Ir pagājuši  jau  vairāk kā 2000 gadu, kad Kristus atnāca pie Jums ar brīnumainu vēsti, kas atvēra durvis uz Dzīvi gaismā un mīlestībā.

 

Šī iespēja no tā brīža ir dota katram no Jums, Mīļie. Tāpēc Jūs esat izvēlējušies savai esībai Zemi un arī šo īpašo laiku, lai Jūsu dvēseles piedzīvotu savu augšāmcelšanos. Lai tās pārstātu ciest, lai dvēseles pamostos no snauda, kurā esat viņas iemidzinājuši. Jūs varat dot sev iespēju citādai esībai, izvēloties kā bākuguni  Kristus gaismu, kas ir dzīva katrā no Jums.

 

Kad Jūs to izprotat un pieņemat priekš sevis, tikai tad var sākties Jūsu uzvaras gājiens, Mīļie!

 

Mēs, Eņģeļi, varam ieskaut Jūs ar saviem spārniem, sūtīt Jums savus impulsus un zīmes, bet, ja Jūs neesat pateikuši pilnīgi apzināti savu Jā vārdu tam, ka esat gatavi iziet no baiļu, sāpju un ciešanu pasaules un ar katru savas dzīves mirkli būt arvien lielākā harmonijas, miera un mīlestības pasaulē, mēs nespējam Jums palīdzēt tik daudz, cik varētu un vēlamies. Jo durvis ir aizvērtas. Tāpēc šajā īpašajā laikā, kad Kristus gaismas enerģija  ir tik tuvu Zemei , un tā pieskaras katrai dvēselei, lai to modinātu, esiet godīgi pret sevi. Vai Jūs jūtat savu dvēseli un vai ejat kopā ar to savu ceļu uz Mājām?

 

Mēs, Eņģeļi, redzam, ka daudzi cilvēki pašlaik stāv pie durvīm un gaida. Ir kaut kas vēl Jūsos, kas neļauj  atvērt durvis uz Jauno pasauli. Pajautājiet savai gaismas esībai, kas ir tas, kas Jūs tur vecajās enerģijās?  Varbūt tās ir bailes no nezināmā, bailes no pārmaiņām? Jo iespējams, ka esība ,,vecajā,, ir kaut arī vairs ne tik komfortabla, bet zināma un pierasta.

 

Mīļie, mēs varam Jūs apskaut un atbalstīt, bet Jā vārds Jums ir jāpasaka pašiem un jāatver durvis.

Tur mēs Jūs gaidīsim, lai ietu šo gaismas un mīlestības ceļu kopā.

 

Lai Kristus enerģija, kas ir katrā no Jums, palīdz Jums to paveikt!

 

Mēs cienām, mīlam un gaidām Jūs!

 

Caur Erc.Gabriēlu

 

                14.04.14.

 

Vēstījumi

Lūgšanas