Nodarbība - prakse Tikšanās ar Spēka dzīvniekiem

Tāpat kā Debesis mums dod Sargeņģeļus, tā Māte Zeme piešķir Spēka dzīvniekus. Tie mums ir četri - katrā no dabas enerģijām. Laiks pirms Vasaras saulgriežiem ir kā radīts, lai ar tiem tiktos.
Spēka dzīvnieku uzdevums ir būt mūsu aizstāvjiem, sargiem un draugiem, kas palīdz ieiet zemapziņā un pārvarēt savas bailes, kā arī arvien dziļāk izprast sevi.

Spēka dzīvnieks dod drošības un stabilitātes sajūtu, kā arī spēju sevi pilnīgāk izpaust materiālā pasaulē un līdz ar to pastāvēt tajā. Sadarbība ar spēka dzīvnieku sniedz iespēju atgriezties pie saviem patiesajiem pirmsākumiem un ,kopā pārvarēt šķēršļus, kas , iespējams, vēl ir saglabājušies zemapziņā, un atkal satikties ar savu vitalitāti, dzīvesprieku un iekšējo gaismu.
Tā kā uz Zemes ir četras pamata enerģijas - zeme, ūdens, uguns un gaiss, līdz ar to mums katram ir savi spēka turētāji un aizstāvji visās šajās pamata enerģijās.

Meditācija Tikšanās ar spēka dzīvniekiem mēs satiksimies ar četriem saviem Spēkiem.Tas dos iespēju atvērt durvis uz jaunu sevis apzināšanas pasauli.

Nodarbībā runāsim un izveidosim Dabas altāri, kas palīdz nostiprināt saikni ar smalko dabas pasauli.

Nodarbību un meditāciju vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un terapeite.

Nodarbība notiks 22. maijā pl. 18:00 - 20:30 - Gaismas centrā Eņģeļu pasaule

K.Barona iela 88, 2 korpuss 2 stāvs 221 kabinets. Bezmaksas autostāvvieta (iebraukšana no Dainas ielas).

Dalība ir 10 euro.
Lūgums pieteikties Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.

www.facebook.com/engelupasaule

Regulārās nodarbības

Katru nedēļu tieci aicināts pievienoties mūsu kopīgajām meditācijām un citām sanākšanām.

Uzzini vairāk