Jaunais gads vienmēr ir kaut kā noslēgums un jauna iesākums. Tas notiek gan Jūsu – cilvēku pasaulē, gan mūsējā – Eņģeļu. Arī mēs pārskatam savu veikumu Zemes, Cilvēces un Visuma labā, nospraužot sev jaunus, daudz Augstākus uzdevumus, kurus realizēsim šeit uz Zemes un visā Kosmiskā telpā.

Mēs , Eņģeļi, ejam savu , Radītāja nosprausto, evolūcijas ceļu. Jums , cilvēkiem, šajā ceļā ir liela nozīme. Jo tas, ko daram Mēs, ar laiku būs jāveic Jums. Mēs Jūs pakāpeniski sagatavojam pārejai uz jaunu – eņģelisku dimensiju, kad Jūs savienosiet sevī vienlaicīgi gan cilvēku, gan eņģeļu kvalitātes. Šī pāreja ir jau sākusies. Uz Zemes ir cilvēki un cilvēku grupas, kas strādā Eņģeļu vibrāciju līmenī. Bet Mūsu – Eņģeļu uzdevums ir sagatavot arvien vairāk tādu cilvēku, caur kuriem būs iespēja mainīties citiem un arī visai Zemei.

Tāpēc esiet gatavi nākamā gada straujajam skrējienam. Tie, kas ir zirgā, turpinās auļot arvien lielākā ātrumā. Tiem, kas tikko uzsēdušies zirga mugurā, būs jāspēj uz tā noturēties, neskatoties uz šķēršļiem, pārbaudījumiem un virāžām. Tie, kas domā, vai to darīt, Mēs Eņģeļi sakam – Nedomājiet, dariet! Vēl ir iespēja!

Ja Jūsu dzīvē kādreiz iestājas pārāk ieildzis klusums, tad vērojiet to, jo tas var būt ļoti mānīgs. Esot godīgi pret sevi, uzlūkojiet to, un seciniet, vai šis klusums nav dīkstāve un sastingums Jūsu attīstībā.

Mēs zinam, ka uz Ceļa, kuru Jūs esat izvēlējušies, būs daudz pārbaudījumu un līdz ar to iespēju mainīt sevi. Bet vienmēr atcerieties, ka Mēs – Eņģeļi esam Jums blakus. Mēs steidzamies Jums palīgā pie pirmā aicinājuma. Ja liekas, ka zaudējat līdzsvaru, ziniet, ka Mēs ar saviem spārniem palīdzam Jums noturēties uz zirga.

Mēs esam viena komanda. Jūs cilvēki un Mēs Eņģeļi.

Lai mūsu sadarbība nākamā gadā būtu vēl ciešāka, piepildīta ar mīlestību un uzticēšanos!

Visu Eņģeļu vārdā

Erc. Gabriēls

31.12.2013.

 

 

 

Vēstījumi

Lūgšanas