Ir atnācis maijs. Mēs zinām, ka daudzi no Jums domās viegli uzelpo un cer, ka, mainoties planetāram stāvoklim, aizies saspringums un atnāks atvieglojums emocijām, domām un fiziskai realitātei.

 Bet atcerieties, Mīļie, ka Radītāja pasaulē nav nejaušību. Ja tāda planetāri enerģētiska situācija aprīlī bija izveidojusies, tad tas notika ar mērķi un deva iespēju tieši Jums – Zemes iedzīvotājiem.

 Saspīlējums vienmēr ved pie atrisinājuma un atbrīvošanās.

 Iedomājieties, Mīļie, ja Jums uz pleciem krauj virsū arvien lielākus nesamos. Tad agrāk vai vēlāk pienāk brīdis, kad vēlaties no tiem atbrīvoties. Jo citādi Jūs varat vienkārši sabrukt no šī smaguma.

 Aprīļa mēneša enerģijas Jums tika dotas, lai Jūs ieraudzītu savus smagumus, jo tikai maksimāli saspīlētā laikā var sajust vēl spēcīgāk savu iekšējo diskomfortu. Kad Jūs, Mīļie, lēnām soļojat pa gludu ceļu, tad nevarat pa īstam sajust savas piekrautās mugursomas. Bet, kad ar šīm mugursomām ir jāuzkāpj kalnā, tad sajūta ir pavisam cita.

 Tātad maijā vieglāk būs elpot tiem, kuri ir apzināti iztukšojuši savas mugursomas vai vismaz  kādu daļu no tām, lai uzkāptu vienā no virsotnēm, no kurienes paveras plašāks apvārsnis un jauni skatu punkti.

Mīļie, šis 2014.gads Jums ir dots, lai Jūs paši apzināti atbrīvotu sevi no tā liekā, ko nesat sev līdzi. Turpmākā iešana vairs nebūs pa līdzenu, asfaltētu celiņu, bet Jums priekšā ir kalni, aizas un virsotnes. Tāpēc padomājiet, Mīļie, kas ir jūsu mugursomās un vai spēsit tās panest?

 Svarīgi ir palūkoties katram priekšs sevis, uz kurieni visvairāk aizplūst Jūsu laiks un enerģija. Kura loma atņem Jums jūsu dievišķo spēku un enerģiju? Perfektā mamma, paklausīgā sieva, izpildīgs vīrs, ideāls priekšnieks, bezierunu padotais utt?

 Atcerieties, Mīļie, ja Jūs kaut ko darāt no sirds , saskaņā ar savu dvēseli un tās uzdevumiem, tad tam ir jānotiek dabiski un viegli, jo enerģija brīvi plūst izvēlētajā virzienā.

 Ja Jūs nepildat savus dzīves uzdevumus un tātad neesat savienoti ar dvēseles gaismas plūsmu, tad ir jāpatērē bezgaldaudz enerģijas, lai ,,lomas,, spēlētu. Tieši tā – spēlētu.

 Jūsu vienīgais uzdevums un vienīgā loma ir būt Jums pašiem. Brīviem, līdzjūtīgiem, radošiem, mīlošiem un mīlētiem.

 Mēs, Eņģeļi, vienmēr esam Jums blakus, lai palīdzētu būt gaismas plūsmā, lai atbalstītu Jūs uz Dvēseles ceļa.

 Maijs ir brīnišķīgs mēnesis. Atvērts jaunām iespējām.

 Mēs ejam ar Jums.

 Kopā mēs to paveiksim.

 

02.05.2014.

 

Erc. Metatrons

 

Vēstījumi

Lūgšanas