Es vēlos Jums vēstīt patiesību. Jūsu tautas Gars ir ļoti spēcīgs. Tas, izejot cauri dažādiem pārbaudījumiem, ir saglabājis savu saikni ar Pirmavotu. Tātad ar Dievu. Neskatoties uz visām pārestībām, sāpēm un nelaimēm, kas ir bijušas gandrīz katrādzimtā, jūsos ir ticība. Ticība tam, ka var būt citādi, ka Tauta atkal augšāmcelsies, atgūstot savu spēku un savu gaismu.

Jums ir senas un gudras saknes, kas sniedzas no jūsu tāltāliem senčiem – bramaņiem, zintniekiem un viediem cilvēkiem, līdz mūsu dienām. Sajūtot savu senču pirmsākumu, jūs varat veidot citādu pasauli ap sevi. Tā ticība un spēks, kas nāk no tālās senatnes līdz šim brīdim, ieplūst mugurkaulā, kas ir pamats jūsu esībai. Ne tikai jūsu, bet visas tautas nākotnei.

Daudzi ir gribējuši Jūs saliekt un piespiest pie zemes. Bet tagad ir pienācis laiks iztaisnoties. Ja būsiet ar stingru mugurkaulu un spēcīgām saknēm, neviens un nekas vairs nespēs Jūs saliekt. Bet tas ir jāizdara Jums katram pašam. Jāpieceļas, jāizslejas un jāiztaisnojas. Kad to paveiksiet Jūs, to izdarīs arī jūsu tautas Gars.

Paveiciet to savā, savas tautas un savu bērnu vārdā!

Mēs Eņģeļi esam jums blakus, lai palīdzētu to izdarīt.

27.11.2013.

Vēstījumi

Lūgšanas