziedojums.

Lūgums pieteikties Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382.

 

Kristāliskās Gaismas EņģeļiGaismas centrā Eņģeļu pasaule
Kristāliskās Gaismas Eņģeļi - 15.decembrī pl.18.00.

Laiks pirms Ziemassvētkiem ir ļoti īpašs Gaismas pasaulē.
Tūkstošiem Eņģeļu laižas uz Zemi, lai būtu kopā ar mums šajos svētkos, kad caur Gaismu atnāk Brīnums un piedzimst Kristus kā bērniņš.
Starp šiem Eņģeļiem, kas tuvojas Zemei, ir arī jauno Gaismas enerģiju Kristāliskie Eņģeļi. Viņu vibrācijas ir augstas un tīras. Šie Eņģeļi mums palīdz ieiet un dzīvot 4 dimensijā – mīlestības pasaulē.

Nākamā gada skaitlis ir 11. Tas ir Vārtu skaitlis, kas nozīmē, ka gada izaicinājums ir augt un iet atkal un atkal cauri jauniem Vārtiem, pietuvojoties arvien vairāk savam iekšējam Gaismas Centram.


Šajā Ceļā jauno enerģiju Kristāliskās Gaismas Eņģeļi var mūs atbalstīt, jo Viņi palīdz noturēt līdzsvarā sievišķās un vīrišķās enerģiju plūsmas, sabalansēt došanas un ņemšanas enerģijas, būt vienlaicīgi spēcīgi Zemes un Debess plūsmās. Kā arī jebkurā situācijā palīdz ieraudzīt Gaismu un Augstāko dievišķo plānu un pārvarēt jebkuras grūtības ar šo augsto Gaismas frekvenču palīdzību.
Tikai no iekšējā līdzsvara punkta sevī var spert soli uz priekšu pa Gaismas apli uz dzīvi mīlestības, pateicības un prieka dimensijā.

Nodarbību un meditāciju vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un terapeite, Eņģeļu skolas vadītāja, grāmatu Eņģeļu lūgšanas, Eņģeļu dārzā un Ceļš ar Eņģeļiem autore.

Lūgums paņemt līdzi divus nelielus kalnu kristāla gabalus apmēram vienāda lieluma. Šajos kristālos integrēsies Kristālisko Gaismas Eņģeļu vibrācijas. Tas dos iespēju praktizēt, katrā rokā turot šo kristālu, tādā veidā sabalansēt sievišķo un vīrišķo enerģiju sevī pēc Augstākā dievišķā plāna.

Dalība ir ziedojums.

Nodarbība būs K.Barona 88/ 2, 221 kabinets.
Pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382

Ziemas svētki un saulgrieži 21.decembrī 21.12.2017. pl.18.00 Gaismas centrā Eņģeļu pasaule.

Nevienas senlatviešu gadskārtas svinības, izņemot Ziemas svētkus, netiek sauktas par svētkiem. Runājot par nosaukumu “Ziemas svētki”, jāpiemin analoģija, ka vārds “svētki” atvasināts no vārda “svēts”, kura sākotnējā nozīme ir balts, tīrs, gaišs un spodrs, kas lieliski parāda Ziemassvētku būtību.

Ziemas svētki ir ziemas saulgrieži, bet tie ir arī Dieva dzimšanas laiks. Ņemot vērā to, ka ziemas saulgriežos gaisma gūst uzvaru pār tumsu, un saule sāk savu augšupeju, tad simboliski to var attēlot kā Dieva dzimšanu.
Ziemas svētki un ziemas saulgrieži ir auglības, cerības un gaismas svētki.

Ja Ziemas svētkus salīdzina ar citiem senlatviešu svētkiem, tad tieši ziemas saulgriežu svinēšana bija visbagātīgākā – galdā tika celts it viss, kas pavasarī un vasarā izaudzēts, un rudenī ievākts.

Aicinu sanākt kopā šajā īpašajā vakarā.
Lai svinētu gaismas atdzimšanu, sadegsim sveces.

Katrs, kam ir iespēja, atnāk ar savu gaismu – sveci. Kā arī godināsim auglību un labklājību, uz kopīgā galda liekot mūsu zemītē audzētus labumus.

Svinēsim gaismas uzvaru pār tumsu. Pateiksimies Gaismas spēkiem, Eņģeļiem, Skolotājiem un sev.

Pasākumu un meditāciju vadīs Maija Kadiķe
Gaismas centrā Eņģeļu pasaule K.Barona 88/2.
Dalība ir ziedojums.
Pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382.

Adventas brīnums biodejas darbnīcā „Kad Sargeņģelis ir blakus”Adventas brīnums biodejas darbnīcā „Kad Sargeņģeļis ir blakus”
Svētdien 3.decembrī no 11.00 līdz 17.30

Ikviens ir sirsnīgi aicināts piedzīvot brīnuma sajūtu, satiekoties ar Sargeņģeli biodejā.
Ziemassvētku gaidīšanas un Adventas laiks ir kā radīts, lai satiktos ar eņģeļiem. Tas ir laiks, kad Debesis pietuvojas Zemei un arī cilvēku sirdis ir atvērtākas labestībai, pieņemšanai, mīlestībai. Adventes laiks ir pārdomu laiks, kurā ir iespēja pavērst savu dzīves ceļu tuvāk gaismai un eņģeļiem.

Eņģeļi ir gaismas būtnes, kas visu laiku atrodas mums blakus. Viņi ir kopā ar mums jau kopš dzimšanas. Eņģeļi vienmēr ir atvērti sadarbībai. Tikai no cilvēkiem ir atkarīgs, vai un kādu šo kontaktu ar saviem eņģeļiem veidojam.

ģeļi ir kā tilts, kas savieno mūs ar Debesīm. Šī saikne dod iespēju piekļūt savai iekšējai gaismai, izprast un pieņemt dievišķo un paveikt savus uzdevumus uz Zemes.
Eņģeļu klātbūtne un viņu drošais atbalsts ienes mieru, harmoniju un līdzsvaru dzīvē.

Šajā biodejas darbnīcā mums būs iespēja pietuvoties eņģeļu pasaulei un veidot ar to apzinātu saikni, satikties ar savu Sargeņģeli. Divās vivencijās caur īpašu mūziku, atbilstošām dejām, dalībnieku atbalstu un iekšējās pasaules izpaušanu mēs savās sajūtās viedosim personīgo kontaktu ar eņģeļu pasauli. Vivensijas laikā atbalstīsim citus dalībniekus viņu ceļā uz šo smalko un gaišo pieredzi, kā arī sajutīsim kopības spēku, vienojoties eņģeļu dejās.
Biodejas darbnīcā iegūtā pieredze dos iespēju dziļāk iepazīt sevi un saklausīt sirdsbalsi, lai varētu radoši un ar mīlestību realizēt sevi, jo Sargeņģeļa uzdevums ir būt blakus, atbalstīt un palīdzēt atvērties dzīvei.

Programma īsumā:
1.daļa Sākuma aplis, iepazīšanās, ievads tēmā. Vivencija „Satikšanās ar Sargeņģeli”.
2.daļa Saruna par Eņģeļu pasauli. Vivencija „Kad Sargeņģelis ir blakus”. Noslēguma aplis.

Norises vieta: Yoga Life Art studijā Rīgā, Matīsa ielā 8, 5 stāvs, durvju kods 4.
Dalības maksa: 30 euro.

Pieteikšanās: 29493382 Maija, 26616846 Saiva un Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vada: Eņģeļu praktiķe un terapeite Biodanza skolotāja-trenere Maija Kadiķe un psiholoģe, Biodanza skolotāja-trenere Saiva Brūdere-Ruska
Ieteicams ir ērts, gaišs apģērbs, kas ļauj brīvi kustēties.

Dejojam basām kājām vai neslīdošās zeķēs. Līdzi vēlams paņemt pudeli ar ūdeni.

Lai paliktu vivencijas sajūtās un saglabātu izveidoto saikni, vēlams pusdienām paredzēto paņemt līdzi un pusdienot uz vietas.

Lai skaisti, gaiši un harmoniski!

Skorpiona vārtiSKORPIONA VĀRTI sestdien 11.novembrī 19.00 Gaismas centrā Eņģeļu pasaule.

Vēstījums no Eņģeļiem .
11.novembra Gaismas vārti ir droša jauna pagrieziena iespēja savienot savu Gaismas sirdi ar fizisko esību, jo tas būs tālāk darbs, kuru Jūs sāksiet veikt ne tikai sev, bet arī Visuma labā.
Šie vārti dod iespēju atlaist piesaistes – emocionālās, mentālās, fiziskās, kas traucē virzīties uz priekšu un palīdzēs atbrīvoties no savu baiļu radītā “ego”. “Ego” atbrīve dod šo iespēju – pacelties jaunās vibrācijās un tā ir nākamā enerģētiskā vibrāciju pakāpe, kad sākat kalpot. Kalpošana, līdzijušana, sirdsgudrība ir vajadzīga jaunajam Zemes cilvēkam. Sākumā Jūs kalpojat sev, savam ķermenim, emocijām, domām, kļūstot par harmonisku planetāro iedzīvotāju. Pēc tam caur savu kalpošanu Jūs sākat kalpot citiem – savai ģimenei, tuviniekiem, tuviem cilvēkiem, dzimtai, tautai un pasaulei.
Nākotnes cilvēks ir cilvēks, kurš noliek savu “ego” pie Dieva kājām un spēj arvien vairāk paļauties uz to, ko mēs Gaismas Eņģeļi un Dievs, esam Jums paredzējuši.
Tikai caur kalpošanu Jūs spējat atbrīvot savu “ego”. Tas ir jaunā Zemes cilvēka modelis un tāpēc dodam šo iespēju Skorpiona laikā atbrīvot zemās frekvences un iziet cauri šiem jaunajiem kalpošanas vārtiem.
Visspēcīgāk tas ir 11.novembrī, bet aktīva ir trīs (3) dienas pirms 11. novembra un trīs (3) dienas pēc 11.novembra. Tāpēc vērojiet un vērtējiet, kas notiek ar Jums ikdienā. Tas ir vislabākais skolotājs. Ja šajā laikā ir lietas, kuras Jūs neapmierina - vēl neesat atbilstošajā frekvencē.
Tātad ir jārada sevī brīva telpa, kur var ienākt arvien dziļāka sapratne, līdzi jušana un Mūsu Svētība.

Lasīt tālāk: Skorpiona vārti

Svētceļojums uz Izraēlu stāstos un bildēsSajūtās un smaržās.

Mīlestības pieskārienā.

Sestdien 4.novembrī 17.00 Gaismas centrā Eņģeļu pasaule K.Barona 88/ 2.

Var pieteikties Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tiekamies!

Maija

Rudens nometne - Mīlestības spēksKatrā cilvēkā ir Gaismas pirmsākums, kurš viņu savieno ar Lielo Spēku, kas rodas no divām pirmenerģijām - Lielās Mātes un Lielā Tēva, tātad dievišķā sievišķā un dievišķā vīrišķā.
Atgriešanās pie sava Gaismas spēka, tātad pie mīlestības, kas ir tik bezgalīgs un liels, ka nespējam to pilnībā pat apjaust, ir Ceļš, ko ejam visu dzīvi. Bet, jo vairāk sākam sevi apzināt, jo atgriešanās pie Gaismas notiek ātrāk un harmoniskāk.

Trīs dienu laikā no 24. līdz 26.novembrim strādāsim pie tā, lai nomestu veco ,,čaulu,, un savienotos ar tīro iekšējo Gaismu, kas vedīs mūs pa mīlestības Ceļu. Tā ir izlaušanās cauri priekšstatu un ierobežojumu sieniņām, kuras traucē izpaust savu Gaismu pilnīgi. Nospiedumus uz Dvēseles ir iespējams dzēst ar piedošanas, pieņemšanas un pateicības praksēm. Šie nospiedumi ir dzimtas programmas, sabiedrības ierobežojumi, attiecības ar vecākiem un starp vecākiem, kā arī bērnības negatīvā pieredze.
Trīs dienas iesim šo ceļu kopā, savu iekšējo gaismiņu savienojot ar bezgaligo Gaismas un Mīlestības lauku, ko veido Eņģeļi, Erceņģeļi un Gaismas skolotāji.

Mīlestība ir pati spēcīgākā enerģija uz Zemes.
Nometnē strādāsim ar dažādām garīgām praksēm un meditācijām, kā arī ar kustību un deju, emocionālo saskarsmi un arvien lielāku apzināšanos.

Nometne būs no 24. lidz 26.novembrim klusā, skaistā vietā Siguldā mājīgā guļbūvē Vālodzes ( www.valodzes.lv )
Piektdienas vakarā ir paredzēta pēršanās lauku pirtī, lai attīrītu savu ķermeni un garu. Sestdien un svētdien dosimies uz tuvākām sakrālām vietām, lai savienotos ar Zemes spēku. Brīvajā laikā ir iespēja doties pastaigās, apzinot sevi kā daļu no dabas, baudot vientulību, kā arī sajūtot drauga atbalstu.

Nometni vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un terapeite, Eņģeļu skolas vadītāja, grāmatu Eņģeļu lūgšanas, Eņģeļu dārzā un Ceļš ar Eņģeļiem autore.

Dalība nometnē ir 90 euro (Eņģeļu skolai 75 euro), kurā iekļauta dzīvošana viesu nama mājīgās istabiņās, nodarbības un meditācijas, kā arī veģetārs ēdiens, ko gatavosim pašas.

Pieteikšanās un sīkāka informācija Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382 Maija

Elpošanas seminārs un prakse Brīvība būt pašam.Rebefings jeb cirkulārā elpošana vai apzinātā elpošana – tā ir gan fiziska, gan garīga prakse, kas pilnībā atjauno dabīgo saikni starp apziņu un ķermeni. Prakse izmanto ķermeni, lai savienotos ar apziņu.
Rebefinga radītāji uzskata to par pašpalīdzības metodi, kuru tagad veiksmīgi izmanto cilvēki visā pasaulē. Prakse dod iespēju apziņai un ķermenim pārskaņot sevi tā, lai palielinātos laimes sajūta, darbību efektivitāte un uzlabotos veselība.

Praksi vadīs rebefinga meistare no Lietuvas Dalia Berzanskiene.

Semināra – prakses plāns 7.oktobrī pl. 11:00-17:00:

No 12.00 līdz 13.30 iepazīsimies ar elpošanas tehniku un kopīgo procesu, kā arī runāsim par grūtībām, kas var būt prakses laikā. Prakses vadītāja novadīs vingrinājumus, kas palīdzēs veiksmīgi noritēt elpošanas procesam.

No 13.30 līdz 14.00 pārtraukums.

No 14.00 līdz 16.30 apzinātās elpošanas prakse.

Noslēgumā dalīšanās un atbildes uz jautājumiem.

Lasīt tālāk: Elpošanas...

Brauciens uz Bali un Javas spēka un dabas vietām ar Maiju KadiķiBrauciens uz Bali un Javas spēka un dabas vietām
no 27.februāra līdz 12.martam.

Grupu vadīs Eņģeļu praktiķe Maija Kadiķe.

Bali tiek saukta arī par Dievu salu. Bali ir tik nevainojami krāšņa, ka šķiet kā uzgleznota.Šī vieta ir vilinājusi ceļotājus jau gadsimtiem ilgi ar savām bagātajām kultūras tradīcijām un neatkārtojamām un aizraujošām dabas ainavām. Te ir diži miglā tīti vulkāni un kūpoši kalnu ezeri, rīsu lauki, zeltainas pludmales blakus debesszilajiem ūdeņiem, kur katrs solis nes mieru un laimes sajūtu.

Īpašas Bali salā ir arī naktis – krāšņas un tropiski siltas, zem savādajām Dienvidu puslodes zvaigznēm, kur galvenais zvaigznājs ir Dienvidu Krusts. Tuvumā rāmi šalko okeāns, gaiss smaržo pēc ziediem, ūdens un garšvielām.
Balieši ārkārtīgi lepojas ar savu seno kultūru un tradīcijām, īpaši jau ar to, ka tieši Bali ir viena no pēdējām hinduisma zemēm Indonēzijas arhipelāgā. Hinduismam ir liela loma baliešu dzīvē – par to liecina neskaitāmās krāšņās ceremonijas, svētki un festivāli, kā arī daudzie majestātiskie tempļi, kas džungļos izskatās gluži vai saauguši ar apkārtni. Tāpēc Bali tiek saukta arī par tempļu salu. Bet Javā atrodas viens no lielākajiem pasaules brīnumiem - Borobuduras templis.

Lasīt tālāk: Brauciens uz...

III. Eņģeļu festivālsTrešais Eņģeļu festivāls


5. - 6.augustā Bebrenē, tiksimies ar Lietuvas Eņģeļu skolas kopienas draugiem.


Programma.

Sestdiena 5.augusts.
12.00 – 13.00 sabraukšana un reģistrācija
13.00 Kopīgais aplis un festivāla atvēršana.

14.00 Pusdienas.
15.00 Pārgājiens pa dabas takām.
17.00 Biodeja.
18.30 Vakariņas.
19.30 Radošās darbnīcas un prezentācijas ( veido festivāla dalībnieki )
21.00 Latviešu un lietuviesu tautas folkloras vakars pie ugunskura.

Svētdiena 6.augusts.
8.00 Apzinātā elpošanas prakse ( vada Dalia Berzanskiene )
10.00 Brokastis.
11.00 Mīlestības eņģeļi ( vada Danute Davidoniene )
13.00 Noslēguma un pateicības aplis.
14.00 Pusdienas.
15.00 Atvadīšanās un ceļš uz mājām.

Dalība ir 35 euro, pensionāriem 24 euro, bērniem 17 euro.

Festivāls būs vieglā, draudzīgā un vienkāršā gaisotnē, tā kā varat braukt ar ģimeni, vecākiem, draugiem utt.


Lūgums pieteikties Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.


Uz tikšanos!

Vasaras nometne Sieviete dabas un savas esības centrāDaba ir kā milzīga dziednīca. Nometnes laikā dzīvosim neskartā un ainaviskā vietā Ventas krastos un katra diena būs veltīta kādai no dabas enerģijām – zemei, ūdenim, ugunij un gaisam. Dabas elementu sajušana apkārtējā pasaulē, ļaus šīs enerģijas saharmonizēt sevī un atrast iekšējo mieru. Tas ir līdzsvars strap dienu un nakti, starp došanu un ņemšanu, starp sievišķo un vīrišķo enerģiju. Līdzsvara punktā ir patiesība, tur ir maigums un mīlestība. Sasniedzot šādu stāvokli, varam izstarot Gaismu ap sevi, sniedzot to cilvēkiem, kas ir ap mums – ģimenei, partnerim, draugiem un jebkuram, ko satiekam.

Nometnē strādāsim ar dažādām tehnikām – meditācijām, kas ļaus saskatīt iekšējās programmas un to radītos šķēršļus, ieskatīties acīs bailēm, atbrīvot aizvainojumus un sāpes, piedot sev un citiem. Katru rītu sāksim ar sakrāliem vingrojumiem un dziedinošo Gaismas apli. Strādāsim ar kustību meditācijām un deju, kas palīdzēs savienot kopā ķermeni un jūtas. Būs iespēja pilnveidot savu radošumu zīmējot un veidojot, kā arī atvērsimies smalkajām maņām,vērojot un sajūtot dabas pasauli ap sevi.

Pērsimies lauku pirtī, kurā attīrīsimies gan fiziski, gan enerģētiski. Dosimies uz tuvākiem spēka centriem, akmeņiem un dižkokiem. Šajās vietās stiprināsimies enerģētiski, kā arī veiksim gaismas rituālus, palīdzot atjaunoties Zemei un sev.

Katra diena, ko veltīsim kādai no dabas izpausmēm – zemei, ūdenim, ugunij un gaisam – dos iespēju saharmonizēt šīs enerģijas sevī un atgriezties arvien vairāk pie sava veseluma. Tātad būt emocionāli, garīgi un fiziski veselai. Vesulums tā ir vienotība, kad prāts, jūtas un ķermenis atrodas nevis opozīcijā viens ar otru, bet gan harmoniski sadarbojas un iet kopā pa Mīlestības Ceļu.

Dienas, ko pavadīsim kopā, katrai dos iespēju dziedināties un atrast pirmatnīgo sievišķo spēku sevī, piedzimstot no jauna kā Gaismas Sievietei. Tātad harmoniskai un brīvai, mīlētai un mīlošai.
Tiekamies zemē, ūdenī, ugunī un gaisā!

Lasīt tālāk: Vasaras...

Radošā meistarklase - Spalvu ziedsRadošā Meistarklase - SPALVU ZIEDS

-interjera dekors, piespraude vai cepures aksesuārs.

Dalības maksa meistarklasē: 15€
, vada floriste Marika.

Notiek 24. maijā pl. 18:00 Gaismas centrā Eņģeļu pasaule,

K.Barona iela 88, 2 korpuss 2 stāvs 221 kabinets. Bezmaksas autostāvvieta (iebraukšana no Dainas ielas).

Svētceļojums uz IzraēluSvētceļojums uz Izraēlu
no 21. līdz 29.oktobrim.

Izraēla ir brīnišķīga zeme, kas visos laikos piesaistījusi bezgala daudz ceļotāju no visas pasaules.
Tā ir viena no pārsteidzošākajām pasaules valstīm, kur mazā teritorijā sadzīvo dažādu kultūru izpausmes, tur ir meži, kalni,tuksneši un jūra.


Izraēlas vēsturiskās un reliģiskās svētnīcas remdē satrauktos prātus, sniedz mierinājumu un dāvā dvēseles mieru. Reiz senatnē šeit risinājās nozīmīgi un neparasti notikumi, kuru atbalss palikusi šeit uz mūžīgiem laikiem. Ne velti cilvēkos mājo vēlme, kaut reizi mūžā nokļūt Svētajā zemē, lai uzņemtu tās maģisko auru un nezūdošos pozitīvos iespaidus.
Izraēla apvieno trīs pasaules reliģijas, trīs domāšanas, tomēr visiem valoda te ir kopīga – tas ir dialogs ar Dievu. Ceļotājam tiek dota šī unikālā iespēja sajust visaptverošo maģisko seno notikumu gaisotni un enerģiju. Būt tur, kur Dievs kļuva cilvēks, piedzima Betlēmē, dzīvoja Nācaretē un tā laika cilvēkiem bija pazīstams kā galdnieka dēls Jēzus no Nācaretes. Jēzum Kristum kā cilvēkam bija sava tēvija, kuru svētie raksti sauc par Apsolīto Zemi, par Svēto Zemi. Tagad Svētās Zemes teritorijā ir Izraēla.

Lasīt tālāk: Svētceļojums...

Vasaras nometne Sievietes svētībaVasaras nometne Sievietes svētība -ģimenes, dzimtas dziedināšana.

Sieviete ir laimīga un var sākt izpaust sevi pilnīgi, kad saņem svētību no vecākiem un no dzimtas. Ja spējam šo dzimtas enerģijas plūsmu sakārtot un atvērt, dzīvē ienāk milzīgs spēks un Gaismas potenciāls. Tā ir svētība, kas nāk no dzimtas sievietēm un vīriešiem. Viņi var būt laimīgi caur mums, bet mēs - kopā ar viņiem.

Sieviete ir piedzimusi kā radītāja, un viņā ir milzīga mīlestības un radošuma iespēja, tikai apkārtējo apstākļu, dzīves pieredzes un dzimtas enerģiju ietekmē, šī unikālā sievišķā enerģija var būt apspiesta vai neizprasta un līdz ar to līdz galam neizpausta. Bet Zeme un Debesis vienmēr ir ar mums un visu laiku dod iespēju atdzimt un atgriezties savā patiesajā radošajā spēkā, tātad mīlestībā. Ja atgūstam savu sievišķo esību un tādā veidā harmonizējam iekšējo sievieti, tad dodam iespēju vīriešiem atgriezties viņu spēkā.

Daba ir kā milzīga dziednīca. Mēs dzīvosim netālu no Rojas pašā jūras krastā. Dabas enerģiju sajušana apkārtējā pasaulē, ļaus tās saharmonizēt sevī un atrast iekšējo mieru. Tas ir līdzsvars strap dienu un nakti, starp došanu un ņemšanu, starp sievišķo un vīrišķo enerģiju. Līdzsvara punktā ir patiesība, tur ir maigums un mīlestība. Sasniedzot šādu stāvokli, varam izstarot Gaismu ap sevi, sniedzot to cilvēkiem, kas ir ap mums – ģimenei, partnerim, draugiem un jebkuram, ko satiekam.

Lasīt tālāk: Vasaras...

Pavasara nometne Piedzimt GaismāPavasaris ir pamošanās laiks. Gan dabai, gan cilvēkiem. Tā ir iespēja dzīvot arvien lielākā saskaņā ar sevi un mīlestībā. Kristus atnāca un parādīja šo Ceļu. Tāpēc Lieldienas ir īpašs laiks, kad Kristus enerģijas atkal nolaižas uz Zemi, lai palīdzētu cilvēkiem pamosties un savienoties ar savu Dvēseles Ceļu.

Trīs dienu pavasara nometnē Piedzimt Gaismā, kas notiks 2017.g. 14.-16. aprīlī, šo Ceļu pie sevis iesim pakāpeniski, izmantojot tādus instrumentus, kā apziņas paplašināšana, meditācija, gaismas rituāli, deja un saskarsme, zīmēšana, došanās uz spēka vietām un pēršanās pirtī. Nometnes laikā veidosim arvien ciešāku saikni ar saviem Gaismas eņģeļiem, kā labākiem draugiem un palīgiem.

Lasīt tālāk: Pavasara...

Biodejas nodarbība: Izdejot pavasariBiodeja jeb Biodanza ir zinātniski pierādīta veselības un personības izaugsmes metode, kurā izmanto mūziku, aktivizējošas un relaksējošas kustības, dejas un ritma vingrinājumus.

Metode piemērota jebkura vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēkiem un tai nav nepieciešamas priekšzināšanas.

Biodanza mērķis ir sasniegt augstākas dzīves kvalitātes. Tas ir - mazināt stresu, spēt dziļāk izprast sevi, kā arī atvērt radošo potenciālu un spēju labāk saprasties ar citiem.

Ja dzīvē vēlies vairāk prieka, harmonijas, laimes un kopības sajūtu, tad nāc uz nodarbību!

Apģērbs: ieteicams ir ērts apģērbs, kas ļauj brīvi kustēties. Dejojam basām kājām vai zeķēs. Līdzi vēlams paņemt pudeli ar ūdeni.
Mīlestības Vārti Mīlestības Vārti 28.decembrī Gaismas centrā Eņģeļu pasaule.
Gada beigas ir laiks, kad noslēdzas liels mūsu dzīves cikls.
Tas ir brīdis pārdomām, gada izvērtējumam un jaunu nodomu radīšanai.
Jaunais gads - tie ir kā Vārti, caur kuriem izejot, dodam sev jaunu iespēju.
Tas, pēc kā ilgojas katra cilvēka sirds, Māte Zeme un viss Visums, ir Mīlestība.
Trešdien 28.decembrī sanāksim kopā, lai Mīlestības meditācijā ietu caur Kosmiskiem Vārtiem kopā ar Dievu un Gaismas eņģeļiem.

Pilnmēness meditācijaPilnmēness ir enerģētiski piemērots, lai attīrītu sevi, jo šajā laikā atveras viegla piekļuve zempaziņai.

Vienlaicīgi pilnmēnesī apkārt virmo dažādas enerģijas, kas var pastiprināt konfliktus, kā arī izcelt bailes un paniku. Tāpēc, ja apzināmies šā laika lietderību, dodam sev iespēju atlaist pagātni un vecās lietas, kā arī atbrīvoties enerģētiski, ielaižot sevī arvien vairāk miera, harmonijas un līdzsvara. Strādājot ar sevi, mēs palīdzam savai zemei un pasaulei.

Daudzās vietās pasaulē cilvēki pilnmēness laikā kopā meditē un lūdzas, tādā veidā palīdzot mazināt globālos konfliktus un stresu pasaulē. Arī mēs katrs varam ielikt savu devumu tam, lai uz Zemes iestātos Miers.

Lasīt tālāk: Pilnmēness...

Mīlestības aplis kopā ar Eņģeļiem.Mīlestības aplis otrdien 6.decembrī 18.00 Gaismas centrā Eņģeļu pasaule K.Barona 88 2 kurpuss 221 kabinets.

 

Dzīve ir kā iešana cauri labirintam, kad dodamies uz Centru. Brīžam no tā attālināmies, tad atkal pietuvojamies, līdz esam arvien lielākā Gaismā. Tādas centra pieredzes dzīvē var būt daudzas, kad, pārvarot zemes ego pretestību sevī, nonākam pie jaunām, daudz augstākām vibrācijām un līdz ar to arī dzīves kvalitātēm.

Lasīt tālāk: Mīlestības...

Brauciens uz Šrilankas spēka vietām.Brauciens uz Šrilankas spēka un dabas vietām
no 28.janvāra līdz 11.februārim.

Šrilanka ir Latvijas lieluma sala Indijas okeānā, pie Indijas. Šrilanka vietējo singāliešu valodā nozīmē ''Laimīgo Zeme'',
Indijas prieka asara – mazā Šrilankas sala ir tieši tik eksotiska, lai ceļotājiem aizrautos elpa. Te žilbst acis no Ceilonas tējas lauku zaļuma un, protams, tieši tējas dzimtenē tēja garšo vislabāk. Gaiss smaržo pēc savvaļas orhidejām un kanēļa, starp palmām būkšķ ziloņu soļi.
Šrilanka – tā ir iespēja atgriezties Ēdenes dārzā, kur visa daba ir savā augstākā pilnbriedā, saules stari glāsta ādu, bet baltās smilšu pludmales aicina apstāties un ļauties viļņu rotaļām un pieskārieniem.

Lasīt tālāk: Brauciens uz...

Rudens nometne.Rudens nometne Gaismā ir mūsu spēks

no 18. līdz 20.novembrim Siguldā.


Katrā cilvēkā ir Gaismas pirmsākums, kurš viņu savieno ar Lielo Spēku, kas rodas no divām pirmenerģijām - Lielās Mātes un Lielā Tēva, tātad dievišķā sievišķā un dievišķā vīrišķā.

Atgriešanās pie sava Gaismas spēka, kas ir tik bezgalīgs un liels, ka nespējam to pilnībā pat apjaust, ir Ceļš, ko ejam visu dzīvi. Bet, jo vairāk sākam sevi apzināt, jo atgriešanās pie Gaismas notiek ātrāk un harmoniskāk.

Lasīt tālāk: Rudens nometne.

Sievietes gaisma.Atvasaras nometne Sievietes gaisma no 2. līdz 4.septembrim.

Par iekšējās sievišķās un vīrišķās enerģijas harmonizāciju.


Dabā viss ir līdzsvarā. Tumsa mijas ar gaismu, vasara ar rudeni, migla ar sauli. Patiesībā šie it kā pretpoli ir kaut kā Viena, ļoti Liela sastāvdaļas. Tas ir Kosmoss, kas atrod izpausmi katrā smilšu graudiņā un vēja pieskārienā.

Tāpat ir arī ar mūsu iekšējo Kosmosu, kuru veido divas pamata enerģijas - sievišķā un vīrišķā, sauktas par Iņ un Jaņ.

Ja abas šīs enerģijas ir sakārtotas un atrodas stabilā līdzsvara punktā, tad cilvēks ir harmonijā savā iekšējā Kosmosā, kas vienlaicīgi sinhronizējas ar Lielo Kosmosu, Dabu un cilvēkiem.

Atrašanās līdzsvara vietā dod dzīvei jaunas, daudz augstākas gaismas kvalitātes. Tā ir iekšējā brīvība, radošums, dievišķa pieņemšana, dzīves godināšana un svinēšana.

Lasīt tālāk: Sievietes...

Vasaras Saulgrieži.Vasaras Saulgriežu mistērija Ķīšezera maliņā .

 

20. un 21.jūnijā.

 

Vasaras Saulgrieži ir laiks, kad atveras Lielie Kosmiskie Saules Vārti un Zemes vibrācijas pārņem spēcīga Gaismas intensitāte. Mūsu tautas sievietes šim Lielajam notikumam gatavojās laicīgi. Šuva tērpus, mācījās dziesmas, izteica dievišķos nodomus.

 

Arī mums ir šī iespēja ienest savā dzīvē Lielo Saules Gaismu, tā dziedinot savas sāpes un brūces, harmonizējot attiecības ģimenē un attīrot dzimtas ēnas puses.

 

Mēs sanāksim kopā, lai celtu sevi saulītē. Tikai katra pati varam to paveikt kopā ar Lielo Māti un Saules gaismu. Mācīsimies Saulgriežu rituāla dziesmas, meditēsim, strādāsim ar dzimtas attīrīšanu, runāsim ar augiem un kokiem, pīsim savu svētku vainagu un būsim vienotībā ar dabu. Sagaidīsim sauli, mazgāsimies rasā, aizvadīsim sauli un iekursim mūžīgu gaismu savās sirdīs, kļūstot par Saules meitām. LAI TOP!

Lasīt tālāk: Vasaras...

Pilnmēness meditācija.Pilnmēness meditācija pirmdien 20.jūnijā no 19.30 līdz 21.30 pie dabas  Ķīšezera maliņa. Jaunciema gatvē 23, mājas Vārnas. Var atbraukt ar 19 un 29 autobusu līdz pieturai Milnas.


Pilnmēness ir enerģētiski piemērots, lai attīrītu sevi, jo šajā laikā atveras viegla piekļuve zemapaziņai.

Vienlaicīgi pilnmēnesī apkārt virmo dažādas enerģijas, kas var pastiprināt konfliktus, kā arī izcelt bailes un paniku. Tāpēc, ja apzināmies šā laika lietderību, dodam sev iespēju atlaist pagātni un vecās lietas, kā arī atbrīvoties enerģētiski, ielaižot sevī arvien vairāk miera, harmonijas un līdzsvara. Strādājot ar sevi, mēs palīdzam savai zemei un pasaulei.

Lasīt tālāk: Pilnmēness...

Sievietes svētība.Sievietes svētība – Lietuvas – Latvijas garīgā tikšanās

no 11. lidz 12.jūnijam Gārsenes pilī.

Rīgas un Viļņas Eņģeļu skolas atvērtais draudzības pasākums.

 

Sestdiena 11.jūnijs.

No 11.00 pulcēšanās un iekārtošanās Gārsenes pilī http://www.latvia.travel/lv/apskates-vieta/garsenes-pils

12.00 Sirds gaismas aplis un iepazīšanās. Vada Danute Davidoniene – Lietuvas un Maija Kadiķe – Latvijas Eņģeļu skolu vadītājas.

Lasīt tālāk: Sievietes...

Dvēseles pamošanās.Pavasara nometne Dvēseles pamošanās

 

            no 25. līdz 27.martam viesu namā Kalniņi Gaujas nacionālā parkā.

 

            Pavasaris ir pamošanās laiks. Gan dabai, gan cilvēkiem. Tā ir iespēja dzīvot arvien lielākā iekšējā Vienotībā, kad harmoniski sadarbojas ķermenis, prāts un jūtas.

 

            Kristus atnāca un parādīja Ceļu, kas ejams katram cilvēkam, esot saskaņā ar savu Dvēseles gaismu. Tāpēc Lieldienas ir īpašs laiks, kad Kristus enerģijas atkal nolaižas uz Zemi, lai palīdzētu cilvēkiem pamosties un savienoties ar savu Dvēseles Ceļu.

 

             Trīs dienu pavasara nometnē Dvēseles pamošanās atjaunosim saikni ar savu Dvēseli pakāpeniski, izmantojot tādas prakses, kā apziņas paplašināšana, meditācija, gaismas rituāli, deja un saskarsme, dziedāšana , zīmēšana,  došanās uz spēka vietām un pēršanās lauku pirtī. Nometnes laikā veidosim arvien ciešāku saikni ar saviem Gaismas eņģeļiem, kā labākiem draugiem un palīgiem.

 

              Pirmajā dienā strādāsim ar Dvēseles attīrīšanu, atbrīvojot no tā, kas viņu ierobežo,kas  neļauj pilnībā izpausties un dzīvot brīvībā. Vakarā būs pēršanās lauku pirtī, kur savienosim Dvēseles gaismu ar ķermeņa enerģētisko tīrību.

Lasīt tālāk: Dvēseles...

Vasaras nometne Sievietes atdzimšana.Nometne Sievietes atdzimšana no 11. līdz 14. augustam

 

           lauku mājās Ievlejas Sakas pagastā, 5 km no Pāvilostas.

 

           Katram cilvēkam ir savas mācības un dzīves uzdevumi, kuri apgūstami. Ja esam piedzimušas kā sievietes, tad svarīgi ir šo enerģiju izprast, izjust un izpaust caur sevi maksimāli un pilnīgi.

 

            Bet dzīvē mēdz būt dažādi. Katrai no mums ir savs stāsts. Tas ir aizsācies, iespējams, jau citās dzīvēs un turpinās tagad. Ir lietas, kas traucē pieņemt un paust savu sievišķību, tātad atdala no tīrās enerģijas, kas ir ielikta katrā sievietē. Kādai bērnībā ir pietrūcis drošības un aizsardzības, citai mīļuma, maiguma un uzmanības, kā arī izpratnes un brīvības. Līdz ar to šīs ,,lietas,, tiek meklētas citos cilvēkos. Pirmkārt savos partneros. Savukārt viņi no mums gaida to, kas nav ticis viņiem.

 

           

Lasīt tālāk: Vasaras...

Vasaras nometne - Sveika dzīveNometne Sveika, dzīve!

 

          no 3. līdz 9.jūlijam Jūrkalnē jaukā viesu mājā Ozoliņi, kas atrodas pie pašas jūras un stāvkrastiem.

 

            Septiņu dienu ilgais intensīvais darbs nometnē, kur darbosimies ar daudzām  tehnikām – dažādām meditācijām, sakrālām kustībām, deju, elpošanu, dziedāšanu, zīmēšanu un arvien dziļāku apzināšanos, ir virzīts uz to, lai mēs noticētu sev un  pieņemtu sevi, kā arī atvērtu savu iekšējo potenciālu un to arvien vairāk izpaustu. 

 

            Katra nometnes diena ir veltīta kādam svarīgam mūsu esības aspektam, kas palīdzēs virzīties uz iekšējo vienotību, tātad līdzsvaru, mieru, prieku un mīlestību.

 

           Pirmajā vakarā mēs iekārtosimies, iepazīsimies, dosimies attīrošā meditācijā un ļausim pakāpeniski norimt prātam. Nākamajā dienā veidosim saikni ar Zemi un tās spēku. Tad virzīsimies uz savas sievišķības apzināšanu trešajā dienā. Ceturtās dienas enerģija  ir radošums un tā izpausmes it visā. Piektā  ir sirds diena, kad mācāmies dzīvot pieņemšanā un mīlestībā. Bet sestajā dienā dosimies satikt dievišķo sevī un it visā, kas esam, kam pieskaramies, par ko domājam un jūtam.

 

           Nometnes noslēgums ir svētki un vienlaikus liela pateicības diena Zemei un Debesīm, kā arī katrai meitenei par atbalstu, par kopā būšanu un par jauno esību.

 

Lasīt tālāk: Vasaras...

Tikšanās ar Sargeņģeli.Seminārs – prakse Savienošanās ar Sargeņģeli.

 

     Mūsu dzīvē dažreiz notiek tādas lietas, kurām nav izskaidrojuma. Varam saukt to par veiksmi, vai vienkārši par sagadīšanos, bet varam arī šos notikumus vērot un mēģināt izprast. Tie parasti noved pie atziņas, ka blakus  ir kāda enerģija, kura  palīdz, vada un aizsargā. Iespējams, ka esam šo enerģiju sajutuši kā gaismas būtnes sev blakus. Varbūt pat dažreiz saskatījuši, vai kādu zīmi saņēmuši no tām. Šīs gaismas būtnes ir mūsu Sargeņģeļi.

 

    Sargeņģeļi ir tie, kas seko līdzi no dzimšanas un apzinīgi pilda savu uzdevumu – rūpēties par mums. Viņi ir tie, kas mūs uzklausa un palīdz, kas brīdina un aizsargā, tie, kas mūs mīl bez kādiem nosacījumiem. Vienīgi mūsu katra paša ziņā ir šo iespēju izmantot un caur ticību tam, ka Sargeņģelis ir vienmēr blakus, saikni vēl vairāk nostiprināt.

Lasīt tālāk: Tikšanās ar...

Kailaša kalnā.Zemei, tāpat kā cilvēkiem, ir enerģētiskie centrie.

Tie atrodas dažādās vietās uz zemeslodes. Septītais Zemes centrs jeb vainagčakra ir Tibetā Kailaša kalnā. Tā ir vieta, kur atveras Kosmosa Vārti un Dievi nāk uz Zemi, lai tiktos ar cilvēkiem.

Man bija iespēja tur būt un iet svētceļojumā apkārt Kailaša kalnam. Tagad šo pieredzi un enerģiju iezemēsim šeit Latvijā, veidojot Gaismas tiltu ar Tibetu un svēto Kailaša kalnu.

Lasīt tālāk: Kailaša kalnā.

Kad klusums ienāk sirdī.Ziemas nometne

Kad klusums ienāk sirdī

no 27. līdz 29.novembrim Siguldā.

 

            Kad tuvojas Ziemassvētki, un pasaule ap mums kļūst arvien baltāka, tā ir zīme, ka ir atnācis Eņģeļu laiks.

            Tad tūkstošiem Eņģeļu laižas uz Zemi, lai būtu ar mums un sagaidītu Kristus bērniņa piedzimšanu, jo katru gadu tas notiek atkal no jauna. Tie ir gaišākie svētki uz planētas. Cilvēki sanāk kopā, lai svētītu gaismu sevī un citos.

Lasīt tālāk: Kad klusums...

Sarunas ar Eņģeļiem.Seminārs
Sarunas ar Eņģeļiem - kopā radām savu dzīves telpu
14.oktobrī, trešdien, plkst.18.30 - 20.30

 

Eņģeļi ir Gaisma būtnes, kas visu laiku atrodas mums blakus. Viņi ir kopā ar mums jau kopš dzimšanas. Eņģeļi vienmēr ir atvērti sadarbībai. Tikai no cilvēkiem ir atkarīgs, vai un kādu šo kontaktu ar saviem Eņģeļiem veidojam.

 

Nodarbību ciklā "Sarunas ar Eņģeļiem", kas notiks vienu reizi mēnesī, iesim uz arvien dziļāku savu Eņģeļu apzināšanu, saskarsmi ar Viņiem un informācijas saņemšanu.

Lasīt tālāk: Sarunas ar...

Seminārs par dzimtas scenārijiem.Seminārs Kāpēc mēs atkārtojam dzimtas scenārijus?
Sestdien 31.oktobris no pulksten 11.00 - 15.00


Mēs bieži mēdzam kāpt uz tiem pašiem grābekļiem, uz kuriem kāpuši mūsu vecāki un vecvecāki. Kāpēc mēs atkārtojam savu senču pieredzi un ko mēs no tā iegūstam?

Seminārā no psiholoģijas redzes punkta aplūkosim procesu, kādā veidojas mūsu uzvedības modeļi un runāsim par to, kā ģimenē iegūtā pieredze ietekmē mūsu turpmākās dzīves izvēles. Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar genogrammu jeb ģimenes struktūras un attiecību grafisku attēlojumu, kas palīdzēs ieraudzīt un izprast pašiem savus dzimtas scenārijus.

Lasīt tālāk: Seminārs par...

Gaismas centra Eņģeļu pasaule atvēršana un kalendāra prezentācija.Piektdien 9.oktobrī 18.00 Gaismas centra Eņģeļu pasaule atvēršana un izdevniecībā Zvaigzne izdotā 2016.gada kalendāra Eņģeļu pieskārieni prezentācija.

 

  Lasīsim lūgšanas, dzersim tēju un būsim kopā viens ar otru un ar Eņģeļiem. 

 

Tiekamies K.Barona 88, 2 korpusā 2 stāvā 221.kabinetā.

Iebraukšana un bezmaksas autostāvvieta no Dainas ielas 10.

Dalība ir ziedojums centra attīstībai.

Pieteikšanās un sīkāka informācija Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija

Kā izkļūt no perfekcionisma slazda.Seminārs Kā izkļūt no perfekcionisma slazda svētdien 18.oktobrī.

Daudzi no mums cenšas būt ideāli visās dzīves jomās - ideāli vecāki, ideāli darbinieki, ideāli partneri… Augstā latiņa, kuru sev uzstādām, ļauj sasniegt daudzus mērķus, taču vienlaikus padara dzīvi par nepārtrauktu cīņas lauku.

Lasīt tālāk: Kā izkļūt no...

Pasākumi Eņģeļu pasaulēEņģeļu pasaules pasākumi.

Septembris.

            Nodarbību cikls Sarunas ar Eņģeļiem sākas trešdien 9.septembrī Daya Yogas centrā no 18.30 līdz 20.30. Notiks katra mēneša otrajā trešdienā. Runāsim par Eņģeļiem un smalko pasauli ap mums, par to, kā Eņģeļus pieaicināt, sadarboties, par to, ko Viņi mums rāda un māca. Savienosimies ar Eņģeļiem meditācijās. Dalība ir 10 euro. DAYA YOGA Stabu iela 51/2 Tel: 26555060 un 67276104 e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīt tālāk: Pasākumi...

Kāpnes pie Dieva.Seminārs – prakse Kāpnes pie Dieva ( Garīgās attīstības pakāpes ).

sestdien 3.oktobrī no 11.00 līdz 16.00

 

            Bībelē ir stāsts par Jēkabu, kurš sapnī redzēja eņģeļus, kas kāpa augšā pa kāpnēm. Arī mēs – cilvēki ejam pa tām, apgūstot dzīves mācības un iegūstot pieredzi.

            Semināra laikā iepazīsimies ar 7 garīgās attīstības pakāpēm, noteiksim uz kura pakāpiena atrodamies un kādas kvalitātes apgūstam. Uzzināsim kā veidot saskarsmi ar cilvēkiem, kuri atrodas uz cita pakāpiena, kā celt savas vibrācijas, lai pilnībā realizētu sevi un lai piepildītos dvēseles viskvēlākās vēlēšanās. Semināra laikā notiks eņģeļu terapija, kā arī būs iespēja saņemt atbildes uz jautājumiem.

Lasīt tālāk: Kāpnes pie...

Tikšanās ar Sargeņģeli.Seminārs – prakse Savienošanās ar Sargeņģeli.

Mūsu dzīvē dažreiz notiek tādas lietas, kurām nav izskaidrojuma. Varam saukt to par veiksmi, vai vienkārši par sagadīšanos, bet varam arī šos notikumus vērot un mēģināt izprast. Tie parasti noved pie atziņas, ka blakus  ir kāda enerģija, kura  palīdz, vada un aizsargā. Iespējams, ka esam šo enerģiju sajutuši kā gaismas būtnes sev blakus. Varbūt pat dažreiz saskatījuši, vai kādu zīmi saņēmuši no tām. Šīs gaismas būtnes ir mūsu Sargeņģeļi. Sargeņģeļi ir tie, kas seko mums līdzi no dzimšanas un apzinīgi pilda savu uzdevumu – rūpēties par mums. Viņi ir tie, kas mūs uzklausa un palīdz, kas brīdina un aizsargā, tie, kas mūs mīl bez kādiem nosacījumiem. Vienīgi mūsu katra paša ziņā ir šo iespēju izmantot un caur ticību tam, ka Sargeņģelis ir vienmēr blakus, saikni vēl vairāk nostiprināt.

Lasīt tālāk: Tikšanās ar...

Ar sauli sirdīSeminārs – prakse sievietēm

par mīlestību

no 4. līdz 6.septembrim pie jūras Plieņciemā

AR SAULI SIRDĪ.

 

    Šis laiks uz Zemes ir īpašs. Tas pasniedz savas mācību stundas un dod iespēju mainīties.

    Katram no mums ir savs dialogs ar mīlestību. Mīlestība spēj pacilāt, kā arī sāpināt, priecēt un ievainot. Visa šī pieredze ir atstājusi savus nospiedumus mūsu esībā jau sākot ar piedzimšanu, jo pirmā saskarsme ar mīlestību veidojas no vecākiem.

Lasīt tālāk: Ar sauli sirdī

Eņģeļu festivāls.Eņģeļu festivāla programma.

Sestdiena 8.augusts.

No 13.00  pulcēšanās skaistā vietā pie dabas dižkoku ieskāvumā Ķīšezera maliņā. Sagaidām draugus no Eņģeļu skolas Viļņā.

14.00 Gaismas aplis. Iepazīšanās ar vietu, tās enerģētisko uzbūvi un dabas gariem. Vada Maija Kadiķe - eņģeļu praktiķe.

15.00 Kopīgas pusdienas.

16.00 Biodejas nodarbība Satikšanās ar savu eņģeli. Vivenciju vadīs: Kristiāna Kalniņa - Biodejas skolotāja, Deju/kustību terapeite.

Lasīt tālāk: Eņģeļu...

Eņģeļu pasaules pasākumiEņģeļu pasaules pasākumi.

 

Trešdien 15.jūlijs. Erceņģeļu meditāciju prakse. Tikšanās ar Erc.Rafaēlu, kas ir galvenais kosmiskais brīnumdaris, kurš dziedina mūsu ķermeni, likteni un dvēseli.

Dalības maksa: EUR 10 (ieskaitot izdales materiālus).

DAYA YOGA Stabu iela 51/2 Rīga LV-1011  Tel: 26555060 un 67276104  e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīt tālāk: Eņģeļu...

Eņģeļu festivālsEņģeļu festivāls tiek pasludināts!

No 8. - 9 augustam,
Jaunciema gatvē 23, mājas Vārnas, mūsu Ķīšezera maliņā

 


Aicināti visi, kurus interesē sarunas, meditācijas, prakses, dejas ar un par Eņģeļiem. Pie mums ciemosies arī Eņģeļu draugi no Lietuvas. Informāciju papildināsim ar katru brīdi tuvāk pasākumam.
Sekojiet informācijai Facebookā un www.engelupasaule.lv, ierakstiet savā kalendārā - EŅĢEĻU FESTIVĀLS.

Lasīt tālāk: Eņģeļu...

Vasaras Saulgrieži.Vasaras Saulgriežu mistērija

            20.- 21.jūnijs.

            Vasaras Saulgrieži ir laiks, kad notiek Brīnumi. To var vērot dabā un arī katrā cilvēkā.

            Bet, lai šīs dievišķās pārvērtības notiktu ar mums, svarīgi ir tām ar izpratni gatavoties un ar cieņu sagaidīt.

            Mēs sanāksim kopā 20.jūnija vakarā skaistā vietā Ķīšezera maliņā, lai kopā pavadītu sauli, atbrīvotos no vecām enerģijām un savienotos ar dabu. Gulēsim senā latvju klētiņā.

Lasīt tālāk: Vasaras...

Vasaras nometne. 2015Vasaras nometne Sievietes atdzimšana.
no 5. līdz 11.jūlijam pie jūras Kaltenē.


   Katrā sievietē atrodas milzīgs radošais spēks, jo sieviete jau ir piedzimusi kā radītāja, tikai apkārtējo apstākļu, dzīves pieredzes un arī dzimtas enerģiju ietekmē, šī unikālā sievišķā enerģija var būt apspiesta vai neizprasta un līdz ar to līdz galam neizpausta. Bet Zeme un Debesis vienmēr ir ar mums un visu laiku dod iespēju atdzimt un atgriezties savā pirmatnīgajā, radošajā spēkā, tātad mīlestībā. Ja atgūstam savu sievišķo esību un tādā veidā harmonizējam iekšējo sievieti, tad dodam iespēju vīriešiem atgriezties viņu patiesajā spēkā un kļūt par vīriešiem.
     Daba ir kā milzīga dziednīca. Mēs dzīvosim neskartā jūras krastā Kaltenē, un katra diena būs veltīta kādai no dabas enerģijām - zemei, ūdenim, ugunij, gaisam un ēterim. Dabas elementu sajušana apkārtējā pasaulē, ļaus šīs enerģijas saharmonizēt sevī un atrast iekšējo mieru. Tas ir līdzsvars starp dienu un nakti, starp došanu un ņemšanu, starp sievišķo un vīrišķo enerģiju. Līdzsvara punktā ir patiesība, tur ir maigums un mīlestība. Sasniedzot šādu stāvokli, varam izstarot gaismu ap sevi, sniedzot to cilvēkiem, kas ir ap mums - ģimenei, partnerim, draugiem un jebkuram, ko satiekam.

Lasīt tālāk: Vasaras...

Seminārs par Sargeņģeli Liepājā.Seminārs – prakse Savienošanās ar Sargeņģeli Liepājā.

Mūsu dzīvē dažreiz notiek tādas lietas, kurām nav izskaidrojuma. Varam saukt to par veiksmi, vai vienkārši par sagadīšanos, bet varam arī šos notikumus vērot un mēģināt izprast. Tie parasti noved pie atziņas, ka blakus  ir kāda enerģija, kura  palīdz, vada un aizsargā. Iespējams, ka esam šo enerģiju sajutuši kā gaismas būtnes sev blakus. Varbūt pat dažreiz saskatījuši, vai kādu zīmi saņēmuši no tām. Šīs gaismas būtnes ir mūsu Sargeņģeļi. Sargeņģeļi ir tie, kas seko mums līdzi no dzimšanas un apzinīgi pilda savu uzdevumu – rūpēties par mums. Viņi ir tie, kas mūs uzklausa un palīdz, kas brīdina un aizsargā, tie, kas mūs mīl bez kādiem nosacījumiem. Vienīgi mūsu katra paša ziņā ir šo iespēju izmantot un caur ticību tam, ka Sargeņģelis ir vienmēr blakus, saikni vēl vairāk nostiprināt.

Lasīt tālāk: Seminārs par...

Pavasara nometne. 2015Dvēseles dziedināšana.

 Pavasara nometne no 3. līdz 5.aprīlim.

 Pie jūras Jūrkalnē.

 Pavasaris atnes pamošanos. Mostas daba, cilvēki un dvēseles.

 Lieldienas ir īpašs laiks, kad Kristus Augšāmcelšanās enerģijas atkal nolaižas uz Zemi, lai palīdzētu cilvēkiem pamosties un savienoties ar savu dvēseli.

 

Trīs dienu pavasara nometnē mēs pakāpeniski atjaunosim saikni ar dvēseles Gaismu. Sāpīgi notikumi un aizvainojumi, bailes un dusmas var būt atstājušas savus nospiedumus uz dvēseli, un tādā veidā atdalījušas to no dievišķās Gaismas plūsmas.

Lasīt tālāk: Pavasara...

Eņģeļi pavasarī  Eņģeļu pasākumi pavasarī.

 

            Pavasaris vienmēr atnāk ar pārmaiņām. Arī Eņģeļi mums ir sagatavojuši daudz interesantu notikumu un iespēju būt ar Viņiem kopā.

 

            Sestdien 28.februārī 18.00 stāstīsim par Peru un Bolīvijā piedzīvoto un ilustrēsim to ar bildēm un video jogas centrā Matīsa ielā 8, 5 stāvā, durvju kods 4.

 

            Dalība ir ziedojums. Saziedotie līdzekļi tiks ieguldīti bērnu krīzes centra vasaras nometnes rīkošanai.

Lasīt tālāk: Eņģeļi pavasarī

  Par Peru un Bolīviju.Pasākums Mūsu Māte Zeme par ceļojumu uz Peru un Bolīviju.

 

 Sestdien 28.februārī 18.00.

             Mūsu Zeme ir skaista un svēta. Ir daudz brīnišķīgu vietu, uz kurām mēs, iespējams, jau savā iztēlē esam devušies. Bet dažreiz vajag pavisam nedaudz, lai sapnis pārtaptu par īstenību. Tas nozīmē uzdrīkstēties un ļauties Augstāko spēku vadībai.

Lasīt tālāk: Par Peru un...

Ielūgums uz jaunās grāmatas Eņģeļu Dārzā atvēršanas svētkiem!Mīļie Draugi, no sirds aicinu uz savas jaunās grāmatas Eņģeļu Dārzā atvēršanas svētkiem! Pasākums būs trešdien 17.decembrī no 17.00 līdz 19.00 Apgāda Zvaigzne ABC prezentāciju zālē ( ieeja caur grāmatnīcu ).
    Eņģeļu Dārzā ir turpinājums iepriekšējai grāmatai Eņģeļu lūgšanas, un tajā ir apkopotas lūgšanas un meditācijas, kas ir atnākušas no Eņģeļiem pēdējā gada laikā. Grāmatai ir trīs nodaļas, kas arī veido tās noskaņu - Miers. Maigums. Mīlestība.
     Eņģeļu iedrošināta, radīju krāsainas ilustrācijas grāmatai. Šīs bildes savieno ar Smalko pasauli, harmonizē un dziedina.

Lasīt tālāk: Ielūgums uz...

Erceņģeļa Mihaēla diena.

Erceņģeļa Mihaēla diena, kas ir 29.septembrī, ir īpaši svētki Eņģeļu gaismas pasaulē.

Šajā dienā tiek pieminēts ne tikai Erceņģelis Mihaēls, bet arī visi citi Erceņģeļi – Gabriēls, Uriēls, Rafaēls, Metatrons, Sandalfons un pārējie.


Erceņģelis Mihaēls atrodas vistuvāk Zemei un ir kā atbalsts un palīgs katram Zemes iedzīvotājam.

Tāpēc aicinu sanākt kopā šajā īpašajā dienā, lai godinātu Erceņģeli Mihaēlu un citus Erceņģeļus, lai dalītos ar savu pieredzi, lai lasītu lūgšanas un būtu kopā Viņu bezgalīgajā Gaismas laukā.


26.septembrī, pl.18:00-20:30 Gaismas centrs Eņģeļu pasaule

K.Barona iela 88, 2 korpuss 2 stāvs 221 kabinets. Bezmaksas autostāvvieta (iebraukšana no Dainas ielas)Dalība ir ziedojums.

Lūgums pieteikties Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.

www.facebook.com/engelupasaule

Seminārs – prakse Savienošanās ar Sargeņģeli. Seminārs – prakse Savienošanās ar Sargeņģeli. 

 

     Sestdien  29.novembrī.

 

 Mūsu dzīvē dažreiz notiek tādas lietas, kurām nav izskaidrojuma. Varam saukt to par veiksmi, vai vienkārši par sagadīšanos, bet varam arī šos notikumus vērot un mēģināt izprast. Tie parasti noved pie atziņas, ka blakus  ir kāda enerģija, kura  palīdz, vada un aizsargā. Iespējams, ka esam šo enerģiju sajutuši kā gaismas būtnes sev blakus. Varbūt pat dažreiz saskatījuši, vai kādu zīmi saņēmuši no tām. Šīs gaismas būtnes ir mūsu Sargeņģeļi. Sargeņģeļi ir tie, kas seko mums līdzi no dzimšanas un apzinīgi pilda savu uzdevumu – rūpēties par mums. Viņi ir tie, kas mūs uzklausa un palīdz, kas brīdina un aizsargā, tie, kas mūs mīl bez kādiem nosacījumiem. Vienīgi mūsu katra paša ziņā ir šo iespēju izmantot un caur ticību tam, ka Sargeņģelis ir vienmēr blakus, saikni vēl vairāk nostiprināt.

Lasīt tālāk: Seminārs –...

Eņģeļu skola.Eņģeļu skola svētdien 9.novembrī. 

Laikā, kad viss Kosmoss ieiet arvien dziļākos transformācijas procesos, Debesis nolaižas mums tuvu klāt un sūta savus Eņģeļus, lai ar Viņu palīdzību arī mēs spētu mainīties kopā ar Māti Zemi.

            Vistuvāk mums vibrāciju līmenī atrodas Sargeņģelis. Viņš ir dots no Dieva katram cilvēkam.  Tāpēc arī saikne ar Sargeņģeli ir tik svarīga, jo kopā ar Viņu mēs droši un viegli varam ieiet un darboties Smalkajā pasaulē. Sargeņģelis ir kā Gaismas vārti uz citām dimensijām.

Lasīt tālāk: Eņģeļu skola.


Ziemas nometne otrajā AdventāZiemas nometne:             

Kad Eņģeļi ir tuvu klāt.

 

                Kad tuvojas Ziemassvētki, un pasaule ap mums kļūst arvien baltāka, tā ir zīme, ka atnācis ir Eņģeļu laiks.Decembrī  tūkstošiem Eņģeļu nolaižas uz Zemes, lai būtu ar mums kopā un sagaidītu Kristus bērniņa atnākšanu. Tie ir gaišākie svētki uz planētas, jo dod iespēju mums būt arvien vairāk savā Dievišķā gaismā.

Lasīt tālāk: Ziemas...

   Eņģeļu skolaEņģeļu skola

svētdien 12.oktobrī.

 

            Laikā, kad viss Kosmoss ieiet arvien dziļākos transformācijas procesos, Debesis nolaižas mums tuvu klāt un sūta savus Eņģeļus, lai ar Viņu palīdzību arī mēs spētu mainīties kopā ar Māti Zemi.

 

            Vistuvāk mums vibrāciju līmenī atrodas Sargeņģelis. Viņš ir dots no Dieva katram cilvēkam.  Tāpēc arī saikne ar Sargeņģeli ir tik svarīga, jo kopā ar Viņu mēs droši un viegli varam ieiet un darboties Smalkajā pasaulē. Sargeņģelis ir kā Gaismas vārti uz citām dimensijām.

Lasīt tālāk: Eņģeļu skola

Seminārs par Serafiem.Seminārs par Eņģeļiem Serafiem.

 

            Semināru vada Eņģeļu speciāliste no Lietuvas Danute Davidoniene. Viņa ir filologs, garīgās literatūras un zinātnisko darbu tulks, ar garīgām praksēm nodarbojas apmēram 25 gadus. Danute Davidoniene ir studējusi Angeoloģiju ( zinātni par Eņģeļiem ) Geteway University School of Angel Ministry ( Kalifornija, USA ) Prof.Rev.Dr.Kimberly Marooney vadībā. Dzīvo un strādā Viļņā. 2012.gadā ir atvērusi skolu – garīgās pašizaugsmes studiju ,,Angelu mokyklele,,   ( http://www.angellight.lt/) , bet Gateway University School of Angel Ministry vada praktiskās nodarbības darbam ar Eņģeļiem (http://theangelministry.com/reader.html).

Lasīt tālāk: Seminārs par...

Savienošanās ar Sargeņģeli.Seminārs – prakse Savienošanās ar Sargeņģeli.

 

     Svētdien 5.oktobrī.

 

 Mūsu dzīvē dažreiz notiek tādas lietas, kurām nav izskaidrojuma. Varam saukt to par veiksmi, vai vienkārši par sagadīšanos, bet varam arī šos notikumus vērot un mēģināt izprast. Tie parasti noved pie atziņas, ka blakus  ir kāda enerģija, kura  palīdz, vada un aizsargā. Iespējams, ka esam šo enerģiju sajutuši kā gaismas būtnes sev blakus. Varbūt pat dažreiz saskatījuši, vai kādu zīmi saņēmuši no tām. Šīs gaismas būtnes ir mūsu Sargeņģeļi. Sargeņģeļi ir tie, kas seko mums līdzi no dzimšanas un apzinīgi pilda savu uzdevumu – rūpēties par mums. Viņi ir tie, kas mūs uzklausa un palīdz, kas brīdina un aizsargā, tie, kas mūs mīl bez kādiem nosacījumiem. Vienīgi mūsu katra paša ziņā ir šo iespēju izmantot un caur ticību tam, ka Sargeņģelis ir vienmēr blakus, saikni vēl vairāk nostiprināt.

Lasīt tālāk: Savienošanās...

Ekspedīcija uz Zemgales spēka vietām.Ekspedīcija uz Zemgales spēka vietām 30. un 31.augustā.

 

            Pārmaiņas, kas notiek uz Zemes un ar cilvēkiem, ir saistītas ar lieliem kosmiskiem procesiem. Mēs – cilvēki varam palīdzēt Zemei atbrīvoties no vecās ,,čaulas,, un pacelties augstākās vibrācijās. Bet daba un it īpaši spēka vietas savukārt dod iespēju mums attīrīties un atjaunoties. Lai tas notiktu, mums – cilvēkiem jāsajūt un jāpaskatās uz šīm vietām pa jaunam, tādā veidā palīdzot tām ieiet jaunajās Zemes struktūrās. Tad arī katra šī atjaunotā vieta tiek pieslēgta Zemes kristāliskajam gaismas tīklam.

            Jau vairākus gadus mēs dodamies ekspedīcijās pa dažādām spēka vietām Latvijā - pie svētiem kokiem, dabas svētnīcām, svētbirzīm un svētavotiem, akmens krāvumiem, pilskalniem.

            Esam daudz padarījuši Kurzemē un Vidzemē. Tagad mūsu ekspedīcija dodas uz Zemgali.

Lasīt tālāk: Ekspedīcija...

Seminārs – prakse sievietēm

 par mieru, maigumu un mīlestību

 no 5. līdz 7.septembrim pie jūras Plieņciemā

                                                                     ESMU SAULE.

            Šis laiks uz Zemes ir īpašs. Tas katram dod iespēju mainīties, pasniedzot savas mācību stundas.  Iespējams, ka tas bieži nav nemaz tik viegli un vienkārši. Bet, pieņemot pārmaiņas ar izpratni kā pašas labākās priekšs sevis, varam droši doties tālāk uz dzīvi saskaņā ar savu dvēseles gaismu.

            Bet, atstājot veco enerģiju, sevi ir jāpiepilda ar jaunām kvalitātēm.

Lasīt tālāk: Esmu Saule.

Vasaras Saulgrieži.Vasaras Saulgriežu mistērija  

                20.- 21.jūnijs.

            Vasaras Saulgrieži ir laiks, kad notiek brīnumi. To var vērot dabā un arī katrā cilvēkā.

            Bet, lai šīs dievišķās pārvērtības notiktu ar mums, svarīgi ir tām ar izpratni gatavoties un ar cieņu sagaidīt.

            Mēs sanāksim kopā 20.jūnija vakarā skaistā vietā Ķīšezera maliņā, lai kopā pavadītu sauli, atbrīvotos no vecām enerģijām un savienotos ar dabu. Gulēsim senā latvju klētiņā.

Lasīt tālāk: Vasaras...

 Māras spēka vietu atdzimšana.Brauciens – ekspedīcija.

Latvija ir Māras Zeme. Tātad šeit dominē sievišķais pirmsākums. Līdz ar to pārmaiņas Latvijā var sākties ar Māras enerģijas atdzimšanu. Lai tas notiktu, mēs katrs varam ielikt savu ieguldījumu kopīgajā pārmaiņu procesā. Ne tikai runāt par to, ka gribas dzīvot sakārtotā un harmoniskā vidē un valstī, bet arī praktiski rīkoties. Jo visi procesi, lai tie izpaustos materiālā pasaulē, vispirms notiek smalkajā līmenī.

 

Mūsu Zemē Latvijā ir daudz Māras spēka vietu. Patiesībā Māru svētīja katrā sētā. Daudzas no šīm vietām ir apzinātas, bet liela daļa ir nezināmas. Godinot šīs vietas un Māru un tādā veidā caur gaismas rituāliem ienesot tur jaunas enerģijas un garīgās vērtības, mēs varam palīdzēt mūsu Mārai, tātad latviskam dievišķam sievietes pirmsākumam, atdzimt un augšāmcelties.

 

24. un  25.maijā būs brauciens – ekspedīcija pa Māras spēka vietām un citiem nozīmīgiem objektiem Ziemeļvidzemē.

Lasīt tālāk: Māras spēka...


Vasaras nometne.Vasaras nometne Sieviete saulē, jūrā un vējā

no 6. līdz 12.jūlijam Košragā.

          Esot neskartā  jūras krastā, sajūtot viļņus pie kājām, saules apņemošo siltumu un vēja glāstošos pieskārienus, mūsu būtība tiecas pēc vienojošā – pēc esības dievišķā gaismā.

          Klusais lībiešu krasts Slīteres nacionālā  parka teritorijā ir kā brīnumaina dabas dziednīca, kur varēsim sevi atvērt, pilnveidot un uzziedēt.

          Lai savienotos ar viedo gaismas Sievieti sevī, viņa vispirms ir jāierauga un jāizprot, harmonizējot savus iekšējos arhitipus – mazo bērnu un tad jauno meiteni -pusaudzi, ar ko strādāsim  nometnes pirmajās dienās. Ieiešana sievietes kārtā notiks caur iesvētīšanu. Tālāk ar katru brīdi  arvien vairāk tuvosimies savai sievišķai gaismas esībai.

Lasīt tālāk: Vasaras...

Ģimenes attiecību un dzimtas dziedināšana.Seminārs-prakse
Ģimenes attiecību un dzimtas dziedināšana

27.aprīlī, svētdien, plkst.11.00 - 16.00

No pašas savas dzimšanas mēs veidojam attiecības. Sākumā ģimenē. Tās ir attiecības starp māti un tēvu, kuras ieliek pamatus visu turpmāko attiecību veidošanā. Ejot tālāk pasaulē - skolā, studijās, darbā un citur, izejas moments ir bērnībā gūtie priekšstati un enerģijas, kas darbojas zemapziņas līmenī. Līdz ar to jebkuru attiecību harmonizācija ir iespējama tikai caur atgriešanos savā bērnībā un ģimenē. Taču svarīgi ir iet vēl dziļāk - saprast savu vecāku bērnības situācijas un enerģijas vecvecāku ģimenēs.

Tā apziņa un dvēseles gaisma, kas mūsos ir šobrīd, spēj dziedināt gan mūsu vecākus, gan vecvecākus un visu dzimtu. Godināšana, pateicība un mīlestība savas dzimtas sievietēm un vīriešiem var paveikt brīnumainus harmonizācijas procesus ģimenē un partnerattiecībās. Jo tikai tad, kad esam sakārtojuši savas dzimtas sievišķās un vīrišķās enerģijas plūsmas un piepildījuši tās ar gaismu no savas dvēseles, varam veidot harmoniskas attiecības savā ģimenē.

Lasīt tālāk: Ģimenes...

Seminārs par Sargeņģeli.Seminārs - prakse
Savienošanās ar Sargeņģeli

6.aprīlī, svētdien, plkst.11.00  - 16.00.

Mūsu dzīvē dažreiz notiek tādas lietas, kurām nav izskaidrojuma. Varam saukt to par veiksmi, vai vienkārši par sagadīšanos, bet varam arī šos notikumus vērot un mēģināt izprast. Tie parasti noved pie atziņas, ka blakus ir kāda enerģija, kas vada un aizsargā. Iespējams, ka esam šo enerģiju sajutuši kā gaismas būtnes sev blakus. Varbūt pat dažreiz saskatījuši, vai kādu zīmi saņēmuši no tām. Šīs gaismas būtnes ir mūsu sargeņģeļi. Sargeņģeļi ir tie, kas seko mums līdzi no dzīves uz dzīvi un apzinīgi pilda savu uzdevumu - rūpēties par mums. Viņi ir tie, kas mūs uzklausa un palīdz, kas brīdina un aizsargā, tie, kas mūs mīl bez kādiem nosacījumiem. Vienīgi mūsu katra paša ziņā ir šo iespēju izmantot un caur ticību tam, ka sargeņģelis ir vienmēr blakus, saikni nostiprināt.

Lasīt tālāk: Seminārs par...

Dvēseles atdzimšana. Pavasara nometne sievietēm no 18. līdz 20.aprīlim.

Pie jūras Svētciemā.

 

Pavasaris ir pamošanās laiks. Gan dabai, gan cilvēkiem. Tā ir iespēja dzīvot arvien lielākā Gaismā.

Kristus atnāca un parādīja šo Ceļu uz Dvēseles Atdzimšanu. Tāpēc Lieldienas ir īpašs laiks, kad Kristus Augšāmcelšanās enerģijas atkal nolaižas uz Zemi, lai palīdzētu cilvēkiem pamosties un savienoties ar savu dvēseles gaismu.

 

Lasīt tālāk: Dvēseles...

Iekšējā bērna dziedināšana.PRAKTISKS SEMINĀRS
Iekšējā bērna dziedināšana

16.martā, svētdien, plkst.11.00 - 16.00

 Bērnībā piedzīvotās nepatīkamās emocijas ir tās, kas neļauj būt savā patiesajā esības stāvoklī. Būt "Tagad un šeit".

Lasīt tālāk: Iekšējā...

Sievietes un Vīrieša satikšanās.Ziemas nometne. Sievietes un Vīrieša satikšanās.

22. un 23.februāris.

 Ja dzīvē ir situācijas, kas ir saistītas ar attiecību veidošanu un  uzlabošanu, kā arī ar garīgās un materiālās pasaules plūsmām, pirmkārt, ir jāsaprot , kas notiek ar iekšējo Sievieti un Vīrieti. Kādi viņi ir? Kā jūtas? Vai viņi redz viens otru un vai vispār ir satikušies?

 Mēs zinām, ka Dabā viss ir līdzsvarā. Tumsa mijas ar gaismu, ziema ar pavasari, migla ar sauli. Patiesībā šie it kā pretpoli ir kaut kā Viena, ļoti Liela sastāvdaļas. Tas ir Kosmoss, kas atrod izpausmi katrā smilšu graudiņā vai vēja pieskārienā.

Lasīt tālāk: Sievietes un...

Rudens nometne Sievietes atdzimšana

Kad koks rudenī atbrīvojas no lapām, tas vienlaicīgi dod iespēju radīt sevi no jauna. Tāpat arī mums vienmēr ir dota šī iespēja – atdzimt.

Katram cilvēkam ir savas mācības un dzīves uzdevumi, kuri apgūstami. Ja esam piedzimušas kā sievietes, tad svarīgi ir šo enerģiju izprast, izjust un izpaust caur sevi maksimāli un pilnīgi.

Lasīt tālāk: Rudens...

Sieviete Dabā. Sievietes Daba...

Sestdien, 3. augustā no plkst. 10.30 - 18.00 

Pasākums brīvā dabā sievietēm, izbaudot gan Latvijas vasaras dabu, gan dodot jaunus impulsus savai Dabiskajai gudrībai, Dabiskajai sievišķībai.

Programmā

1. Sākums

10.00 -10.30 Ierašanās, iekārtošanās   

10.00 -10.50 Sasveicināšanās ar Vietu, dabas gariem, Dižkokiem, ziedu fejām. (Maija)  

10.50 –  11.30 Speciāli sievietes ķermenim piemērota izkustēšanās/dejošanas daļa.  Svētās sievišķības atvēršana ar un caur  savu ķermeni . (Baiba)              

11.30 -12.00 Meditācija satikšanās ar savu Pirmsievieti. Maija/Baiba.

Lasīt tālāk: Sieviete...

Dabā un kustībā sestdien 8. jūnijāSestdien, 8. jūnijā no plkst 10.30- 18.00

Relaksējoši- darbīgs, nopietni rotaļīgs, meditatīvi kustīgs pasākums brīvā dabā.

 Ideja – sajust savas pirmatnējās enerģijas tiešā veidā; sajust Zemes spēku pēdās un visā ķermenī, putnu uzrunas, vēja čukstus, ūdens kustību un visu pārējo neizsmeļamo, ko tikai daba spēj dot.

Lasīt tālāk: Dabā un...

Seminārs-prakse Partnerattiecību dziedināšanaNo pašas savas dzimšanas mēs veidojam attiecības. Sākumā ģimenē. Tās ir attiecības starp māti un tēvu, kuras ieliek pamatus visu turpmāko attiecību veidošanā. Ejot tālāk pasaulē – skolā, studijās, darbā un citur, izejas moments ir bērnībā gūtie priekšstati un enerģijas, kas darbojas zemapziņas līmenī. Līdz ar to jebkuru attiecību harmonizācija ir iespējama tikai caur atgriešanos savā bērnībā un ģimenē. Bet svarīgi ir iet vēl dziļāk un saprast savu vecāku bērnības situācijas un enerģijas vecvecāku ģimenēs. Tā apziņa un dvēseles gaisma, kas mūsos ir šobrīd, spēj dziedināt gan mūsu vecākus, gan vecvecākus un visu dzimtu. Godināšana, pateicība un mīlestība savas dzimtas sievietēm un vīriešiem var paveikt brīnumainus harmonizācijas procesus ģimenē un partnerattiecībās. Jo tikai tad, kad esam sakārtojuši savas dzimtas sievišķās un vīrišķās enerģijas plūsmas un piepildījuši tās ar gaismu no savas dvēseles, varam veidot harmonisku sadarbību ar savu iekšējo sievieti un vīrieti, kas ir pamats jebkurai saskarsmei un attiecībām.

Lasīt tālāk: Seminārs-prakse...

Vasaras seminārs – prakse Sieviete saules lēktāKaltenē jūras krastā no 8. līdz 14.jūlijam.

Sievietēs atrodas milzīgs radošā spēka potenciāls, bet, apkārtējo apstākļu ierobežots, šis spēks ir ticis apspiests un palicis līdz galam neizpausts. Tagad, šajā īpašajā gaismas laikā, sievietēm tiek dota iespēja atkal atgriezties savā pirmatnīgā, radošajā spēkā, tātad mīlestībā. Atgūstot savu spēku, sievietes dod iespēju vīriešiem atgriezties viņu patiesajā spēkā.

Daba ir kā milzīga dziednīca. Dzīvošana pašā jūras krastā un savienošanās ar visām dabas enerģijām – zemi, ūdeni, uguni, gaisu un ēteri, kā arī ar saviem spēka dzīvniekiem, paver iespēju būt pašai kā dabas daļai. Tātad atdzimt no jauna. Piedzimt kā Sievietei saules lēktā, sajūtot savu pirmatnīgumu, spēku un radošumu.

Lasīt tālāk: Vasaras...

 Erceņģeļu seminārs 24.martāSvētdien 24.martā Seminārs par Erceņģeļiem . Kā  izveidot  saskarsmi   un  sadarboties.

Šis gaišais un pārdomu pilnais laiks pirms Lieldienām ir kā radīts, lai tiktos ar eņģeļiem un veidotu arvien dziļāku un patiesāku saskarsmi ar viņiem. Eņģeļi šajā laikā ir nonākuši uz Zemi mums pavisam blakus un atliek tikai pastiept rokas viņiem pretim, lai sajustu, uzrunātu, sadzirdētu un atbildētu.

Katram no mums ir savs stāsts par eņģeļiem. Paša piedzīvots un izjusts.

Vistuvāk mums atrodas sargeņģeļi,  kuri  mūs sargā un kuri vienmēr ir gatavi atsaukties uz katru mūsu aicinājumu.
 Bet augstākā vibrāciju līmenī jeb gaismas hierarhijā par sargeņģeļiem atrodas Erceņģeļi.
 Erceņģeļu ir ļoti daudz un katram no Viņiem ir sava loma un savi uzdevumi, kurus Erceņģeļi pilda šeit uz Zemes .

Lasīt tālāk: Erceņģeļu...

 Seminārs Iekšējā bērna dziedināšana un ģimenes attiecību harmonizācijaIekšējā bērna dziedināšana un ģimenes attiecību harmonizācija.

Atgriešanās pie sevis sākas ar Iekšējā bērna dziedināšanu.

Bērnībā piedzīvotās emocionālās traumas ir tās, kas neļauj būt pilnībā savā harmoniskā esības stāvoklī un patiesajā spēkā. Situācijas un notikumi, kuri satur līdzvērtīgu enerģiju,kāda tā ir bijusi bērnībā, atkal un atkal atgriež šajās emocijās, radot bailes, diskomfortu un paniku. Pirmais un galvenais solis, lai atgrieztos pie sevis, lai saprastu un pieņemtu sevi, ir Iekšējā bērna dziedināšana.

Tagad savam Iekšējam bērnam varam sniegt tādu mīlestību un uzmanību, kādu, iespējams, viņš nav saņēmis bērnībā. To var paveikt tikai katrs pats, nonākot tiešā saskarsmē ar savu Iekšējo bērnu. Kad Iekšējais bērns ir dziedināts, rodas iespēja veidot jaunas attiecības ar saviem tuviniekiem – vecākiem, brāļiem, māsām, bērniem un partneriem. Tās vairs nebalstās uz traumētā bērna emocijām, bet gan harmonijas, miera, mīlestības un radošuma piepildītas.

Lasīt tālāk: Seminārs...

PateicībāZvaigžņu dienā biedrība Vienota gaisma saņēma pateicības rakstu no Rīgas Domes par labajiem darbiem 2012.gadā. Liels paldies visiem, kas mūs šos piecus gadus ir atbalstījuši. Gan materiāli, gan emocionāli. Ar saviem darbiem un labām domām.

Īpaši gribu pateikties Elīnai Eihmanei un Sandrai Miķelsonei. Labdarība arī ir talants, un tas piemīt Elīnai un Sandrai. Paldies jums meitenes!

Pateicos visiem atbalstītājiem no domu biedru grupas Vienota gaisma! Jūs palīdzējāt iesākt šo darbu un tagad turpināt. Paldies Sarmai Upeslejai par mīlestību, ko viņa izstaro. Tās visvairāk pietrūkst krīzes centra bērniem. Paldies maniem mīļiem draugiem Kristai, Lailai, Veltiņai, Aigaram, Vitai, Gundegai un visiem visiem, kas ir palīdzējuši pasākumu organizēšanā.

Paldies manām eņģeļu meitenēm! Tā ir dievišķa dāvana, ka esmu jūs satikusi!

Kopā mēs varam daudz!

Nodarbība 18.decembrī  Otrdien 18.decembrī ir mūsu šī gada noslēdzošais meditāciju vakars, kurā pateiksimies gaismas eņģeļiem, Erceņģeļiem un visām gaismas būtnēm par atbalstu un sadarbību, kā arī radīsim harmoniskas nākotnes enerģijas.

Lasīt tālāk: Nodarbība...

MaijaNepārtraukti cilvēkiem blakus ir gaismas būtnes, ko saucam par eņģeļiem. Vistuvāk mums ir sargeņģeļi.

Viņi ir sekojuši līdzi no dzīves uz dzīvi, lai atgādinātu cilvēkiem par viņa gaimu un dievišķo izcelsmi.

Satikt sargeņģeli ir jo īpaši svarīgi šajā laikā, kad apkārt notiek tik daudz lielu pārmaiņu.

Semināra laikā mēs runāsim par tām lietām, kas palīdz veidot kontaktu ar sargeņģeli, to sajust, sadzirdēt un ļauties viņa dievišķai vadībai.

Meditācija, kurā savienosimies ar sargeņģeļiem, ir nozīmīgs notikums katram. Tā ir iespēja dzīvot visu laika saiknē ar savu gaismas draugu - eņģeli, ieejot drošibas, miera, līdzsvara un prieka pasaulē.

 

Tiekamies gaišajā Adventas laikā sestdien 8.decembrī no 16.00 līdz 21.00 Laimas draugu namā Sporta ielā 2a. Dalība ir 15 lati.

Pieteikšanās un sīkāka informācija Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 29493382 Maija Kadiķe

 

Vienojošā meditācija 12.12.2012.Šī diena ir brīdis, kad mēs izejam cauri Kosmiskiem vārtiem uz Jaunu pasauli, savienojot kopā Zemes, Saules un Galaktiskos centrus.
Kopā paveikt to ir viegli!

Aicinu pievienoties mūsu eņģeliskajam mīlestības aplim!

Tiekamies 18.30 Kr.Barona 88/2, 221 kab.
Dalība - ziedojums labdarībai.

Lasīt tālāk: Vienojošā...

Regulārās nodarbības

Katru nedēļu tieci aicināts pievienoties mūsu kopīgajām meditācijām un citām sanākšanām.

Uzzini vairāk