Vēstījums no Erc.Mihaēla.

Mani mīļie, jūs esat uz izšķirošās taisnes.

Daudz kas, ko esat veikuši pirms tam, tagad nesīs savus augļus. Gaišais Adventas laiks liks jūsu sirdīm iemirdzēties vēl lielākā gaismā, apvienoties un kopā viegli un harmoniski veikt šo pāreju. Pāreju uz jaunu kristālisku Zemes struktūru.

 

 Tas, protams, ir process, ko jūs esat veikuši gadiem ilgi caur sevi, kā ūdens kristālu, ievadot sevī, ap sevi un Zemes kodolā jaunos gaismas kodus, kas jau ilgu laiku tiek raidīti uz planētu Zeme.

 Šis brīdis Tagad un šeit ir nozīmīgs ar to, ka pietiekoši liels cilvēku daudzums ir paveicis šo pārstrukturēšanos uz jaunajiem kristāliskajiem gaismas kodiem.

 Tā ir kā elpa no Visuma Centra – no Dieva, kas tagad ir ieskāvusi jūs un visu jūsu planētu un arī Visumu.

 Dievs izelpo un notiek pārvērtības. Vienkārši nekas nespēj vairs turēties tām pretī. Jo atbrīvotāki jūs būsiet, jo vieglāk jums būs to paveikt un katram iziet uz savas iekšējās gaismas pārejas taisnes un noslēgt to.

 Dieva elpa ir līdzvērtīga mūžībai jūsu izpratnē, bet Kosmosa telpā tas ir viens mirklis. Jūsu dvēseles ir bijušas tad, kad Dievs ieelpoja, un tagad kopā ar Viņu jūs izelpojat, piešķirot savai gaismas esībai jaunas vibrācijas un jaunu iespēju.

 Mēs, Eņģeļi un Erceņģeļi, esam kopā ar jums. Jūs to zināt. Jūs to jūtat.

 Jums atliek tikai mīlēt sevi, kā mēs mīlam jūs.

 Dariet to, kas jums šobrīd liekas svarīgi un vajadzīgi. Vai arī nedariet neko un ļaujieties šī brīža sajūtām. Pavadiet kādu laiku vienatnē, vai esiet kopā ar draugiem. Viss ir pareizi un labi, ja tas sagādā jums prieku.

 Bet pats svarīgākais – vienkārši atbrīvojieties. Jūs tik daudz esat strādājuši. Jūs tik daudz esat paveikuši.

 Sviniet sevi! Suminiet sevi! Mīliet sevi! Tagad ir pienācis svētku laiks.

 Lai arī kā jūs varbūt jūtaties emocionāli vai fiziski pašlaik, tad tur aiz tā mazā priekškara, kuru mēs tūlīt pavērsim, jūs sagaida svētku salūts, daudz, daudz gaismas un prieka.

 Paļaujieties uz mums, Eņģeļiem!

 Šo mazo ceļa gabalu mēs nesīsim jūs uz saviem spārniem.

 

Visu Eņģeļu un Erceņģeļu vārdā

 Erc. Mihaēls

 

08.12.2012.

 

Vēstījumi

Lūgšanas