Erceņģeļu dziedinošais spēks – Erceņģeļi dvīņi Metatrons un Sandalfons – enerģētiskā un garīgā vienotība un veselums.

Abi Erceņģeļi ir kā alfa un omega, kā augšā, tā apakšā. Viņi darbojas kopā un viens otru papildinot, veido enerģētisko un garīgo veselumu.
Erceņģelis Metatrons ir sakrālās ģeometrijas Eņģelis. Viņa darbība ir saistīta ar Merkabu, caur kuru Erceņģelis Metatrons palīdz cilvēkiem aktivizēt savu Gaismas ķermeni un pāriet uz dzīvi daudz augstākās Gaismas vibrācijās.
Erceņģelis Metatrons ir arī garīgās izaugsmes Eņģelis, kas pievienojas, lai attīrītu un līdzsvarotu emocijas, dod iekšējā miera un harmonijas sajūtu, kā arī iespēju ieiet jaunā dzīves posmā un sākt visu no jauna.
Erceņģelis Sandalfons ir garīgo vibrāciju Eņģelis, kas palīdz savienoties ar dabas smalkajām enerģijām un saklausīt Zemes balsi. Viņa pārziņā ir skaņu pasaule un spēja atvērt cilvēkos gaišdzirdību, tātad būt dziļākā saiknē ar savu iekšējo balsi un apkārtējo pasauli.

SEMINĀRU VADA: eņģeļu praktiķe un terapeite MAIJA KADIĶE, grāmatu "Ceļš ar Eņģeļiem", "Eņģeļu lūgšanas" un ,,Eņģeļu dārzā,, autore.

Dalības maksa: EUR 15 (ieskaitot izdales materiālus).

Pieteikšanās pie Intas 22078043 (nodarbībai Liepājā) un pie Guntas 26305976 (nodarbībai Ventspilī)  vai pie Maijas 29493382 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Tiekamies svētdien, Liepājā, 25. martā no 17.00 līdz 20.30
Palmu ielā 5, viesnīcas Poriņš, 2. stāvā masāžas centra telpās.

vai
Tiekamies otrdien, Ventspilī, 27. martā no 18.00 līdz 21.30 Annas ielā 13 (Rakstnieku nams).


Regulārās nodarbības

Katru nedēļu tieci aicināts pievienoties mūsu kopīgajām meditācijām un citām sanākšanām.

Uzzini vairāk