Jaunais mēness dod lielu enerģētisku potenciālu mainīties pašam, pārstrādāt pagātni un veidot apzinātu nākotni.
Šā gada skaitlis ir 11. Tas ir Vārtu skaitlis, kas nozīmē, ka gada izaicinājums ir augt un iet atkal un atkal cauri jauniem Vārtiem, pietuvojoties arvien vairāk savam iekšējam Gaismas Centram.
Šajā Ceļā kā palīgi no Debesīm ir atsūtīti Kristāliskās gaismas Eņģeļi kopā ar Erceņģeli Kristiēlu un Gaismas Skolotāja Marija Magdalēna. Viņu vibrācijas ir augstas un tīras. Viņi mums palīdz ieiet un dzīvot 4 dimensijā – mīlestības pasaulē.

Praktizējot katru dienu kopā ar Kristāliskās Gaismas Eņģeļi, Viņi sniedz drošus garīgos pamatus un atbalstu, jo palīdz noturēt līdzsvarā sievišķās un vīrišķās enerģiju plūsmas, sabalansēt došanas un ņemšanas enerģijas, būt vienlaicīgi spēcīgi uz Zemes un Debesīs. Kā arī jebkurā situācijā ieraudzīt Gaismu un Augstāko dievišķo plānu un pārvarēt grūtības ar šo augsto Gaismas frekvenču palīdzību.

Jaunā mēness enerģijas dod šo iespēju atkal iet cauri Gaismas Vārtiem uz apzinātu dzīvi mīlestības vibrācijās.Tik, cik varam un vēl mazliet. Ar prieku!

Tiekamies 13.jūnijā, pl.18:00 Gaismas centrā Eņģeļu pasaule K.Barona iela 88!

SEMINĀRU VADA: eņģeļu praktiķe un terapeite MAIJA KADIĶE, grāmatu "Ceļš ar Eņģeļiem", "Eņģeļu lūgšanas" un ,,Eņģeļu dārzā,, autore.

Dalība ir ziedojums

Lūgums pieteikties Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382 Maija.
www.facebook.com/engelupasaule

Regulārās nodarbības

Katru nedēļu tieci aicināts pievienoties mūsu kopīgajām meditācijām un citām sanākšanām.

Uzzini vairāk