Vēstījums par pamošanos.

 

            Sveiki, Mīļie!

 

            Jūs dzīvojat brīnumainā laikā, kad daudz pārvērtību notiek uz Zemes un visā lielajā Kosmosa telpā.

 

            Katrā no Jums šīs pārmaiņas izraisa savu reakciju. Kādā pateicību un prieku, citā aizvainojumu un dusmas.

 

            Jums ir labs sakāmvārds – īlenu maisā nenoslēpsi. Šis laiks ir tāds, kad īleni spiežas ārā no maisa. Tie izdur caurumus jūsu enerģētikā un rada diskomfortu. Kad caurums ir mentālajā ķermenī, tad ir saistīts ar graujošām un destruktīvām domām. Ja astrālajā ķermenī, tad tiek ,,bojāta ,, emociju pasaule ar šaubām un  bailēm. Ja no šiem diviem maisiem īlens nav izvilkts, tad tas ieduras fiziskā ķermenī. Tās ir slimības jeb ķermeniskais neveselums.

 

            Mīļie, tas ir vienīgais veids kā mēs – smalkās pasaules būtnes, varam Jūs modināt un aicināt atvērt acis. Tādā veidā dodot iespēju lūkoties uz pasauli no jauna.

 

            Zemei šobrīd ir svarīgs katrs cilvēks, kas ir pamodies un ieraudzījis pasauli visā tās daudzkrāsainībā, tātad patiesības gaismā.

 

            Uz Zemes ir gaišās krāsas, kā arī tumšie toņi. Tie visi ir jūsu pašu radīti. Tāpēc tikai jūs varat mainīt Zemes krāsu un skaņu paleti.

 

            Pamošanās vispirms ir saistīta ar to, ka jūs pārstājat darīt pāri paši sev. Jā, tik vienkārši, Mīļie! Jūs sākat izdarīt tās izvēles, kas ir harmoniskas dvēselei, tātad mīlestībai.

 

            Jūsu ceļš ir iziet ārā no pašu radītiem rāmīšiem un sākt apzināti veidot savu dzīvi tādu, lai Jums ir labi. Lai ir veselība, lai darbs sniedz gandarījumu, lai ģimene un draugi ir kā atbalsts un prieka avots. Tas nav daudz, bet mēs zinām, ka daudziem no Jums tas prasīs atstāt veco un ierasto, iziet ārā no pašu radītiem ierobežojumiem un spert soli nezināmajā.

 

            Bet tā ir vienīgā iespēja, Mīļie! Tā ļauj Jums nostāties uz savas dvēseles gaismas ceļa.

 

            Mēs, Eņģeļi, vienmēr esam ar Jums, lai atbalstītu.

 

            Lūdziet un Jums tiks dots!

 

            Lūdziet ne no prāta vibrācijām, bet no savas sirds!

 

            Lūdziet, lai arvien vairāk mīlestības ienāk Jūsu dzīvē!

 

            No Erceņģeļa Metatrona un Erceņģeļa Gabriēla

 

            pierakstīja Maija

Vēstījumi

Lūgšanas