Seminārs – prakse Darbs ar dzimtas enerģijām.

Dzimtas enerģētiskā koka attīrīšana, dziedināšana un harmonizācija.

Mūsu vecāki ir Durvis uz dzīvību un uz dzīvi. Ja spējam ienest harmoniskas enerģijas savās attiecībās ar vecākiem, tad varam doties tālāk, lai apzinātu savu dzimtu, kurā slēpjās milzīgs spēka un mīlestības potenciāls.

Seminārā praktiski strādāsim ar dzimtas koka izgaismošanu. Katrs paveiks tik, cik paredzēts pēc Augstākā dievišķā Gaismas plāna. Praksi varēs turpināt patstāvīgi, ienesot Gaismu mātes un tēva dzimtas līnijās.

Apziņa un Dvēseles siltums, kas mūsos ir šobrīd, spēj sniegt Gaismu mūsu vecākiem, vecvecākiem un visai dzimtai. Godināšana, pateicība un cieņa savas dzimtas sievietēm un vīriešiem var paveikt brīnumainus harmonizācijas procesus ģimenē un attiecībās.

Dzimtas koka izgaismošana ienes dzīvē prieku, enerģētisku vieglumu, sava Ceļa apzināšanas sajūtu, drošibu, kā arī spēku un atbalstu no dzimtas.

Semināru vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un terapeite, Eņģeļu skolas vadītāja, grāmatu Eņģeļu lūgšanas, Eņģeļu dārzā un Ceļš ar Eņģeļiem autore.

Tiekamies piektdien 9.novembrī no 18.00 līdz 21.30 Gaismas centrā Eņģeļu pasaule K.Barona iela 88, 2 korpuss 2 stāvs 221 kabinets. Bezmaksas autostāvvieta (iebraukšana no Dainas ielas).

Dalība ir 22 euro.

Lūgums pieteikties laicīgi, jo uz semināru ir jāveic daži sagatavošanāš darbi. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.

www.engelupasaule.lv/
www.facebook.com/engelupasaule

Regulārās nodarbības

Katru nedēļu tieci aicināts pievienoties mūsu kopīgajām meditācijām un citām sanākšanām.

Uzzini vairāk