Ziemas svētki un saulgrieži 21.decembrī 18.00 Gaismas centrā Eņģeļu pasaule.

Nevienas senlatviešu gadskārtas svinības, izņemot Ziemas svētkus, netiek sauktas par svētkiem. Runājot par nosaukumu “Ziemas svētki”, jāpiemin analoģija, ka vārds “svētki” atvasināts no vārda “svēts”, kura sākotnējā nozīme ir balts, tīrs, gaišs un spodrs, kas lieliski parāda Ziemassvētku būtību.

Ziemas svētki ir ziemas saulgrieži, bet tie ir arī Dieva dzimšanas laiks. Ņemot vērā to, ka ziemas saulgriežos gaisma gūst uzvaru pār tumsu, un saule sāk savu augšupeju, tad simboliski to var attēlot kā Dieva dzimšanu.

Ziemas svētki un ziemas saulgrieži ir auglības, cerības un gaismas svētki.
Ja Ziemas svētkus salīdzina ar citiem senlatviešu svētkiem, tad tieši ziemas saulgriežu svinēšana bija visbagātīgākā – galdā tika celts it viss, kas pavasarī un vasarā izaudzēts, un rudenī ievākts.
Aicinu sanākt kopā šajā īpašajā vakarā.

Lai svinētu gaismas atdzimšanu, sadegsim sveces.
Katrs, kam ir iespēja, atnāk ar savu gaismu – sveci. Kā arī godināsim auglību un labklājību, uz kopīgā galda liekot mūsu zemītē audzētus labumus.
Svinēsim gaismas uzvaru pār tumsu. Pateiksimies Gaismas spēkiem, Eņģeļiem, Skolotājiem un sev.
Pasākumu un meditāciju vadīs Maija Kadiķe
Gaismas centrā Eņģeļu pasaule K.Barona 88/2.

Dalība ir ziedojums.
Pieteikšanās Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un 29493382.

Regulārās nodarbības

Katru nedēļu tieci aicināts pievienoties mūsu kopīgajām meditācijām un citām sanākšanām.

Uzzini vairāk