3.novembris.

Ar savām vibrācijām mēs, Eņģeļi, šajā laikā arvien vairāk tuvojamies Zemei. Tas notiek pateicoties Augstākam Dievišķam plānam un arī Jums, cilvēkiem.Jo tikai tad, kad Jūs mūs pieaicināt, mēs varam arvien vairāk ieiet Jūsu vibrācijās un ar saviem spārniem ieskaut Jūs un atbalstīt. Ja Jūs jūtat, ka esam Jums vajadzīgi, aiciniet mūs. Jo caur mūsu enerģijām, maināties Jūs un visa Zeme. Tieši Zemei pašlaik ir vajadzīga pastiprināta palīdzība, jo enerģiju sadursme notiek daudzos reģionos šeit uz Zemes. Tās ir sadursmes gan fiziskā, gan smalkā pasaulē, un daudzas no tām var būt izšķirošas Cilvēcei.

 Šajā laikā būs Dvēseles, kas ir izlēmušas atstāt Zemes plānu, lai turpinātu savu attīstību citās Gaismas dimensijās un pēc tam atkal atgrieztos pie Jums. Ar jaunu potenciālu un jaunām iespējām . Esiet saprotoši un mierpilni pret šīm Dvēselēm, jo Viņas apzinās savu Ceļu un savus uzdevumus.

Vienmēr atcerieties, ka gan mēs, Eņģeļi, gan Jūsu Mīļie Debesīs, vēro Jūs un lūdz par Jums. Mēs ticam, ka Jūs paveiksiet savus mājas darbus. Mēs esam līdzās! 

Vēstījumi

Lūgšanas