Laiks, kurā dzīvojam, ir piepildīts ar jaunām iespējām un arī ar pārbaudījumiem.

Arvien tuvāk mūsu esībai pienāk smalkā gaismas pasaule un vienlaicīgi arī aktivizējas pretējie spēki gaismai. Katra mūsu izvēle ir kā atbalsts vienai vai otrai pusei. Smalkā gaismas pasaule šobrīd vēlas no mums lielāku atbildību, modrību un apzinātību, jo mūsu vibrācijas tieši tagad un šeit veido Zemes nākotni.

Kā to paveikt? Kā atšķirt enerģijas, kurās atrodamies? Kā izdarīt izvēli, kas ir visharmoniskākā dvēseles gaismas ceļam?

Jau tad, kad nācām uz Zemi, mēs nebijām vieni, bet kopā ar savu Sargeņģeli. Viņš visu laiku ir ar mums, lai atbalstītu un aizsargātu.

Iespējams, ka bērnībā sajutām Sargeņģeli kā draugu no smalkās pasaules, kas visu laiku bija blakus. Tagad ir pienācis laiks Viņu atkal atcerēties un atjaunot savu saikni ar Sargeņģeli. Kad esam kopā ar Viņu, atbildes atnāk ātri un viegli, vienlaicīgi ir arī drošības un atbalsta sajūta, ko veido gaismas lauks, kad esam savienoti ar Eņģeļu pasauli.

Par savu Sargeņģeli, kā arī par vēl citiem Eņģeļiem, kas atrodas mums blakus, ir iespēja uzzināt seminārā – praksē Savienošanās ar Sargeņģeli. Seminārā meditācijas laikā sajutīsim un satiksimies ar savu Sargeņģeli, kā arī pārrunāsim konkrētas prakses, kas ir nozīmīgas, lai šis kontakts būtu patstāvīgs. Esība Eņģeļu gaismā dod iespēju paaugstināt savas vibrācijas, kā arī veido drošības un aizsardzības lauku mums apkārt.

Roku rokā ar Sargeņģeli, kā labāko gaismas draugu, ir viegli iet pa savas dvēseles ceļu un atvērties arvien lielākam priekam un mīlestībai.

Semināru - praksi Savienošanās ar Sargeņģeli vadīs Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un grāmatu Eņģeļu lūgšanas, Eņģeļu dārzā un Ceļš ar Eņģeļiem autore.

Tiem, kas vēlas vēl dziļāk izzināt un savienoties ar Eņģeļu pasauli, ir iespēja mācīties Eņģeļu skolā.

Dalība seminārā-praksē ir 20 EUR.

21. maijā 18:30 - 21:00 studijā Egomāne, Tērbatas iela 33/35, Riga, Latvia-LV- 1011


Lūgums pieteikties Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.

Regulārās nodarbības

Katru nedēļu tieci aicināts pievienoties mūsu kopīgajām meditācijām un citām sanākšanām.

Uzzini vairāk