Kad pavasaris ienāk dabā, tas daudz ko spēj mainīt arī Jūsu dzīvē. 

   Uz situācijām un notikumiem, kas vēl kādu neilgu laiku atpakaļ bija pieņemami un likās loģiski, tagad Jūs varat paskatīties ar ,,svaigām,, acīm. Un , iespējams, ka ar šo jauno skatienu daudz kas Jums liksies pārmaiņu vērts. Tātad transformējams ar iespēju radīt no jauna.

   Bet ,pirms ieejat savas dzīves radīšanas procesos, uz kādu brīdi savienojieties ar dievišķo Augstākā Es enerģiju un lūdziet, lai tā vada Jūs un palīdz izdarīt labākās izvēles tieši priekšs Jums šobrīd.

   Pārbaudiet, vai tā sēkla, ko tagad varat ielikt savas dzīves augsnē, patiesi ir jauns zieds vai augs, jeb tiekai citā iepakojumā ielikta vecā sēkla.

 

Tāpēc esiet godīgi pret sevi. Ja vēl neesat gatavi jaunām radikālām pārmaiņām savā dzīvē, tad arī atzīstiet to sev un sāciet kaut ar mazumiņu – agrāku celšanos, pastaigu pie dabas, veselīgāku ēšanu un mazāk laika pavadīšanu pie TV un interneta tīklos.

Vienmēr atcerieties, ka lielākā Jūsu bagātība ir Jūsu laiks, Mīļie! Tā katram no Jums ir tik daudz, cik Dievs ir devis esībai šeit uz Zemes. Tāpēc dodiet sev savas iespējas TAGAD, neatliekot tās uz nākamo dienu. Rītdiena atnāks ar citām iespējām, bet šodiena jau būs pagaisusi.

Aiciniet mūs, Dievišķos Gaismas Eņģeļus, lai mēs palīdzam Jums radīt un veidot dzīvi tādu, lai tajā būtu arvien vairāk gaismas, miera un harmonijas.

Mēs vienmēr esam gatavi Jūs atbalstīt uz jaunām pārmaiņām un vest uz augstākām vibrācijām.

Mēs, Eņģeļi, šo pavasara atnākšanu nosaucām par kažoku novilkšanas laiku. Kažokos Jums bija silti un ērti kādu brīdi. Kažoki Jūs aizsargāja un izolēja no apkārtējās vides. Bet ir pienācis laiks tos novilkt, Mīļie! Tikai tad Jūs varat kļūt vēl jūtīgāki, apzinošāki, atvērtāki un sirsnīgāki.

Mēs zinām, ka tas bieži nemaz nav tik viegli Jums, cilvēkiem, būt patiesiem un atklātiem. Bet tieciet, Mīļie, Jums nav cita ceļa.

Jūs esat atnākuši uz Zemi, lai dzīvotu laimē un mīlestībā, lai Jūs saprastu viens otra gaismu un savienotos ar to.  Lai Jūs apzinātos, ka VISI esat no viena Avota – no Dieva.

Velciet nost kažokus, Mīļie! Izejiet ārā – saulē un vējā. Lai vējš aizpūš lieko, bet saule silda Jūsu dvēseles.

 Atcerieties – mēs gaismas Eņģeļi vienmēr esam Jums blakus, lai atbalstītu, palīdzētu un vadītu.

 

  Erc. Uriēls

 23.03.2014.

Vēstījumi

Lūgšanas