Pilnmēness ir enerģētiski piemērots, lai attīrītu sevi, jo šajā laikā atveras viegla piekļuve zempaziņai.

Vienlaicīgi pilnmēnesī apkārt virmo dažādas enerģijas, kas var pastiprināt konfliktus, kā arī izcelt bailes un paniku. Tāpēc, ja apzināmies šā laika lietderību, dodam sev iespēju atlaist pagātni un vecās lietas, kā arī atbrīvoties enerģētiski, ielaižot sevī arvien vairāk miera, harmonijas un līdzsvara. Strādājot ar sevi, mēs palīdzam savai zemei un pasaulei.

Daudzās vietās pasaulē cilvēki pilnmēness laikā kopā meditē un lūdzas, tādā veidā palīdzot mazināt globālos konfliktus un stresu pasaulē. Arī mēs katrs varam ielikt savu devumu tam, lai uz Zemes iestātos Miers.

Meditācijā mūs atbalstīs Eņģeļu un Erceņģeļu komanda.
Nodarbību un meditāciju vada Maija Kadiķe - Eņģeļu praktiķe un terapeite, grāmatu Ceļš ar Eņģeļiem, Eņģeļu lūgšanas un Eņģeļu dārzā autore.

 

Šīs tikšanās tēma: Ğimenes un dzimtas negatīvo programmu transformācija.


Dalība ir ziedojums.

Tiekamies 28.06.2018. pl.18:00 Gaismas centrā Eņģeļu pasaule, K.Barona iela 88, 2 korpuss 2 stāvs 221 kabinets. Bezmaksas autostāvvieta (iebraukšana no Dainas ielas).

Lūgums pieteikties Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.

www.facebook.com/engelupasaule

Regulārās nodarbības

Katru nedēļu tieci aicināts pievienoties mūsu kopīgajām meditācijām un citām sanākšanām.

Uzzini vairāk